Gå til hovedindhold

Canon Canon PFI-5100 Blækpatron Magenta foto PFI-5100PM Modsvarer: N/A

CanonTonere og inkjetpatronerEAN: 4549292243253
Pris fra 136 krtil 189 kr
7 forhandlere

Prisforskel: 53 kr (28% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Canon Canon PFI-5100 Blækpatron Magenta foto PFI-5100PM Modsvarer: N/A og køb billigst

7 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 136 kr. 7 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Canon PFI-5100 / 6957C001 Photo Magenta
136 kr
Til butik
Canon PFI-5100 / 6957C001 Photo Magenta billede

Produktinformation

14.4 ml, fotomagenta, original, hængekasse, blækbeholder, for imagePROGRAF PRO-310

Produktspecifikationer

Mærke: Canon
Kategori: Blaek Toner Forbrugsstoffer
Artikel nr.: 6957C001
EAN: 4549292243253
Varenr.: 3349626
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Canon PFI 5100 PM Fotomagenta Blækbeholder
144 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Canon PFI-5100 PM fotomagenta blækbeholder 14,4 ml
-6%169 kr
Før 179 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Canon PFI-5100 PM fotomagenta blækbeholder 14,4 ml billede

Produktinformation

Canon PFI-5100 PM - 14.4 ml - fotomagenta - original - hængekasse - blækbeholder - for imagePROGRAF PRO-310Canon PFI 5100 PM er designet til at forbedre din printoplevelse med Canon LUCIA PRO II-pigmentblæk. Denne blækbeholder har en kapacitet på 14,4 ml, hvilket sikrer langvarig brug til dine printbehov. Med avanceret inkjet-teknologi er denne originale forbrugsvare skræddersyet til at skabe levende og detaljerede udskrifter, der er ideelle til både professionelle og personlige projekter.GenereltBredde ved forsendelse: 10 cmDimensioner (BxDxH) / vægt: 36.3 gDybde ved forsendelse: 4.6 cmHøjde ved forsendelse: 13.8 cmVægt ved forsendelse: 49.9 gForbrugsartiklerAntal inkluderet: 1 pakkeFarve: Fotomagenta (pigmenteret)Forbrugsmaterialetype: BlækbeholderKapacitet: 14.4 mlPatronegenskaber: Canon LUCIA PRO IIUdskriftsteknik: BlækprinterDiversePakningstype: HængekasseProducentgarantiService & Support: 1 års garantiOplysninger om kompatibilitetKompatibel med: Canon imagePROGRAF PRO-310...

Produktspecifikationer

Mærke: Canon
Kategori: Blækpatroner
Vægt: 0.05g
EAN: 4549292243253
Varenr.: 2142883
Gå til InkClub DK
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
Canon Canon PFI-5100 Blækpatron Magenta foto PFI-5100PM Modsvarer: N/A
169 kr
Til butik
Gå til Dustin DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Canon Blæk, Foto Magenta, Pfi-5100pm
-0%181 kr
Før 181,25 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Canon PFI-5100 PM fotomagenta blækbeholder 14,4 ml
-5%189 kr
Før 199 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Canon PFI 5100 PM Fotomagenta Blækbeholder
189 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Canon Canon PFI-5100 Blækpatron Magenta foto PFI-5100PM Modsvarer: N/A koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Canon Canon PFI-5100 Blækpatron Magenta foto PFI-5100PM Modsvarer: N/A koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Proshop DK136 kr175 krKøb
2CompuMail DK144 kr144 krKøb
3Boligcenter DK169 kr169 krKøb
4InkClub DK169 kr169 krKøb
5Dustin DK181 kr267,25 krKøb
6Vivas DK189 kr258 krKøb
7Ultrashop189 kr189 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Canon Canon PFI-5100 Blækpatron Magenta foto PFI-5100PM Modsvarer: N/A

PriceData har fulgt prisen på Canon Canon PFI-5100 Blækpatron Magenta foto PFI-5100PM Modsvarer: N/A i 182 dage. Laveste pris i perioden er 125 kr (registreret d. 14. januar 2026), højeste er 149 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 139 kr.

Den nuværende pris på 136 kr er 2% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Der er registreret 10 prisfald og 6 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 15 prisændringer for Canon Canon PFI-5100 Blækpatron Magenta foto PFI-5100PM Modsvarer: N/A. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 15 prisændringer for Canon Canon PFI-5100 Blækpatron Magenta foto PFI-5100PM Modsvarer: N/A de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
24. apr. 2026136 kr2 kr (1%)
23. apr. 2026138 kr2 kr (1%)
15. apr. 2026136 kr5 kr (4%)
10. apr. 2026141 kr4 kr (3%)
31. mar. 2026145 kr4 kr (3%)
24. mar. 2026141 kr3 kr (2%)
23. jan. 2026144 kr6 kr (4%)
17. jan. 2026138 kr13 kr (10%)
14. jan. 2026125 kr8 kr (6%)
5. jan. 2026133 kr1 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret