Gå til hovedindhold

Canon Canon PG-512 Blækpatron sort PG-512 Modsvarer: N/A

CanonTonere og inkjetpatronerEAN: 4960999617008
Pris fra 147 krtil 278,05 kr
12 forhandlere

Prisforskel: 131,05 kr (47% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Canon Canon PG-512 Blækpatron sort PG-512 Modsvarer: N/A og køb billigst

12 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 147 kr. 11 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Canon PG-512 / 2969B001 Black
147 kr
Til butik
Canon PG-512 / 2969B001 Black billede

Produktinformation

15 ml, sort, original, blækpatron, for PIXMA MP230, MP252, MP270, MP280, MP282, MP495, MP499, MX340, MX350, MX360, MX410, MX420

Produktspecifikationer

Mærke: Canon
Kategori: Blaek Toner Forbrugsstoffer
Artikel nr.: 2969B001
EAN: 4960999617008
Varenr.: 2115658
Gå til Tonerland.dk
TrustScore 5 ud af 54,9
E-mærke certificeret
Canon PG-512 Sort Blækpatron Original
162 kr
Til butik
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Canon PG 512 Sort 401 sider Blæk 2969B001
184 kr
Til butik
Gå til Av-Cables DK
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
Canon PG-512 Blækpatron Sort
199 kr
Til butik
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
Canon Blæk 2969B001 PG-512 Sort
-20%206 kr
Før 259 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Blækpatron sort Canon PG-512 - 401 sider, 15 ml
209 kr
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Canon PG 512 Sort 401 sider Blæk
229 kr
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Blækpatron sort Canon PG-512 - 401 sider, 15 ml
229 kr
Til butik
Gå til Dustin DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Canon Blæk Sort Pg-512
-0%231 kr
Før 231,25 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Hertels Boresko
TrustScore 4 ud af 53,7
Canon Blæk Pg-512 Sort
252,64 kr
Til butik
Gå til InkClub DK
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
Canon Canon PG-512 Blækpatron sort PG-512 Modsvarer: N/A
259 kr
Til butik
Gå til RedOffice Konpap
TrustScore 4.5 ud af 54,1
E-mærke certificeret
Blækpatron Canon PG-512BK HC sort
-12%278,05 kr
Før 317,55 krTidsbegrænset tilbud
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 12 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Canon Canon PG-512 Blækpatron sort PG-512 Modsvarer: N/A koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 12 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Canon Canon PG-512 Blækpatron sort PG-512 Modsvarer: N/A koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Proshop DK147 kr186 krKøb
2Tonerland.dk162 kr162 krKøb
3CompuMail DK184 kr184 krKøb
4Av-Cables DK199 kr199 krKøb
5Teknikproffset DK206 kr255 krKøb
6Boligcenter DK209 kr209 krKøb
7Ultrashop229 kr229 krKøb
8Vivas DK229 kr298 krKøb
9Dustin DK231 kr317,25 krKøb
10Hertels Boresko252,64 kr252,64 krKøb
11InkClub DK259 kr259 krKøb
12RedOffice Konpap278,05 kr278,05 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Canon Canon PG-512 Blækpatron sort PG-512 Modsvarer: N/A

PriceData har fulgt prisen på Canon Canon PG-512 Blækpatron sort PG-512 Modsvarer: N/A i 144 dage. Laveste pris i perioden er 147 kr (registreret d. 31. maj 2026), højeste er 162 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 155 kr.

Den nuværende pris på 147 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 2 prisfald og 4 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 7 prisændringer for Canon Canon PG-512 Blækpatron sort PG-512 Modsvarer: N/A. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 7 prisændringer for Canon Canon PG-512 Blækpatron sort PG-512 Modsvarer: N/A de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
31. maj 2026147 kr15 kr (9%)
21. apr. 2026162 kr2 kr (1%)
24. feb. 2026160 kr1 kr (1%)
19. feb. 2026159 kr8 kr (5%)
30. jan. 2026151 kr6 kr (4%)
23. jan. 2026157 kr6 kr (4%)
9. jan. 2026151 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret