Gå til hovedindhold

Canon Canon GI-56Y Blækpatron Gul GI-56Y Modsvarer: N/A

CanonTonere og inkjetpatronerEAN: 4549292169096
Pris fra 148 krtil 282 kr
10 forhandlere

Prisforskel: 134 kr (48% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Canon Canon GI-56Y Blækpatron Gul GI-56Y Modsvarer: N/A og køb billigst

10 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 148 kr. 9 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Canon GI-56 / 4432C001 Yellow Refill
148 kr
Til butik
Canon GI-56 / 4432C001 Yellow Refill billede

Produktinformation

Gul, original, blækrefill, for MAXIFY GX5050, GX6050, GX6550, GX7050

Produktspecifikationer

Mærke: Canon
Kategori: Blaek Toner Forbrugsstoffer
Artikel nr.: 4432C001
EAN: 4549292169096
Varenr.: 2937676
Gå til Tonerland.dk
TrustScore 5 ud af 54,9
E-mærke certificeret
Canon GI-56Y Gul Inkjet Bottle Original
171 kr
Til butik
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Canon GI 56 Y Gul 14000 sider Blækrefill 4432C001
175 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Blækrefill Canon GI-56 Y gul - op til 14.000 sider
-5%199 kr
Før 209 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til InkClub DK
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
Canon Canon GI-56Y Blækpatron Gul GI-56Y Modsvarer: N/A
199 kr
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Blækrefill Canon GI-56 Y gul - op til 14.000 sider
-4%219 kr
Før 229 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Canon GI 56 Y Gul 14000 sider Blækrefill 4432C001
229 kr
Til butik
Gå til Dustin DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Canon Blæk Gul Gi-56 Y – Gx6050/gx7050
-0%231 kr
Før 231,25 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
Canon Blæk 4432C001 GI-56 Gul
-2%253 kr
Før 259 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til RedOffice Konpap
TrustScore 4.5 ud af 54,1
E-mærke certificeret
CANON GI-56 gul Ink Bottle
282 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 10 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Canon Canon GI-56Y Blækpatron Gul GI-56Y Modsvarer: N/A koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 10 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Canon Canon GI-56Y Blækpatron Gul GI-56Y Modsvarer: N/A koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Proshop DK148 kr187 krKøb
2Tonerland.dk171 kr171 krKøb
3CompuMail DK175 kr175 krKøb
4Boligcenter DK199 kr199 krKøb
5InkClub DK199 kr199 krKøb
6Vivas DK219 kr288 krKøb
7Ultrashop229 kr229 krKøb
8Dustin DK231 kr317,25 krKøb
9Teknikproffset DK253 kr302 krKøb
10RedOffice Konpap282 kr282 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Canon Canon GI-56Y Blækpatron Gul GI-56Y Modsvarer: N/A

PriceData har fulgt prisen på Canon Canon GI-56Y Blækpatron Gul GI-56Y Modsvarer: N/A i 177 dage. Laveste pris i perioden er 148 kr (registreret d. 2. juni 2026), højeste er 175 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 163 kr.

Den nuværende pris på 148 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 6 prisfald og 4 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 11 prisændringer for Canon Canon GI-56Y Blækpatron Gul GI-56Y Modsvarer: N/A. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 11 prisændringer for Canon Canon GI-56Y Blækpatron Gul GI-56Y Modsvarer: N/A de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
2. jun. 2026148 kr11 kr (7%)
4. mar. 2026159 kr1 kr (1%)
24. feb. 2026158 kr8 kr (5%)
30. jan. 2026150 kr21 kr (12%)
6. jan. 2026171 kr3 kr (2%)
3. jan. 2026168 kr8 kr (5%)
1. jan. 2026160 kr2 kr (1%)
31. dec. 2025162 kr6 kr (4%)
19. dec. 2025168 kr3 kr (2%)
10. dec. 2025171 kr4 kr (2%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret