Gå til hovedindhold

Canon PG-540/CL-541 Photo Paper Value Pack Sort Farve (cyan, magenta, gul) Blækpatron/papirsæt

CanonTonere og inkjetpatronerEAN: 8714574679754
Pris fra 291 krtil 637,5 kr
7 forhandlere

Prisforskel: 346,5 kr (54% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 270 kr 22. maj

Sammenlign priser på Canon PG-540/CL-541 Photo Paper Value Pack Sort Farve (cyan, magenta, gul) Blækpatron/papirsæt og køb billigst

7 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 291 kr. 7 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Canon PG-540/CL-541 / 5225B013 Value Pack
291 kr
Til butik
Canon PG-540/CL-541 / 5225B013 Value Pack billede

Produktinformation

2 pakker, sort, farve (cyan, magenta, gul), original, hængekasse, blækpatron/papirsæt, for PIXMA MG3250, MG3550, MG3650, MG4250, MX395, MX455, MX475, MX525, MX535, TS5150, TS5151

Produktspecifikationer

Mærke: Canon
Kategori: Papir Fotopapir og Etiketter
Artikel nr.: 5225B013
EAN: 8714574679754
Varenr.: 3235428
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Canon PG-540/CL-541 Photo Paper Value Pack Sort Farve (cyan, magenta, gul) Blækpatron/papirsæt
349 kr
Til butik
Canon PG-540/CL-541 Photo Paper Value Pack Sort Farve (cyan, magenta, gul) Blækpatron/papirsæt billede

Produktinformation

Canon PG-540/CL-541 Photo Paper Value Pack - 2 pakker - sort, farve (cyan, magenta, gul) - original - hængekasse - blækpatron/papirsæt - for PIXMA MG3250, MG3550, MG3650, MG4250, MX395, MX455, MX475, MX525, MX535, TS5150, TS5151

Produktspecifikationer

Mærke: Canon
Artikel nr.: 5225B013
EAN: 8714574679754
Varenr.: 1001280670
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Blækpatroner med fotopapir Canon PG-540/CL-541 - sort + farve
389 kr
Til butik
Blækpatroner med fotopapir Canon PG-540/CL-541 - sort + farve billede

Produktinformation

Canon PG-540/CL-541 Photo Paper Value Pack - 2 pakker - sort, farve (cyan, magenta, gul) - original - hængekasse - blækpatron/papirsæt - for PIXMA MG3250, MG3550, MG3650, MG4250, MX395, MX455, MX475, MX525, MX535, TS5150, TS5151Canon PG-540/CL-541 Photo Paper Value Pack er en løsning til dine printbehov, der kombinerer blækpatroner af høj kvalitet med førsteklasses fotopapir for enestående printkvalitet. Med Canons Full-Photolithography Inkjet Nozzle Engineering (FINE) sikrer denne pakke, at hvert print er levende og detaljeret, så dine fotos kommer til live med klarhed. Hver 8 ml blækpatron er designet til effektivitet og har en driftscyklus på 180 sider for langvarig brug. Det medfølgende fotopapir på 100 x 150 mm har den perfekte størrelse til udskrivning af dine yndlingsminder, og med emballage lavet af genbrugsmaterialer er denne værdipakke ikke kun praktisk, men også miljøvenlig. Uanset om du printer derhjemme eller på kontoret, tilbyder Canon PG-540/CL-541 Photo Paper Value Pack en løsning, der opfylder alle dine printbehov.Effektiv printteknologiCanons Full-Photolithography Inkjet Nozzle Engineering (FINE) sikrer print i høj kvalitet ved hver brug og leverer skarpe og levende billeder, der giver dine fotos liv.Omfattende printløsningDenne værdipakke indeholder ikke kun blækpatroner, men også fotopapir, der giver alt, hvad der er nødvendigt for øjeblikkelig udskrivning af høj kvalitet lige ud af kassen. Blækpatronerne på 8 ml kombineret med fotopapiret på 100 x 150 mm gør det nemt og effektivt at printe.Miljøvenligt valgMed emballage lavet af genbrugsmaterialer understøtter dette produkt miljømæssig bæredygtighed. At vælge denne value pack betyder at træffe en ansvarlig beslutning om at reducere miljøpåvirkningen.ForbrugsartiklerAntal inkluderet: 2 pakkerFarve: Sortfarve (...

Produktspecifikationer

Mærke: Canon
Kategori: Fusere
Vægt: 0.33g
EAN: 8714574679754
Varenr.: 1811741
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Blækpatroner med fotopapir Canon PG-540/CL-541 - sort + farve
409 kr
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Canon PG-540/CL-541 Photo Paper Value Pack Sort Farve (cyan, magenta, gul) Blækpatron/papirsæt
419 kr
Til butik
Gå til Dustin DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Canon Ink Photo Value Pack Pg-540/cl-541 + 10x15cm Photo 50-sheet
494 kr
Til butik
Gå til InkClub DK
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
Canon Multipack PG-540 & CL-541 + 50 ark fotopapir 5225B013 Modsvarer: N/A
-3%637,5 kr
Før 657 krTidsbegrænset tilbud
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Canon PG-540/CL-541 Photo Paper Value Pack Sort Farve (cyan, magenta, gul) Blækpatron/papirsæt koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Canon PG-540/CL-541 Photo Paper Value Pack Sort Farve (cyan, magenta, gul) Blækpatron/papirsæt koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Proshop DK291 kr330 krKøb
2CompuMail DK349 kr349 krKøb
3Boligcenter DK389 kr389 krKøb
4Vivas DK409 kr478 krKøb
5Ultrashop419 kr419 krKøb
6Dustin DK494 kr580,25 krKøb
7InkClub DK637,5 kr637,5 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Canon PG-540/CL-541 Photo Paper Value Pack Sort Farve (cyan, magenta, gul) Blækpatron/papirsæt

PriceData har fulgt prisen på Canon PG-540/CL-541 Photo Paper Value Pack Sort Farve (cyan, magenta, gul) Blækpatron/papirsæt i 149 dage. Laveste pris i perioden er 270 kr (registreret d. 6. maj 2026), højeste er 302 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 284 kr.

Den nuværende pris på 291 kr er 2% over normalprisen. Prisen er steget 8% den seneste måned. Der er registreret 7 prisfald og 9 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 17 prisændringer for Canon PG-540/CL-541 Photo Paper Value Pack Sort Farve (cyan, magenta, gul) Blækpatron/papirsæt. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 17 prisændringer for Canon PG-540/CL-541 Photo Paper Value Pack Sort Farve (cyan, magenta, gul) Blækpatron/papirsæt de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
27. maj 2026291 kr21 kr (8%)
22. maj 2026270 kr21 kr (7%)
21. maj 2026291 kr21 kr (8%)
6. maj 2026270 kr1 kr (0%)
4. maj 2026271 kr1 kr (0%)
2. maj 2026272 kr23 kr (8%)
9. apr. 2026295 kr1 kr (0%)
27. feb. 2026294 kr1 kr (0%)
26. feb. 2026295 kr1 kr (0%)
21. feb. 2026294 kr1 kr (0%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret