Gå til hovedindhold

Canon Canon CLI-65 PM Blækpatron Ljus magenta CLI-65PM Modsvarer: N/A

CanonTonere og inkjetpatronerEAN: 4549292159417
Pris fra 131 krtil 189 kr
9 forhandlere

Prisforskel: 58 kr (31% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 129 kr 19. maj

Sammenlign priser på Canon Canon CLI-65 PM Blækpatron Ljus magenta CLI-65PM Modsvarer: N/A og køb billigst

9 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 131 kr. 9 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Tonerland.dk
TrustScore 5 ud af 54,9
E-mærke certificeret
Canon CLI-65PM Photo Magenta Original
131 kr
Til butik
Canon CLI-65PM Photo Magenta Original billede

Produktinformation

Canon CLI-65PM Photo Magenta Original Farve: Photo Magenta Printerpatron Indhold: 12,6 ml.Model: (CLI65PM) CLI-65PM

Produktspecifikationer

Mærke: Canon
Kategori: Canon Pixma Pro 200
EAN: 4549292159417
Varenr.: 4221C001
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Canon CLI-65 / 4221C001 Photo Magenta
131 kr
Til butik
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Canon CLI 65 PM Fotomagenta Blækbeholder 4221C001
145 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Blækpatron Canon CLI-65 PM fotomagenta til PIXMA PRO-200
169 kr
Til butik
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
Canon Blæk 4221C001 CLI-65 Light Magenta
-5%179 kr
Før 189 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Dustin DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Canon Ink Photo Magenta Cli-65 - Pro Series
-0%181 kr
Før 181,25 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Canon CLI 65 PM Fotomagenta Blækbeholder 4221C001
189 kr
Til butik
Gå til InkClub DK
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
Canon Canon CLI-65 PM Blækpatron Ljus magenta CLI-65PM Modsvarer: N/A
189 kr
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Blækpatron Canon CLI-65 PM fotomagenta til PIXMA PRO-200
189 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 9 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Canon Canon CLI-65 PM Blækpatron Ljus magenta CLI-65PM Modsvarer: N/A koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 9 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Canon Canon CLI-65 PM Blækpatron Ljus magenta CLI-65PM Modsvarer: N/A koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Tonerland.dk131 kr131 krKøb
2Proshop DK131 kr170 krKøb
3CompuMail DK145 kr145 krKøb
4Boligcenter DK169 kr169 krKøb
5Teknikproffset DK179 kr228 krKøb
6Dustin DK181 kr267,25 krKøb
7Ultrashop189 kr189 krKøb
8InkClub DK189 kr189 krKøb
9Vivas DK189 kr258 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Canon Canon CLI-65 PM Blækpatron Ljus magenta CLI-65PM Modsvarer: N/A

PriceData har fulgt prisen på Canon Canon CLI-65 PM Blækpatron Ljus magenta CLI-65PM Modsvarer: N/A i 175 dage. Laveste pris i perioden er 129 kr (registreret d. 19. maj 2026), højeste er 144 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 135 kr.

Den nuværende pris på 131 kr er 3% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er steget 2% den seneste måned. Der er registreret 4 prisfald og 3 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 8 prisændringer for Canon Canon CLI-65 PM Blækpatron Ljus magenta CLI-65PM Modsvarer: N/A. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 8 prisændringer for Canon Canon CLI-65 PM Blækpatron Ljus magenta CLI-65PM Modsvarer: N/A de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
21. maj 2026131 kr2 kr (2%)
19. maj 2026129 kr2 kr (2%)
7. feb. 2026131 kr13 kr (9%)
6. feb. 2026144 kr13 kr (10%)
23. dec. 2025131 kr11 kr (8%)
22. dec. 2025142 kr11 kr (8%)
10. dec. 2025131 kr9 kr (6%)
9. dec. 2025140 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret