Gå til hovedindhold

Canon EF-S - Objektiv - 24mm - f/2.8 STM - Canon EF/EF-S

CanonKameraobjektiverEAN: 4549292010220
Pris fra 999 krtil 1.564 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 565 kr (36% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 990 kr 11. apr.

Sammenlign priser på Canon EF-S - Objektiv - 24mm - f/2.8 STM - Canon EF/EF-S og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 999 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Canon EF-S 24mm f/2.8 STM
-17%999 kr
Før 1.199 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Canon EF-S 24mm f/2.8 STM billede

Produktinformation

Objektiv, 24 mm, f/2.8 STM, Canon EF-S

Produktspecifikationer

Mærke: Canon
Kategori: Objektiv
Artikel nr.: 9522B005
EAN: 4549292010220
Varenr.: 2458429
Gå til Dustin DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Canon Ef-s 24mm F/2,8 Stm
1.349 kr
Til butik
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Canon EF-S - Objektiv - 24mm - f/2.8 STM - Canon EF/EF-S
1.533 kr
Til butik
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
Canon EF-S 24 mm f/2,8 STM pandekageobjektiv
1.564 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Canon EF-S - Objektiv - 24mm - f/2.8 STM - Canon EF/EF-S koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Canon EF-S - Objektiv - 24mm - f/2.8 STM - Canon EF/EF-S koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Proshop DK999 kr999 krKøb
2Dustin DK1.349 kr1.435,25 krKøb
3CS MEGASTORE DK1.533 kr1.533 krKøb
4Teknikproffset DK1.564 kr1.613 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Canon EF-S - Objektiv - 24mm - f/2.8 STM - Canon EF/EF-S

PriceData har fulgt prisen på Canon EF-S - Objektiv - 24mm - f/2.8 STM - Canon EF/EF-S i 181 dage. Laveste pris i perioden er 990 kr (registreret d. 11. april 2026), højeste er 1.199 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 1.132 kr.

Den nuværende pris på 999 kr er 12% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 4 prisfald og 3 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 7 prisændringer for Canon EF-S - Objektiv - 24mm - f/2.8 STM - Canon EF/EF-S. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 7 prisændringer for Canon EF-S - Objektiv - 24mm - f/2.8 STM - Canon EF/EF-S de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
23. maj 2026999 kr200 kr (17%)
21. apr. 20261.199 kr209 kr (21%)
11. apr. 2026990 kr209 kr (17%)
10. mar. 20261.199 kr60 kr (5%)
24. feb. 20261.139 kr60 kr (5%)
20. jan. 20261.199 kr66 kr (6%)
3. jan. 20261.133 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret