Gå til hovedindhold

Canon Canon CLI-65 LGY Blækpatron Ljusgrå CLI-65LGY Modsvarer: N/A

CanonTonere og inkjetpatronerEAN: 4549292159448
Pris fra 131 krtil 189 kr
9 forhandlere

Prisforskel: 58 kr (31% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 124 kr 24. apr.

Sammenlign priser på Canon Canon CLI-65 LGY Blækpatron Ljusgrå CLI-65LGY Modsvarer: N/A og køb billigst

9 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 131 kr. 9 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Tonerland.dk
TrustScore 5 ud af 54,9
E-mærke certificeret
Canon CLI-65LGY Light Grey Original
131 kr
Til butik
Canon CLI-65LGY Light Grey Original billede

Produktinformation

Canon CLI-65LGY Light Grey Original Farve: Light Grey Printerpatron Indhold: 12,6 ml.Model: (CLI65LGY) CLI-65LGY

Produktspecifikationer

Mærke: Canon
Kategori: Canon Pixma Pro 200
EAN: 4549292159448
Varenr.: 4222C001
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Canon CLI-65 / 4222C001 Light Grey
131 kr
Til butik
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Canon CLI 65 LGY Lysegrå Blækbeholder 4222C001
145 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Blækpatron Canon CLI-65 LGY lysegrå til PIXMA PRO-200
169 kr
Til butik
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
Canon Blæk 4222C001 CLI-65 Lysegrå
-5%179 kr
Før 189 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Dustin DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Canon Ink Light Grey Cli-65 - Pro Series
-0%181 kr
Før 181,25 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Canon CLI 65 LGY Lysegrå Blækbeholder 4222C001
189 kr
Til butik
Gå til InkClub DK
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
Canon Canon CLI-65 LGY Blækpatron Ljusgrå CLI-65LGY Modsvarer: N/A
189 kr
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Blækpatron Canon CLI-65 LGY lysegrå til PIXMA PRO-200
189 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 9 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Canon Canon CLI-65 LGY Blækpatron Ljusgrå CLI-65LGY Modsvarer: N/A koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 9 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Canon Canon CLI-65 LGY Blækpatron Ljusgrå CLI-65LGY Modsvarer: N/A koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Tonerland.dk131 kr131 krKøb
2Proshop DK131 kr170 krKøb
3CompuMail DK145 kr145 krKøb
4Boligcenter DK169 kr169 krKøb
5Teknikproffset DK179 kr228 krKøb
6Dustin DK181 kr267,25 krKøb
7Ultrashop189 kr189 krKøb
8InkClub DK189 kr189 krKøb
9Vivas DK189 kr258 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Canon Canon CLI-65 LGY Blækpatron Ljusgrå CLI-65LGY Modsvarer: N/A

PriceData har fulgt prisen på Canon Canon CLI-65 LGY Blækpatron Ljusgrå CLI-65LGY Modsvarer: N/A i 176 dage. Laveste pris i perioden er 124 kr (registreret d. 24. april 2026), højeste er 141 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 131 kr.

Den nuværende pris på 131 kr er tæt på normalprisen. Prisen er steget 2% den seneste måned. Der er registreret 4 prisfald og 4 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 9 prisændringer for Canon Canon CLI-65 LGY Blækpatron Ljusgrå CLI-65LGY Modsvarer: N/A. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 9 prisændringer for Canon Canon CLI-65 LGY Blækpatron Ljusgrå CLI-65LGY Modsvarer: N/A de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
8. maj 2026131 kr2 kr (2%)
7. maj 2026129 kr5 kr (4%)
24. apr. 2026124 kr4 kr (3%)
9. apr. 2026128 kr1 kr (1%)
30. jan. 2026127 kr4 kr (3%)
23. dec. 2025131 kr10 kr (7%)
22. dec. 2025141 kr10 kr (8%)
10. dec. 2025131 kr9 kr (6%)
9. dec. 2025140 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret