Gå til hovedindhold

Canon Glossy II PP-201 Fotopapir A3 (297 x 420 mm) 20ark 2311B020

CanonFotopapirEAN: 4960999537283
Pris fra 228 krtil 388,75 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 160,75 kr (41% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 222 kr 29. maj

Sammenlign priser på Canon Glossy II PP-201 Fotopapir A3 (297 x 420 mm) 20ark 2311B020 og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 228 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Canon Glossy II PP-201 Fotopapir A3 (297 x 420 mm) 20ark 2311B020
228 kr
Til butik
Canon Glossy II PP-201 Fotopapir A3 (297 x 420 mm) 20ark 2311B020 billede

Produktinformation

Canon 2311B020. Finish type: Højglans, Medievægt: 260 g/m², Papirstørrelse: A3. Papir, mål: 297 x 420mm

Produktspecifikationer

Mærke: Canon
Artikel nr.: 2311B020
EAN: 4960999537283
Varenr.: 987727338
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Canon Paper PP-201 / 2311B020 Glossy A3
228 kr
Til butik
Gå til Av-Cables DK
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
Canon Plus Glossy II Fotopapir A3 20-pakke
229 kr
Til butik
Canon Plus Glossy II Fotopapir A3 20-pakke billede

Produktinformation

Canon Plus Glossy II fotopapir leverer en blank, glossy finish til billeder og grafik i A3-format – beregnet til blækstråleprintere. Med en papirvægt på 265 g/m² og en tykkelse på 0,27 mm er der tale om et relativt kraftigt fotopapir. Pakken indeholder 20 ark.

Produktspecifikationer

Mærke: Canon
Kategori: Fotopapir
Artikel nr.: 2311B020
EAN: 4960999537283
Varenr.: 61752
Gå til Dustin DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Canon Papir Photo+ Glossy Ii Pp-201 A3 20-ark 275g
269 kr
Til butik
Gå til HUMA.dk
TrustScore 5 ud af 54,9
A3 PP-201 Photo Paper Plus II 265g (20)
388,75 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Canon Glossy II PP-201 Fotopapir A3 (297 x 420 mm) 20ark 2311B020 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Canon Glossy II PP-201 Fotopapir A3 (297 x 420 mm) 20ark 2311B020 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK228 kr228 krKøb
2Proshop DK228 kr267 krKøb
3Av-Cables DK229 kr229 krKøb
4Dustin DK269 kr355,25 krKøb
5HUMA.dk388,75 kr388,75 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Canon Glossy II PP-201 Fotopapir A3 (297 x 420 mm) 20ark 2311B020

PriceData har fulgt prisen på Canon Glossy II PP-201 Fotopapir A3 (297 x 420 mm) 20ark 2311B020 i 185 dage. Laveste pris i perioden er 200 kr (registreret d. 24. januar 2026), højeste er 229 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 223 kr.

Den nuværende pris på 228 kr er 2% over normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 21 prisfald og 18 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 39 prisændringer for Canon Glossy II PP-201 Fotopapir A3 (297 x 420 mm) 20ark 2311B020. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 39 prisændringer for Canon Glossy II PP-201 Fotopapir A3 (297 x 420 mm) 20ark 2311B020 de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
30. maj 2026228 kr6 kr (3%)
29. maj 2026222 kr6 kr (3%)
25. maj 2026228 kr1 kr (0%)
13. apr. 2026227 kr1 kr (0%)
10. apr. 2026228 kr1 kr (0%)
23. mar. 2026229 kr2 kr (1%)
20. mar. 2026227 kr2 kr (1%)
10. mar. 2026229 kr1 kr (0%)
7. mar. 2026228 kr2 kr (1%)
4. mar. 2026226 kr1 kr (0%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret