Gå til hovedindhold

Canon Tonerkassette cyan, 5.300 sider 5097C006 Modsvarer: N/A

CanonTonere og inkjetpatronerEAN: 4549292197518
Pris fra 800 krtil 1.399 kr
7 forhandlere

Prisforskel: 599 kr (43% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 779 kr 14. apr.

Sammenlign priser på Canon Tonerkassette cyan, 5.300 sider 5097C006 Modsvarer: N/A og køb billigst

7 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 800 kr. 6 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Canon CRG T12 / 5097C006 Cyan
800 kr
Til butik
Canon CRG T12 / 5097C006 Cyan billede

Produktinformation

Cyan, original, tonerpatron

Produktspecifikationer

Mærke: Canon
Kategori: Blaek Toner Forbrugsstoffer
Artikel nr.: 5097C006
EAN: 4549292197518
Varenr.: 3225794
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Canon T12 Cyan 5300 sider Toner
805 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Canon 5097C006 tonerpatron - Cyan, original
-7%949 kr
Før 1.019 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Canon 5097C006 tonerpatron - Cyan, original billede

Produktinformation

Original Canon toner til skarp cyan-farveFå stabile, professionelle resultater side efter side med den originale Canon 5097C006. Denne cyan tonerpatron er skabt til problemfri udskrivning i farve og leverer op til 5.300 sider, så du kan printe markedsmaterialer, rapporter og præsentationer i klare nuancer.Perfekt match til din Canon printerSom original Canon toner passer den præcist til kompatible Canon-printere og er ideel til kontorer og hjemmearbejde, hvor pålidelighed og ensartet kvalitet er afgørende. Leveres som enkeltpakke, så du nemt kan udskifte netop den farve, du mangler.Type: Original tonerpatronFarve: CyanSideudbytte (cyan): 5.300 siderForsyningstype: EnkeltpakkeKompatibilitet: Til Canon-printereAntal pr. pakke: 1 stk....

Produktspecifikationer

Mærke: Canon
Kategori: Toner
Vægt: 0.85g
EAN: 4549292197518
Varenr.: 2102648
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
Canon Toner 5097C006 T12 Cyan
-19%952 kr
Før 1.179 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Canon 5097C006 tonerpatron - Cyan, original
-7%969 kr
Før 1.039 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til InkClub DK
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
Canon Tonerkassette cyan, 5.300 sider 5097C006 Modsvarer: N/A
1.309 kr
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Canon Toner Cartridge 1 Pc(S)
1.399 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Canon Tonerkassette cyan, 5.300 sider 5097C006 Modsvarer: N/A koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Canon Tonerkassette cyan, 5.300 sider 5097C006 Modsvarer: N/A koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Proshop DK800 kr839 krKøb
2CompuMail DK805 kr805 krKøb
3Boligcenter DK949 kr949 krKøb
4Teknikproffset DK952 kr1.011 krKøb
5Vivas DK969 kr1.048 krKøb
6InkClub DK1.309 kr1.309 krKøb
7Ultrashop1.399 kr1.399 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Canon Tonerkassette cyan, 5.300 sider 5097C006 Modsvarer: N/A

PriceData har fulgt prisen på Canon Tonerkassette cyan, 5.300 sider 5097C006 Modsvarer: N/A i 181 dage. Laveste pris i perioden er 721 kr (registreret d. 21. januar 2026), højeste er 918 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 812 kr.

Den nuværende pris på 800 kr er tæt på normalprisen. Prisen er steget 1% den seneste måned. Der er registreret 33 prisfald og 28 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 61 prisændringer for Canon Tonerkassette cyan, 5.300 sider 5097C006 Modsvarer: N/A. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 61 prisændringer for Canon Tonerkassette cyan, 5.300 sider 5097C006 Modsvarer: N/A de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
2. jun. 2026800 kr1 kr (0%)
28. maj 2026801 kr3 kr (0%)
26. maj 2026804 kr1 kr (0%)
22. maj 2026805 kr1 kr (0%)
19. maj 2026804 kr1 kr (0%)
17. maj 2026805 kr1 kr (0%)
16. maj 2026804 kr1 kr (0%)
14. maj 2026805 kr8 kr (1%)
12. maj 2026797 kr1 kr (0%)
8. maj 2026798 kr2 kr (0%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret