Gå til hovedindhold

Canon PF-06 - Printhoved - for imagePROGRAF TM-200, TM-300, TM-305, TX-2000, TX-3000, TX-3100, TX-4000, TX-4100

CanonTonere og inkjetpatronerEAN: 4549292098044
Pris fra 2.712 krtil 4.656 kr
7 forhandlere

Prisforskel: 1.944 kr (42% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 2.654 kr 1. maj

Sammenlign priser på Canon PF-06 - Printhoved - for imagePROGRAF TM-200, TM-300, TM-305, TX-2000, TX-3000, TX-3100, TX-4000, TX-4100 og køb billigst

7 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 2712 kr. 6 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Canon PF-06 - Printhoved - for imagePROGRAF TM-200, TM-300, TM-305, TX-2000, TX-3000, TX-3100, TX-4000, TX-4100
2.712 kr
Til butik
Canon PF-06 - Printhoved - for imagePROGRAF TM-200, TM-300, TM-305, TX-2000, TX-3000, TX-3100, TX-4000, TX-4100 billede

Produktspecifikationer

Mærke: Canon
Kategori: 3D-printer forbrugsstoffer
Farve: 2
Artikel nr.: 2352C001AA
EAN: 4549292098044
Varenr.: 4084978
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Canon PF-06 / 2352C001 Printhead
2.712 kr
Til butik
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Canon PF Printhoved Blækprinter 2352C001
2.848 kr
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Canon PF Printhoved Blækprinter 2352C001
3.119 kr
Til butik
Gå til InkClub DK
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
Canon Printhoved PF-06 2352C001 Modsvarer: N/A
3.129 kr
Til butik
Gå til Dustin DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Canon Printhead Pf-06 - Tx2000/3000/4000/tm-200
3.369 kr
Til butik
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
Canon Printhoved 2352C001 PF-06
-3%4.656 kr
Før 4.799 krTidsbegrænset tilbud
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Canon PF-06 - Printhoved - for imagePROGRAF TM-200, TM-300, TM-305, TX-2000, TX-3000, TX-3100, TX-4000, TX-4100 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Canon PF-06 - Printhoved - for imagePROGRAF TM-200, TM-300, TM-305, TX-2000, TX-3000, TX-3100, TX-4000, TX-4100 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CS MEGASTORE DK2.712 kr2.712 krKøb
2Proshop DK2.712 kr2.712 krKøb
3CompuMail DK2.848 kr2.848 krKøb
4Ultrashop3.119 kr3.119 krKøb
5InkClub DK3.129 kr3.129 krKøb
6Dustin DK3.369 kr3.455,25 krKøb
7Teknikproffset DK4.656 kr4.705 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Canon PF-06 - Printhoved - for imagePROGRAF TM-200, TM-300, TM-305, TX-2000, TX-3000, TX-3100, TX-4000, TX-4100

PriceData har fulgt prisen på Canon PF-06 - Printhoved - for imagePROGRAF TM-200, TM-300, TM-305, TX-2000, TX-3000, TX-3100, TX-4000, TX-4100 i 167 dage. Laveste pris i perioden er 2.654 kr (registreret d. 1. maj 2026), højeste er 2.830 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 2.750 kr.

Den nuværende pris på 2.712 kr er tæt på normalprisen. Der er registreret 3 prisfald og 4 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 8 prisændringer for Canon PF-06 - Printhoved - for imagePROGRAF TM-200, TM-300, TM-305, TX-2000, TX-3000, TX-3100, TX-4000, TX-4100. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 8 prisændringer for Canon PF-06 - Printhoved - for imagePROGRAF TM-200, TM-300, TM-305, TX-2000, TX-3000, TX-3100, TX-4000, TX-4100 de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
3. maj 20262.712 kr58 kr (2%)
1. maj 20262.654 kr176 kr (6%)
30. apr. 20262.830 kr118 kr (4%)
23. mar. 20262.712 kr110 kr (4%)
10. feb. 20262.822 kr44 kr (2%)
8. jan. 20262.778 kr38 kr (1%)
21. dec. 20252.740 kr8 kr (0%)
20. dec. 20252.748 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret