Gå til hovedindhold

Canon CLI 551XL C/M/Y/BK Photo Value Pack Sort Gul Cyan Magenta 660 sider Blækbeholder / papirsæt

CanonTonere og inkjetpatronerEAN: 8714574679259
Pris fra 514 krtil 830,93 kr
6 forhandlere

Prisforskel: 316,93 kr (38% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 507 kr 2. jun.

Sammenlign priser på Canon CLI 551XL C/M/Y/BK Photo Value Pack Sort Gul Cyan Magenta 660 sider Blækbeholder / papirsæt og køb billigst

6 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 514 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Canon CLI-551XL / 6443B008 High Value Pa
514 kr
Til butik
Canon CLI-551XL / 6443B008 High Value Pa billede

Produktinformation

4 pakker, 11 ml, XL, gul, cyan, magenta, sort, original, boks, blækbeholder / papirsæt, for MAXIFY MG6650; PIXMA iP8750, iX6850, MG5550, MG5650, MG6650, MG7550, MX725; PIXUS MG7550

Produktspecifikationer

Mærke: Canon
Kategori: Papir Fotopapir og Etiketter
Artikel nr.: 6443B008
EAN: 8714574679259
Varenr.: 3231788
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Canon CLI 551XL C/M/Y/BK Photo Value Pack Sort Gul Cyan Magenta 660 sider Blækbeholder / papirsæt
549 kr
Til butik
Canon CLI 551XL C/M/Y/BK Photo Value Pack Sort Gul Cyan Magenta 660 sider Blækbeholder / papirsæt billede

Produktinformation

Canon CLI-551XL C/M/Y/BK Photo Value Pack - 4 pakker - 11 ml - XL - sort, gul, cyan, magenta - original - boks - blækbeholder / papirsæt - for MAXIFY MG6650; PIXMA iP8750, iX6850, MG5550, MG5650, MG6650, MG7550, MX725; PIXUS MG7550

Produktspecifikationer

Mærke: Canon
Artikel nr.: 6443B008
EAN: 8714574679259
Varenr.: 1001280679
Gå til Dustin DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Canon Ink Photo Value Pack Cli-551xl (b/c/m/y) + 10x15cm Photo 50-sheet
619 kr
Til butik
Canon Ink Photo Value Pack Cli-551xl (b/c/m/y) + 10x15cm Photo 50-sheet billede

Produktinformation

XL-blækpatroner med høj kapacitet til længerevarende udskrifter. Indeholder cyan, magenta, gul og sort for fuldt farvespektrum. Ægte Canon-kvalitet sikrer enestående printklarhed og -konsistens. Leveres med 50 ark 10x15 cm blankt fotopapir. Perfekt til at printe levende, holdbare fotos derhjemme. Økonomisk værdipakke sparer penge i forhold til separate køb. Kompatibel med en række Canon PIXMA-printere.

Produktspecifikationer

Mærke: Canon
Kategori: Blæk
Artikel nr.: 6443B008
EAN: 8714574679259
Varenr.: 5011375251
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Canon CLI 551XL C/M/Y/BK Photo Value Pack Sort Gul Cyan Magenta 660 sider Blækbeholder / papirsæt
649 kr
Til butik
Gå til InkClub DK
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
Canon Multipack CLI-551XL (BK/C/M/Y) + PP-201 A6 (50-sider) 6443B008 Modsvarer: N/A
677,7 kr
Til butik
Gå til RedOffice Konpap
TrustScore 4.5 ud af 54,1
E-mærke certificeret
CANON CLI-551XL C/M/Y/BK + Photo Paper
830,93 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Canon CLI 551XL C/M/Y/BK Photo Value Pack Sort Gul Cyan Magenta 660 sider Blækbeholder / papirsæt koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Canon CLI 551XL C/M/Y/BK Photo Value Pack Sort Gul Cyan Magenta 660 sider Blækbeholder / papirsæt koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Proshop DK514 kr553 krKøb
2CompuMail DK549 kr549 krKøb
3Dustin DK619 kr705,25 krKøb
4Ultrashop649 kr649 krKøb
5InkClub DK677,7 kr677,7 krKøb
6RedOffice Konpap830,93 kr830,93 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Canon CLI 551XL C/M/Y/BK Photo Value Pack Sort Gul Cyan Magenta 660 sider Blækbeholder / papirsæt

PriceData har fulgt prisen på Canon CLI 551XL C/M/Y/BK Photo Value Pack Sort Gul Cyan Magenta 660 sider Blækbeholder / papirsæt i 182 dage. Laveste pris i perioden er 491 kr (registreret d. 4. december 2025), højeste er 514 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 500 kr.

Den nuværende pris på 514 kr er 3% over normalprisen. Prisen er steget 1% den seneste måned. Der er registreret 1 prisfald og 3 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 4 prisændringer for Canon CLI 551XL C/M/Y/BK Photo Value Pack Sort Gul Cyan Magenta 660 sider Blækbeholder / papirsæt. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 4 prisændringer for Canon CLI 551XL C/M/Y/BK Photo Value Pack Sort Gul Cyan Magenta 660 sider Blækbeholder / papirsæt de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
3. jun. 2026514 kr7 kr (1%)
2. jun. 2026507 kr16 kr (3%)
23. jan. 2026491 kr8 kr (2%)
15. jan. 2026499 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret