Gå til hovedindhold

Canon i-SENSYS MF664Cdw - Multifunktionsprinter - farve - laser - A4 (210 x 297 mm), Legal (216 x 356 mm) (original) - A4/Legal (medie) - op til 25 spm (kopiering) - op til 25 spm (udskriver) - 300 ark - USB 2.0, Gigabit LAN, Wi-Fi(n), USB vært

Pris fra 2.155 krtil 3.719 kr
7 forhandlere

Prisforskel: 1.564 kr (42% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Canon i-SENSYS MF664Cdw - Multifunktionsprinter - farve - laser - A4 (210 x 297 mm), Legal (216 x 356 mm) (original) - A4/Legal (medie) - op til 25 spm (kopiering) - op til 25 spm (udskriver) - 300 ark - USB 2.0, Gigabit LAN, Wi-Fi(n), USB vært og køb billigst

7 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 2155 kr. 6 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Canon i-SENSYS MF664Cdw Multifunktion - Farve - Laser
-30%2.155 kr
Før 3.099 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Canon i-SENSYS MF664Cdw Multifunktion - Farve - Laser billede

Produktinformation

Skab dokumenter i høj kvalitet med printere, der er designet til at passe perfekt ind i en række forskellige arbejdsmiljøer. HØJ KVALITET Få udskrifter i høj kvalitet med tonere i et bredt udvalg af farver, og opnå klare, levende udskrifter med fremragende gengivelse af både lyse og mørke toner. FORBEDR BÆREDYGTIGHEDSINDSATSEN Forbedr din bæredygtighedsindsats ved at vælge enheder, der øger brugen af genanvendt plast. Printerens lave vægt betyder også færre emissioner under transport. STØRRE PRODUKTIVITET Fremme samarbejde og produktivitet med hurtige udskrivnings- og scanningshastigheder. Scan nemt små dokumenter, herunder checks og kvitteringer, for at reducere manuel indtastning og papirlagring. SMIDIG BRUGEROPLEVELSE Brug den intuitive brugergrænseflade til nemt at udføre en række udskrivnings- og scanningsopgaver og hurtigt finde relevante dele af onlinevejledningen via en QR-kode. Spar tid med Master Setup, der automatisk downloader og installerer software. 360-GRADERS SIKKERHED En navigator til sikkerhedsindstillinger anbefaler passende indstillinger til beskyttelse mod sikkerhedsbrud og cybertrusler.

Produktspecifikationer

Mærke: Canon
Kategori: Printer
Artikel nr.: 6928C008
EAN: 4549292242140
Varenr.: 3404052
Gå til Dustin DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Canon I-sensys Mf664cdw Ii A4 Mfp
2.174 kr
Til butik
Canon I-sensys Mf664cdw Ii A4 Mfp billede

Produktinformation

Kompakt A4 MFP, hurtig 25 ppm i farver og 1200 x 1200 dpi udskriftskvalitet Automatisk duplexkopiering og -udskrivning, der reducerer papir- og driftsomkostninger 50 ark ADF og fladbedscanner, scan til skyen, FTP, e-mail eller USB Mobil udskrivning via AirPrint og Mopria, samt PCL- og UFRII-drivere Touch LCD, sikker udskrivning samt kablet eller WiFi netværksforbindelse...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Canon
Kategori: Farvelaser
Artikel nr.: 6928C008
EAN: 4549292242140
Varenr.: 5020070586
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Canon i-SENSYS MF664Cdw Multifunktion Farve Laserprinter
2.549 kr
Til butik
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Canon i-SENSYS MF664Cdw - Multifunktionsprinter - farve - laser - A4 (210 x 297 mm), Legal (216 x 356 mm) (original) - A4/Legal (medie) - op til 25 spm (kopiering) - op til 25 spm (udskriver) - 300 ark - USB 2.0, Gigabit LAN, Wi-Fi(n), USB vært
2.568 kr
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Canon i-Sensys MF664Cdw
3.079 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Laserprinter farve A4 - Canon i-SENSYS MF664Cdw, 1200 × 1200 dpi, 25 s/min, Wi‑Fi
-10%3.699 kr
Før 4.099 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Laserprinter farve A4 - Canon i-SENSYS MF664Cdw, 1200 × 1200 dpi, 25 s/min, Wi‑Fi
-10%3.719 kr
Før 4.119 krTidsbegrænset tilbud
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Canon i-SENSYS MF664Cdw - Multifunktionsprinter - farve - laser - A4 (210 x 297 mm), Legal (216 x 356 mm) (original) - A4/Legal (medie) - op til 25 spm (kopiering) - op til 25 spm (udskriver) - 300 ark - USB 2.0, Gigabit LAN, Wi-Fi(n), USB vært koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Canon i-SENSYS MF664Cdw - Multifunktionsprinter - farve - laser - A4 (210 x 297 mm), Legal (216 x 356 mm) (original) - A4/Legal (medie) - op til 25 spm (kopiering) - op til 25 spm (udskriver) - 300 ark - USB 2.0, Gigabit LAN, Wi-Fi(n), USB vært koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Proshop DK2.155 kr2.155 krKøb
2Dustin DK2.174 kr2.260,25 krKøb
3CompuMail DK2.549 kr2.549 krKøb
4CS MEGASTORE DK2.568 kr2.637 krKøb
5Ultrashop3.079 kr3.079 krKøb
6Boligcenter DK3.699 kr3.699 krKøb
7Vivas DK3.719 kr4.918 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Canon i-SENSYS MF664Cdw - Multifunktionsprinter - farve - laser - A4 (210 x 297 mm), Legal (216 x 356 mm) (original) - A4/Legal (medie) - op til 25 spm (kopiering) - op til 25 spm (udskriver) - 300 ark - USB 2.0, Gigabit LAN, Wi-Fi(n), USB vært

PriceData har fulgt prisen på Canon i-SENSYS MF664Cdw - Multifunktionsprinter - farve - laser - A4 (210 x 297 mm), Legal (216 x 356 mm) (original) - A4/Legal (medie) - op til 25 spm (kopiering) - op til 25 spm (udskriver) - 300 ark - USB 2.0, Gigabit LAN, Wi-Fi(n), USB vært i 182 dage. Laveste pris i perioden er 2.155 kr (registreret d. 23. maj 2026), højeste er 3.099 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 2.739 kr.

Den nuværende pris på 2.155 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen er faldet 1% den seneste måned. Der er registreret 25 prisfald og 20 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 44 prisændringer for Canon i-SENSYS MF664Cdw - Multifunktionsprinter - farve - laser - A4 (210 x 297 mm), Legal (216 x 356 mm) (original) - A4/Legal (medie) - op til 25 spm (kopiering) - op til 25 spm (udskriver) - 300 ark - USB 2.0, Gigabit LAN, Wi-Fi(n), USB vært. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 44 prisændringer for Canon i-SENSYS MF664Cdw - Multifunktionsprinter - farve - laser - A4 (210 x 297 mm), Legal (216 x 356 mm) (original) - A4/Legal (medie) - op til 25 spm (kopiering) - op til 25 spm (udskriver) - 300 ark - USB 2.0, Gigabit LAN, Wi-Fi(n), USB vært de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
23. maj 20262.155 kr406 kr (16%)
21. maj 20262.561 kr4 kr (0%)
20. maj 20262.557 kr8 kr (0%)
6. maj 20262.549 kr363 kr (17%)
5. maj 20262.186 kr427 kr (16%)
30. apr. 20262.613 kr82 kr (3%)
29. apr. 20262.531 kr345 kr (16%)
16. apr. 20262.186 kr292 kr (12%)
14. apr. 20262.478 kr292 kr (13%)
25. mar. 20262.186 kr631 kr (22%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret