Gå til hovedindhold

Canon i-SENSYS LBP243dw II - Printer - S/H - Duplex - laser - A4/Legal - 1200 x 1200 dpi - op til 36 spm - kapacitet: 350 ark - USB 2.0, Gigabit LAN, Wi-Fi(n)

Pris fra 1.670 krtil 2.459 kr
7 forhandlere

Prisforskel: 789 kr (32% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 1.283 kr 20. maj

Sammenlign priser på Canon i-SENSYS LBP243dw II - Printer - S/H - Duplex - laser - A4/Legal - 1200 x 1200 dpi - op til 36 spm - kapacitet: 350 ark - USB 2.0, Gigabit LAN, Wi-Fi(n) og køb billigst

7 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 1670 kr. 7 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Canon i-SENSYS LBP243dw II - Printer - S/H - Duplex - laser - A4/Legal - 1200 x 1200 dpi - op til 36 spm - kapacitet: 350 ark - USB 2.0, Gigabit LAN, Wi-Fi(n)
1.670 kr
Til butik
Canon i-SENSYS LBP243dw II - Printer - S/H - Duplex - laser - A4/Legal - 1200 x 1200 dpi - op til 36 spm - kapacitet: 350 ark - USB 2.0, Gigabit LAN, Wi-Fi(n) billede

Produktspecifikationer

Mærke: Canon
Kategori: Sort-hvid printere
Farve: 4
Artikel nr.: OT7187C013
EAN: 4549292248678
Varenr.: 25189582
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Canon i-SENSYS LBP243dw Sort/Hvid laserprinter
1.720 kr
Til butik
Gå til Dustin DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Canon I-sensys Lbp243dw Ii A4
1.799 kr
Til butik
Canon I-sensys Lbp243dw Ii A4 billede

Produktinformation

Hurtig sort/hvid-udskrivning på 36 ppm holder kontorets arbejdsgange i gang Indbygget dupleksudskrift udskriver dobbeltsidet og sparer papir og opbevaringsplads Laseropløsning på 1200 x 1200 dpi giver skarp tekst og klare rapporter 1,2 GHz CPU og 1 GB RAM håndterer store udskrivningsjob og netværkskøer Gigabit Ethernet, WiFi og USB 2.0 forenkler netværksopsætning...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Canon
Kategori: Sort-hvid
Artikel nr.: 7187C013
EAN: 4549292248678
Varenr.: 5020070578
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Canon i-Sensys LBP243dw - A4 laserprinter, 1200 × 1200 dpi, Wi‑Fi
-10%1.899 kr
Før 2.099 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Canon i-Sensys LBP243dw - A4 laserprinter, 1200 × 1200 dpi, Wi‑Fi
-9%1.919 kr
Før 2.119 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Canon i-SENSYS LBP243dw II - Monokrom - Laser
1.999 kr
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Canon i-SENSYS LBP243dw Sort/Hvid laserprinter
2.459 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Canon i-SENSYS LBP243dw II - Printer - S/H - Duplex - laser - A4/Legal - 1200 x 1200 dpi - op til 36 spm - kapacitet: 350 ark - USB 2.0, Gigabit LAN, Wi-Fi(n) koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Canon i-SENSYS LBP243dw II - Printer - S/H - Duplex - laser - A4/Legal - 1200 x 1200 dpi - op til 36 spm - kapacitet: 350 ark - USB 2.0, Gigabit LAN, Wi-Fi(n) koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CS MEGASTORE DK1.670 kr1.739 krKøb
2CompuMail DK1.720 kr1.720 krKøb
3Dustin DK1.799 kr1.885,25 krKøb
4Boligcenter DK1.899 kr1.899 krKøb
5Vivas DK1.919 kr2.158 krKøb
6Proshop DK1.999 kr1.999 krKøb
7Ultrashop2.459 kr2.459 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Canon i-SENSYS LBP243dw II - Printer - S/H - Duplex - laser - A4/Legal - 1200 x 1200 dpi - op til 36 spm - kapacitet: 350 ark - USB 2.0, Gigabit LAN, Wi-Fi(n)

PriceData har fulgt prisen på Canon i-SENSYS LBP243dw II - Printer - S/H - Duplex - laser - A4/Legal - 1200 x 1200 dpi - op til 36 spm - kapacitet: 350 ark - USB 2.0, Gigabit LAN, Wi-Fi(n) i 152 dage. Laveste pris i perioden er 1.283 kr (registreret d. 20. maj 2026), højeste er 1.836 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 1.720 kr.

Den nuværende pris på 1.670 kr er 3% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er steget 2% den seneste måned. Der er registreret 54 prisfald og 35 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 90 prisændringer for Canon i-SENSYS LBP243dw II - Printer - S/H - Duplex - laser - A4/Legal - 1200 x 1200 dpi - op til 36 spm - kapacitet: 350 ark - USB 2.0, Gigabit LAN, Wi-Fi(n). Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 90 prisændringer for Canon i-SENSYS LBP243dw II - Printer - S/H - Duplex - laser - A4/Legal - 1200 x 1200 dpi - op til 36 spm - kapacitet: 350 ark - USB 2.0, Gigabit LAN, Wi-Fi(n) de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
28. maj 20261.670 kr84 kr (5%)
27. maj 20261.586 kr70 kr (4%)
26. maj 20261.656 kr12 kr (1%)
25. maj 20261.668 kr20 kr (1%)
24. maj 20261.648 kr8 kr (0%)
23. maj 20261.656 kr14 kr (1%)
22. maj 20261.642 kr8 kr (0%)
21. maj 20261.650 kr367 kr (29%)
20. maj 20261.283 kr269 kr (17%)
19. maj 20261.552 kr61 kr (4%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret