Gå til hovedindhold

Canon Canon PFI-321 Blækpatron Magenta PFI-321M Modsvarer: N/A

CanonTonere og inkjetpatronerEAN: 4549292222173
Pris fra 1.199 krtil 1.689 kr
6 forhandlere

Prisforskel: 490 kr (29% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Canon Canon PFI-321 Blækpatron Magenta PFI-321M Modsvarer: N/A og køb billigst

6 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 1199 kr. 6 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Canon PFI-321 / 6269C001 Magenta
1.199 kr
Til butik
Canon PFI-321 / 6269C001 Magenta billede

Produktinformation

300 ml, magenta, original, blækbeholder, for imagePROGRAF TM-250, TM-255, TM-350, TM-355

Produktspecifikationer

Mærke: Canon
Kategori: Blaek Toner Forbrugsstoffer
Artikel nr.: 6269C001
EAN: 4549292222173
Varenr.: 3234576
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Canon PFI 321 M Magenta Blækbeholder
1.282 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Canon PFI-321M blæktank 300 ml - Magenta
-11%1.419 kr
Før 1.599 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Canon PFI-321M blæktank 300 ml - Magenta billede

Produktinformation

Præcis magenta blæk til storformatprintCanon PFI-321M er en magenta blæktank med 300 ml til professionelle og kontorer, der kræver ensartede farver i høj kvalitet. Den er en del af Canons Lucia TD-blækserie og leverer klar magenta, som understøtter skarp grafik, tydelige farveovergange og et flot helhedsindtryk på tekniske tegninger, plakater og generelle printopgaver.Stabil drift til Canon storformatprintereMed en generøs kapacitet på 300 ml er PFI-321M et oplagt valg, når du vil reducere stop og udskiftninger. Kassetten er udviklet til pålidelig ydelse i kompatible Canon systemer og sikrer problemfri håndtering i din daglige printproduktion.Type: BlæktankFarve: Magenta (M)Kapacitet: 300 mlBlækserie: Lucia TDBrand: Canon...

Produktspecifikationer

Mærke: Canon
Kategori: Toner
Vægt: 0.96g
EAN: 4549292222173
Varenr.: 2133050
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Canon PFI-321M blæktank 300 ml - Magenta
-11%1.439 kr
Før 1.619 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Dustin DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Canon Blæk Magenta Pfi-321 M 300 Ml
1.494 kr
Til butik
Gå til InkClub DK
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
Canon Canon PFI-321 Blækpatron Magenta PFI-321M Modsvarer: N/A
1.689 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Canon Canon PFI-321 Blækpatron Magenta PFI-321M Modsvarer: N/A koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Canon Canon PFI-321 Blækpatron Magenta PFI-321M Modsvarer: N/A koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Proshop DK1.199 kr1.199 krKøb
2CompuMail DK1.282 kr1.282 krKøb
3Boligcenter DK1.419 kr1.419 krKøb
4Vivas DK1.439 kr1.518 krKøb
5Dustin DK1.494 kr1.580,25 krKøb
6InkClub DK1.689 kr1.689 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Canon Canon PFI-321 Blækpatron Magenta PFI-321M Modsvarer: N/A

PriceData har fulgt prisen på Canon Canon PFI-321 Blækpatron Magenta PFI-321M Modsvarer: N/A i 180 dage. Laveste pris i perioden er 1.163 kr (registreret d. 2. januar 2026), højeste er 1.320 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 1.232 kr.

Den nuværende pris på 1.199 kr er 3% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Der er registreret 6 prisfald og 6 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 13 prisændringer for Canon Canon PFI-321 Blækpatron Magenta PFI-321M Modsvarer: N/A. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 13 prisændringer for Canon Canon PFI-321 Blækpatron Magenta PFI-321M Modsvarer: N/A de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
1. maj 20261.199 kr2 kr (0%)
30. apr. 20261.201 kr2 kr (0%)
15. apr. 20261.199 kr2 kr (0%)
19. feb. 20261.201 kr38 kr (3%)
6. feb. 20261.163 kr151 kr (11%)
22. jan. 20261.314 kr10 kr (1%)
21. jan. 20261.304 kr16 kr (1%)
17. jan. 20261.320 kr7 kr (1%)
15. jan. 20261.313 kr150 kr (13%)
14. jan. 20261.163 kr150 kr (11%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret