Gå til hovedindhold

Canon PIXMA G650 MegaTank inkjetprinter A4 4800×1200 DPI med Wi‑Fi

CanonComputersoftwareEAN: 4549292172638
Pris fra 1.722 krtil 3.019 kr
7 forhandlere

Prisforskel: 1.297 kr (43% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 1.695 kr 11. apr.

Sammenlign priser på Canon PIXMA G650 MegaTank inkjetprinter A4 4800×1200 DPI med Wi‑Fi og køb billigst

7 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 1722 kr. 6 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Canon PIXMA G650 Multifunktion - Farve - Blæk
-9%1.722 kr
Før 1.899 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Canon PIXMA G650 Multifunktion - Farve - Blæk billede

Produktinformation

Multifunktionsprinter, farve, blækprinter, kan genopfyldes, A4 (210 x 297 mm), Letter A (216 x 279 mm) (original), A4/Legal (medie), op til 3.9 ipm (udskriver), 100 ark, USB 2.0, Wi-Fi(n)

Produktspecifikationer

Mærke: Canon
Kategori: Printer
Artikel nr.: 4620C006
EAN: 4549292172638
Varenr.: 2964634
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Canon PIXMA G650 Blækprinter
2.229 kr
Til butik
Canon PIXMA G650 Blækprinter billede

Produktinformation

Canon PIXMA G650 - Multifunktionsprinter - farve - blækprinter - kan genopfyldes - A4 (210 x 297 mm), Letter A (216 x 279 mm) (original) - A4/Legal (medie) - op til 3.9 ipm (udskriver) - 100 ark - USB 2.0, Wi-Fi(n)

Produktspecifikationer

Mærke: Canon
Artikel nr.: 4620C006
EAN: 4549292172638
Varenr.: 998700771
Gå til RedOffice Konpap
TrustScore 4.5 ud af 54,1
E-mærke certificeret
CANON Pixma G650 A4 3-i-1 printer
2.868,75 kr
Til butik
CANON Pixma G650 A4 3-i-1 printer billede

Produktinformation

Canon Pixma G650 er den ultimative printerløsning, der kombinerer pålidelighed, praktisk funktionalitet og økonomisk effektivitet. Denne 3-i-1 printer er designet til at imødekomme alle dine udskrivningsbehov på en hurtig og nem måde. Med avancerede funkt...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: ALSOA/S
Kategori: Blækprintere
EAN: 4549292172638
Varenr.: 427.0650 05
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Canon PIXMA G650 Blækprinter
2.979 kr
Til butik
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
Canon PIXMA G650 Blækprinter
2.988 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Canon PIXMA G650 MegaTank inkjetprinter A4 4800×1200 DPI med Wi‑Fi
-3%2.999 kr
Før 3.099 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Canon PIXMA G650 MegaTank inkjetprinter A4 4800×1200 DPI med Wi‑Fi
-3%3.019 kr
Før 3.119 krTidsbegrænset tilbud
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Canon PIXMA G650 MegaTank inkjetprinter A4 4800×1200 DPI med Wi‑Fi koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Canon PIXMA G650 MegaTank inkjetprinter A4 4800×1200 DPI med Wi‑Fi koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Proshop DK1.722 kr1.722 krKøb
2CompuMail DK2.229 kr2.229 krKøb
3RedOffice Konpap2.868,75 kr2.868,75 krKøb
4Ultrashop2.979 kr2.979 krKøb
5Teknikproffset DK2.988 kr3.047 krKøb
6Boligcenter DK2.999 kr2.999 krKøb
7Vivas DK3.019 kr3.188 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Canon PIXMA G650 MegaTank inkjetprinter A4 4800×1200 DPI med Wi‑Fi

PriceData har fulgt prisen på Canon PIXMA G650 MegaTank inkjetprinter A4 4800×1200 DPI med Wi‑Fi i 152 dage. Laveste pris i perioden er 1.695 kr (registreret d. 11. april 2026), højeste er 1.899 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 1.839 kr.

Den nuværende pris på 1.722 kr er 6% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 5 prisfald og 4 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 10 prisændringer for Canon PIXMA G650 MegaTank inkjetprinter A4 4800×1200 DPI med Wi‑Fi. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 10 prisændringer for Canon PIXMA G650 MegaTank inkjetprinter A4 4800×1200 DPI med Wi‑Fi de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
23. maj 20261.722 kr177 kr (9%)
21. apr. 20261.899 kr204 kr (12%)
11. apr. 20261.695 kr204 kr (11%)
9. apr. 20261.899 kr11 kr (1%)
26. mar. 20261.888 kr11 kr (1%)
25. mar. 20261.899 kr11 kr (1%)
19. mar. 20261.888 kr11 kr (1%)
10. mar. 20261.899 kr200 kr (12%)
24. feb. 20261.699 kr200 kr (11%)
2. jan. 20261.899 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret