Gå til hovedindhold

Canon Canon PFI-5100 Blækpatron Grå PFI-5100GY Modsvarer: N/A

CanonTonere og inkjetpatronerEAN: 4549292243376
Pris fra 127 krtil 194 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 67 kr (35% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Canon Canon PFI-5100 Blækpatron Grå PFI-5100GY Modsvarer: N/A og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 127 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Canon PFI-5100 / 6959C001 Grey
127 kr
Til butik
Canon PFI-5100 / 6959C001 Grey billede

Produktinformation

14.4 ml, grå, original, hængekasse, blækbeholder, for imagePROGRAF PRO-310

Produktspecifikationer

Mærke: Canon
Kategori: Blaek Toner Forbrugsstoffer
Artikel nr.: 6959C001
EAN: 4549292243376
Varenr.: 3345299
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Canon PFI 5100 GY Grå Blækbeholder
145 kr
Til butik
Gå til InkClub DK
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
Canon Canon PFI-5100 Blækpatron Grå PFI-5100GY Modsvarer: N/A
169 kr
Til butik
Gå til Dustin DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Canon Blækgrå, Pfi-5100gy
194 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Canon Canon PFI-5100 Blækpatron Grå PFI-5100GY Modsvarer: N/A koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Canon Canon PFI-5100 Blækpatron Grå PFI-5100GY Modsvarer: N/A koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Proshop DK127 kr166 krKøb
2CompuMail DK145 kr145 krKøb
3InkClub DK169 kr169 krKøb
4Dustin DK194 kr280,25 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Canon Canon PFI-5100 Blækpatron Grå PFI-5100GY Modsvarer: N/A

PriceData har fulgt prisen på Canon Canon PFI-5100 Blækpatron Grå PFI-5100GY Modsvarer: N/A i 95 dage. Laveste pris i perioden er 127 kr (registreret d. 26. maj 2026), højeste er 145 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 137 kr.

Den nuværende pris på 127 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen er faldet 7% den seneste måned. Der er registreret 10 prisfald og 7 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 18 prisændringer for Canon Canon PFI-5100 Blækpatron Grå PFI-5100GY Modsvarer: N/A. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 18 prisændringer for Canon Canon PFI-5100 Blækpatron Grå PFI-5100GY Modsvarer: N/A de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
26. maj 2026127 kr2 kr (2%)
16. maj 2026129 kr7 kr (5%)
15. maj 2026136 kr7 kr (5%)
14. maj 2026129 kr7 kr (5%)
6. maj 2026136 kr1 kr (1%)
3. maj 2026137 kr4 kr (3%)
24. apr. 2026141 kr3 kr (2%)
22. apr. 2026144 kr2 kr (1%)
18. apr. 2026142 kr2 kr (1%)
17. apr. 2026144 kr1 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret