Gå til hovedindhold

Canon Standard 1569B - Ubelagt - 96 micron - Rulle A1 (61,0 cm x 50 m) - 80 g/m² - 3 rulle(r) CAD papir

CanonKontorforsyningEAN: 8714574678979
Pris fra 338 krtil 711,01 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 373,01 kr (52% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 335 kr 14. mar.

Sammenlign priser på Canon Standard 1569B - Ubelagt - 96 micron - Rulle A1 (61,0 cm x 50 m) - 80 g/m² - 3 rulle(r) CAD papir og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 338 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Canon Standard Papir A1 (61,0 cm x 50 m) 1rulle(r) 1569B007AA
338 kr
Til butik
Canon Standard Papir A1 (61,0 cm x 50 m) 1rulle(r) 1569B007AA billede

Produktinformation

Canon Standard - Ubelagt - Rulle A1 (61,0 cm x 50 m) - 80 g/m² - 1 rulle(r) papir

Produktspecifikationer

Mærke: Canon
Artikel nr.: 1569B007AA
EAN: 8714574678979
Varenr.: 993181974
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Canon Standard 1569B - Ubelagt - 96 micron - Rulle A1 (61,0 cm x 50 m) - 80 g/m² - 3 rulle(r) CAD papir
349 kr
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Canon Paper Standard 80gr 0.610x50m (3)
349 kr
Til butik
Gå til RedOffice Konpap
TrustScore 4.5 ud af 54,1
E-mærke certificeret
Plotterpapir standard 80g 1569B
711,01 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Canon Standard 1569B - Ubelagt - 96 micron - Rulle A1 (61,0 cm x 50 m) - 80 g/m² - 3 rulle(r) CAD papir koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Canon Standard 1569B - Ubelagt - 96 micron - Rulle A1 (61,0 cm x 50 m) - 80 g/m² - 3 rulle(r) CAD papir koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK338 kr338 krKøb
2CS MEGASTORE DK349 kr388 krKøb
3Proshop DK349 kr388 krKøb
4RedOffice Konpap711,01 kr711,01 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Canon Standard 1569B - Ubelagt - 96 micron - Rulle A1 (61,0 cm x 50 m) - 80 g/m² - 3 rulle(r) CAD papir

PriceData har fulgt prisen på Canon Standard 1569B - Ubelagt - 96 micron - Rulle A1 (61,0 cm x 50 m) - 80 g/m² - 3 rulle(r) CAD papir i 176 dage. Laveste pris i perioden er 335 kr (registreret d. 10. december 2025), højeste er 339 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 337 kr.

Den nuværende pris på 338 kr er tæt på normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 3 prisfald og 4 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 8 prisændringer for Canon Standard 1569B - Ubelagt - 96 micron - Rulle A1 (61,0 cm x 50 m) - 80 g/m² - 3 rulle(r) CAD papir. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 8 prisændringer for Canon Standard 1569B - Ubelagt - 96 micron - Rulle A1 (61,0 cm x 50 m) - 80 g/m² - 3 rulle(r) CAD papir de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
1. jun. 2026338 kr1 kr (0%)
30. maj 2026337 kr1 kr (0%)
10. maj 2026338 kr1 kr (0%)
8. maj 2026339 kr2 kr (1%)
10. apr. 2026337 kr2 kr (1%)
14. mar. 2026335 kr2 kr (1%)
12. mar. 2026337 kr2 kr (1%)
10. dec. 2025335 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret