Gå til hovedindhold

Canon MAXIFY GX4050 - Multifunktionsprinter - farve - blækprinter - kan genopfyldes - Legal (216 x 356 mm) (original) - A4/Legal (medie) - op til 18 ipm (udskriver) - 350 ark - 33.6 Kbps - USB 2.0, Wi-Fi(ac), LAN

Pris fra 2.978 krtil 4.119 kr
6 forhandlere

Prisforskel: 1.141 kr (28% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 2.619 kr 8. mar.

Sammenlign priser på Canon MAXIFY GX4050 - Multifunktionsprinter - farve - blækprinter - kan genopfyldes - Legal (216 x 356 mm) (original) - A4/Legal (medie) - op til 18 ipm (udskriver) - 350 ark - 33.6 Kbps - USB 2.0, Wi-Fi(ac), LAN og køb billigst

6 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 2978 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Canon MAXIFY GX4050 - Multifunktionsprinter - farve - blækprinter - kan genopfyldes - Legal (216 x 356 mm) (original) - A4/Legal (medie) - op til 18 ipm (udskriver) - 350 ark - 33.6 Kbps - USB 2.0, Wi-Fi(ac), LAN
2.978 kr
Til butik
Canon MAXIFY GX4050 - Multifunktionsprinter - farve - blækprinter - kan genopfyldes - Legal (216 x 356 mm) (original) - A4/Legal (medie) - op til 18 ipm (udskriver) - 350 ark - 33.6 Kbps - USB 2.0, Wi-Fi(ac), LAN billede

Produktspecifikationer

Mærke: Canon
Kategori: Google Assistant
Farve: 2
Artikel nr.: 5779C006
EAN: 4549292204261
Varenr.: 9302845
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Canon MAXIFY GX4050 Blækprinter
3.168 kr
Til butik
Canon MAXIFY GX4050 Blækprinter billede

Produktinformation

Canon MAXIFY GX4050 - Multifunktionsprinter - farve - blækprinter - kan genopfyldes - Legal (216 x 356 mm) (original) - A4/Legal (medie) - op til 18 ipm (udskriver) - 350 ark - 33.6 Kbps - USB 2.0, LAN, Wi-Fi(ac)

Produktspecifikationer

Mærke: Canon
Artikel nr.: 5779C006
EAN: 4549292204261
Varenr.: 1000886026
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Canon MAXIFY GX4050 Multifunktion - Farve - Blæk
3.195 kr
Til butik
Gå til Dustin DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Canon Maxify Gx4050 A4 Mfp
3.749 kr
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Canon MAXIFY GX4050 Blækprinter
4.079 kr
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Inkjet printer Canon MAXIFY GX4050 A4 med Wi‑Fi
4.119 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Canon MAXIFY GX4050 - Multifunktionsprinter - farve - blækprinter - kan genopfyldes - Legal (216 x 356 mm) (original) - A4/Legal (medie) - op til 18 ipm (udskriver) - 350 ark - 33.6 Kbps - USB 2.0, Wi-Fi(ac), LAN koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Canon MAXIFY GX4050 - Multifunktionsprinter - farve - blækprinter - kan genopfyldes - Legal (216 x 356 mm) (original) - A4/Legal (medie) - op til 18 ipm (udskriver) - 350 ark - 33.6 Kbps - USB 2.0, Wi-Fi(ac), LAN koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CS MEGASTORE DK2.978 kr3.047 krKøb
2CompuMail DK3.168 kr3.168 krKøb
3Proshop DK3.195 kr3.195 krKøb
4Dustin DK3.749 kr3.835,25 krKøb
5Ultrashop4.079 kr4.079 krKøb
6Vivas DK4.119 kr5.318 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Canon MAXIFY GX4050 - Multifunktionsprinter - farve - blækprinter - kan genopfyldes - Legal (216 x 356 mm) (original) - A4/Legal (medie) - op til 18 ipm (udskriver) - 350 ark - 33.6 Kbps - USB 2.0, Wi-Fi(ac), LAN

PriceData har fulgt prisen på Canon MAXIFY GX4050 - Multifunktionsprinter - farve - blækprinter - kan genopfyldes - Legal (216 x 356 mm) (original) - A4/Legal (medie) - op til 18 ipm (udskriver) - 350 ark - 33.6 Kbps - USB 2.0, Wi-Fi(ac), LAN i 182 dage. Laveste pris i perioden er 2.577 kr (registreret d. 20. februar 2026), højeste er 3.120 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 2.819 kr.

Den nuværende pris på 2.978 kr er 6% over normalprisen. Prisen er steget 2% den seneste måned. Der er registreret 44 prisfald og 31 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 74 prisændringer for Canon MAXIFY GX4050 - Multifunktionsprinter - farve - blækprinter - kan genopfyldes - Legal (216 x 356 mm) (original) - A4/Legal (medie) - op til 18 ipm (udskriver) - 350 ark - 33.6 Kbps - USB 2.0, Wi-Fi(ac), LAN. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 74 prisændringer for Canon MAXIFY GX4050 - Multifunktionsprinter - farve - blækprinter - kan genopfyldes - Legal (216 x 356 mm) (original) - A4/Legal (medie) - op til 18 ipm (udskriver) - 350 ark - 33.6 Kbps - USB 2.0, Wi-Fi(ac), LAN de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
3. jun. 20262.978 kr139 kr (5%)
1. jun. 20262.839 kr1 kr (0%)
26. maj 20262.838 kr56 kr (2%)
19. maj 20262.894 kr22 kr (1%)
18. maj 20262.916 kr11 kr (0%)
17. maj 20262.905 kr11 kr (0%)
16. maj 20262.916 kr12 kr (0%)
15. maj 20262.928 kr36 kr (1%)
14. maj 20262.892 kr11 kr (0%)
13. maj 20262.903 kr46 kr (2%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret