Gå til hovedindhold

Canon i-SENSYS MF461dw II - Multifunktionsprinter - S/H - laser - A4 (210 x 297 mm), Legal (216 x 356 mm) (original) - A4/Legal (medie) - op til 36 spm (kopiering) - op til 36 spm (udskriver) - 350 ark - USB 2.0, Gigabit LAN, Wi-Fi(n)

Pris fra 2.490 krtil 3.469 kr
7 forhandlere

Prisforskel: 979 kr (28% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Canon i-SENSYS MF461dw II - Multifunktionsprinter - S/H - laser - A4 (210 x 297 mm), Legal (216 x 356 mm) (original) - A4/Legal (medie) - op til 36 spm (kopiering) - op til 36 spm (udskriver) - 350 ark - USB 2.0, Gigabit LAN, Wi-Fi(n) og køb billigst

7 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 2490 kr. 7 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Canon i-SENSYS MF461dw II Multifunktion - Monokrom - Laser
-31%2.490 kr
Før 3.599 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Canon i-SENSYS MF461dw II Multifunktion - Monokrom - Laser billede

Produktinformation

Kompakte og hurtige multifunktionsprintere i sort-hvid til dine daglige udskrivnings- og scanningsbehov. STØRRE PRODUKTIVITET Fremme samarbejde og produktivitet med hurtig udskrivning og scanning. Scan nemt små dokumenter, herunder checks og kvitteringer. SMIDIG BRUGEROPLEVELSE Brug den intuitive brugergrænseflade til nemt at udføre en række udskrivnings- og scanningsopgaver og hurtigt finde relevante dele af onlinevejledningen via en QR-kode. Spar tid med Master-opsætningen, der automatisk downloader og installerer software. 360-GRADERS SIKKERHED En navigator til sikkerhedsindstillinger anbefaler passende sikkerhedsindstillinger for at beskytte mod sikkerhedsbrud og cybertrusler. FORBEDR BÆREDYGTIGHEDSINDSATSEN Gør en bevidst indsats for at hjælpe miljøet med enheder, der er fremstillet af genanvendt plast. Lavt energiforbrug betyder også et reduceret CO2-aftryk.

Produktspecifikationer

Mærke: Canon
Kategori: Printer
Artikel nr.: 7188C019
EAN: 4549292248852
Varenr.: 3404049
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Canon i-SENSYS MF461dw II Laser
2.540 kr
Til butik
Canon i-SENSYS MF461dw II Laser billede

Produktinformation

Canon i-SENSYS MF461dw II - Multifunktionsprinter - S/H - laser - A4 (210 x 297 mm), Legal (216 x 356 mm) (original) - A4/Legal (medie) - op til 36 spm (kopiering) - op til 36 spm (udskriver) - 350 ark - USB 2.0, Gigabit LAN, Wi-Fi(n)

Produktspecifikationer

Mærke: Canon
Artikel nr.: 7188C019
EAN: 4549292248852
Varenr.: 1003605731
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Canon i-SENSYS MF461dw II - Multifunktionsprinter - S/H - laser - A4 (210 x 297 mm), Legal (216 x 356 mm) (original) - A4/Legal (medie) - op til 36 spm (kopiering) - op til 36 spm (udskriver) - 350 ark - USB 2.0, Gigabit LAN, Wi-Fi(n)
2.729 kr
Til butik
Gå til Dustin DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Canon I-sensys Mf461dw Ii A4 Mfp
-0%2.986 kr
Før 2.986,25 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Canon i-SENSYS MF461dw II - sort/hvid laser-multifunktionsprinter A4 med Wi‑Fi
-29%2.999 kr
Før 4.199 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Canon i-SENSYS MF461dw II - sort/hvid laser-multifunktionsprinter A4 med Wi‑Fi
-28%3.019 kr
Før 4.219 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Canon i-SENSYS MF461dw II Laser
3.469 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Canon i-SENSYS MF461dw II - Multifunktionsprinter - S/H - laser - A4 (210 x 297 mm), Legal (216 x 356 mm) (original) - A4/Legal (medie) - op til 36 spm (kopiering) - op til 36 spm (udskriver) - 350 ark - USB 2.0, Gigabit LAN, Wi-Fi(n) koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Canon i-SENSYS MF461dw II - Multifunktionsprinter - S/H - laser - A4 (210 x 297 mm), Legal (216 x 356 mm) (original) - A4/Legal (medie) - op til 36 spm (kopiering) - op til 36 spm (udskriver) - 350 ark - USB 2.0, Gigabit LAN, Wi-Fi(n) koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Proshop DK2.490 kr2.490 krKøb
2CompuMail DK2.540 kr2.540 krKøb
3CS MEGASTORE DK2.729 kr2.798 krKøb
4Dustin DK2.986 kr3.072,25 krKøb
5Boligcenter DK2.999 kr2.999 krKøb
6Vivas DK3.019 kr3.179 krKøb
7Ultrashop3.469 kr3.469 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Canon i-SENSYS MF461dw II - Multifunktionsprinter - S/H - laser - A4 (210 x 297 mm), Legal (216 x 356 mm) (original) - A4/Legal (medie) - op til 36 spm (kopiering) - op til 36 spm (udskriver) - 350 ark - USB 2.0, Gigabit LAN, Wi-Fi(n)

PriceData har fulgt prisen på Canon i-SENSYS MF461dw II - Multifunktionsprinter - S/H - laser - A4 (210 x 297 mm), Legal (216 x 356 mm) (original) - A4/Legal (medie) - op til 36 spm (kopiering) - op til 36 spm (udskriver) - 350 ark - USB 2.0, Gigabit LAN, Wi-Fi(n) i 184 dage. Laveste pris i perioden er 2.490 kr (registreret d. 23. maj 2026), højeste er 3.599 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 3.161 kr.

Den nuværende pris på 2.490 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen er faldet 12% den seneste måned. Der er registreret 47 prisfald og 39 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 84 prisændringer for Canon i-SENSYS MF461dw II - Multifunktionsprinter - S/H - laser - A4 (210 x 297 mm), Legal (216 x 356 mm) (original) - A4/Legal (medie) - op til 36 spm (kopiering) - op til 36 spm (udskriver) - 350 ark - USB 2.0, Gigabit LAN, Wi-Fi(n). Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 84 prisændringer for Canon i-SENSYS MF461dw II - Multifunktionsprinter - S/H - laser - A4 (210 x 297 mm), Legal (216 x 356 mm) (original) - A4/Legal (medie) - op til 36 spm (kopiering) - op til 36 spm (udskriver) - 350 ark - USB 2.0, Gigabit LAN, Wi-Fi(n) de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
23. maj 20262.490 kr108 kr (4%)
22. maj 20262.598 kr240 kr (8%)
21. maj 20262.838 kr11 kr (0%)
20. maj 20262.849 kr31 kr (1%)
19. maj 20262.818 kr131 kr (5%)
15. maj 20262.687 kr249 kr (8%)
14. maj 20262.936 kr51 kr (2%)
13. maj 20262.885 kr145 kr (5%)
12. maj 20262.740 kr118 kr (4%)
11. maj 20262.858 kr3 kr (0%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret