Gå til hovedindhold

Canon Canon PFI-4100 Blækpatron Chroma Optimizer PFI-4100CO Modsvarer: N/A

CanonTonere og inkjetpatronerEAN: 4549292238709
Pris fra 410 krtil 569 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 159 kr (28% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 405 kr 25. maj

Sammenlign priser på Canon Canon PFI-4100 Blækpatron Chroma Optimizer PFI-4100CO Modsvarer: N/A og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 410 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Canon PFI-4100 / 6787C001 Chrome Optimiz
410 kr
Til butik
Canon PFI-4100 / 6787C001 Chrome Optimiz billede

Produktinformation

80 ml, chroma-optimisering, original, hængekasse, blækbeholder, for imagePROGRAF PRO-1100

Produktspecifikationer

Mærke: Canon
Kategori: Blaek Toner Forbrugsstoffer
Artikel nr.: 6787C001
EAN: 4549292238709
Varenr.: 3304820
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Canon PFI 4100 CO Chroma-optimisering Blækbeholder
482 kr
Til butik
Gå til Dustin DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Canon Chroma-optimeringsblæk Pfi-4100co
-0%556 kr
Før 556,25 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Canon Chroma-optimeringsblæk Pfi-4100co billede

Produktinformation

Klar belægning forbedrer farvegengivelsen og udjævner overfladens glans Giver en ensartet glans til udstillingsklare fotografiske udskrifter Kompatibel med LUCIA PRO II-blæk på ImagePROGRAF PRO-1100 for en pålidelig finish Original Canon enkeltpakning, standardudbytte ca. 90 sider, fremstillet i Japan...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Canon
Kategori: Blæk
Artikel nr.: 6787C001
EAN: 4549292238709
Varenr.: 5020072685
Gå til InkClub DK
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
Canon Canon PFI-4100 Blækpatron Chroma Optimizer PFI-4100CO Modsvarer: N/A
559 kr
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Canon PFI 4100 CO Chroma-optimisering Blækbeholder
569 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Canon Canon PFI-4100 Blækpatron Chroma Optimizer PFI-4100CO Modsvarer: N/A koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Canon Canon PFI-4100 Blækpatron Chroma Optimizer PFI-4100CO Modsvarer: N/A koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Proshop DK410 kr449 krKøb
2CompuMail DK482 kr482 krKøb
3Dustin DK556 kr642,25 krKøb
4InkClub DK559 kr559 krKøb
5Ultrashop569 kr569 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Canon Canon PFI-4100 Blækpatron Chroma Optimizer PFI-4100CO Modsvarer: N/A

PriceData har fulgt prisen på Canon Canon PFI-4100 Blækpatron Chroma Optimizer PFI-4100CO Modsvarer: N/A i 181 dage. Laveste pris i perioden er 403 kr (registreret d. 19. januar 2026), højeste er 456 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 420 kr.

Den nuværende pris på 410 kr er 2% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 12 prisfald og 13 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 26 prisændringer for Canon Canon PFI-4100 Blækpatron Chroma Optimizer PFI-4100CO Modsvarer: N/A. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 26 prisændringer for Canon Canon PFI-4100 Blækpatron Chroma Optimizer PFI-4100CO Modsvarer: N/A de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
2. jun. 2026410 kr5 kr (1%)
25. maj 2026405 kr3 kr (1%)
22. maj 2026408 kr2 kr (0%)
13. maj 2026410 kr15 kr (4%)
3. maj 2026425 kr3 kr (1%)
1. maj 2026428 kr3 kr (1%)
30. apr. 2026425 kr15 kr (4%)
22. apr. 2026410 kr46 kr (10%)
21. apr. 2026456 kr32 kr (8%)
17. apr. 2026424 kr22 kr (5%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret