Gå til hovedindhold

Canon Canon 728 Tonerkassette sort 3500B002 Modsvarer: N/A

CanonTonere og inkjetpatronerOriginal Canon kvalitetKontor og hjemmebrugEAN: 4960999664118

Canon CRG-728 original sort lasertoner med 2100 siders kapacitet. Designet til perfekt kompatibilitet med Canon i-SENSYS printere og høj udskriftskvalitet. Læs mere

Pris fra 419 krtil 836,12 kr
11 forhandlere

Prisforskel: 417,12 kr (50% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 414 kr 24. mar.

Sammenlign priser på Canon Canon 728 Tonerkassette sort 3500B002 Modsvarer: N/A og køb billigst

11 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 419 kr. 9 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Canon CRG 728 / 3500B002 Black - Lasertoner Sort
419 kr
Til butik
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Canon CRG 728 Sort 2100 sider Toner 3500B002
420 kr
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Canon CRG 728 Sort 2100 sider Toner 3500B002
499 kr
Til butik
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
Canon Toner 3500B002 CRG-728 Sort
-28%538 kr
Før 749 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Tonerland.dk
TrustScore 5 ud af 54,9
E-mærke certificeret
Canon CRG-728 Sort Lasertoner 3500B002 Original
553 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Tonerpatron Canon 728 - sort, original
-3%569 kr
Før 589 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Tonerpatron Canon 728 - sort, original
-3%589 kr
Før 609 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Dustin DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Canon Toner Sort 728, 2,1k - Mf4430
619 kr
Til butik
Gå til RedOffice Konpap
TrustScore 4.5 ud af 54,1
E-mærke certificeret
Tonerpatron Canon CRG 728
689,28 kr
Til butik
Gå til InkClub DK
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
Canon Canon 728 Tonerkassette sort 3500B002 Modsvarer: N/A
719 kr
Til butik
Gå til Hertels Boresko
TrustScore 4 ud af 53,7
Canon Toner CRG 728 Sort, 2100 Sider
836,12 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 11 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Canon Canon 728 Tonerkassette sort 3500B002 Modsvarer: N/A koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 11 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Canon Canon 728 Tonerkassette sort 3500B002 Modsvarer: N/A koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Proshop DK419 kr458 krKøb
2CompuMail DK420 kr420 krKøb
3Ultrashop499 kr499 krKøb
4Teknikproffset DK538 kr587 krKøb
5Tonerland.dk553 kr553 krKøb
6Boligcenter DK569 kr569 krKøb
7Vivas DK589 kr668 krKøb
8Dustin DK619 kr705,25 krKøb
9RedOffice Konpap689,28 kr689,28 krKøb
10InkClub DK719 kr719 krKøb
11Hertels Boresko836,12 kr836,12 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Om produktet

Canon CRG-728 Sort Lasertoner

Canon

Canon CRG-728 original sort lasertoner med 2100 siders kapacitet. Designet til perfekt kompatibilitet med Canon i-SENSYS printere og høj udskriftskvalitet.

• lasertoner
• toner
• canon toner
• crg-728
• sort toner
• printer toner
• i-sensys toner
• Kontor og hjemmebrug
• Original Canon kvalitet

Beskrivelse

Canon CRG-728 er en original sort lasertoner fra Canon med høj kapacitet på 2100 sider ved 5% dækning. Denne lasertoner er specifikt designet til Canon i-SENSYS printerserie og sikrer fremragende udskriftskvalitet med skarpe tekster og klare grafik. Som original Canon forbrugsstof garanterer den perfekt kompatibilitet og driftssikkerhed i din printer. Lasertoners høje kvalitet sikrer ensartede resultater fra første til sidste udskrift, mens den miljøvenlige design minimerer spild. Ideel til både kontor- og hjemmebrug hvor pålidelige, professionelle udskrifter er vigtige. CRG-728 er let at installere og sikrer optimal performance gennem hele levetiden.

Specifikationer

type:Lasertoner
farve:Sort
dækning:5%
original:Ja
kapacitet:2100 sider
producent:Canon
varenummer:3500B002
installation:Nem installation
kompatible_printere:i-SENSYS MF4410, MF4430, MF4450, MF4550d, MF4570dn, MF4580dn, MF4730, MF4750, MF4780w, MF4870dn, MF4890dw

Ofte stillede spørgsmål3 spørgsmål

Hvor mange sider kan jeg printe med CRG-728?

Med Canon CRG-728 kan du printe op til 2100 sider ved 5% dækning, hvilket gør den ideel til både mindre og større udskriftsjobs.

Er CRG-728 kompatibel med alle Canon printere?

CRG-728 er specifikt designet til Canon i-SENSYS serien, herunder modeller som MF4410, MF4430, MF4450, MF4550d, MF4570dn, MF4580dn og flere.

Hvad er forskellen på original og kompatibel toner?

Original Canon CRG-728 sikrer perfekt kompatibilitet, høj udskriftskvalitet og beskytter din printers garanti, mens den leverer ensartede resultater gennem hele levetiden.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Canon Canon 728 Tonerkassette sort 3500B002 Modsvarer: N/A

PriceData har fulgt prisen på Canon Canon 728 Tonerkassette sort 3500B002 Modsvarer: N/A i 158 dage. Laveste pris i perioden er 403 kr (registreret d. 12. januar 2026), højeste er 473 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 419 kr.

Den nuværende pris på 419 kr er tæt på normalprisen. Prisen er faldet 3% den seneste måned. Der er registreret 19 prisfald og 19 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 39 prisændringer for Canon Canon 728 Tonerkassette sort 3500B002 Modsvarer: N/A. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 39 prisændringer for Canon Canon 728 Tonerkassette sort 3500B002 Modsvarer: N/A de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
26. maj 2026419 kr1 kr (0%)
25. maj 2026420 kr1 kr (0%)
24. maj 2026419 kr1 kr (0%)
23. maj 2026420 kr1 kr (0%)
19. maj 2026419 kr1 kr (0%)
14. maj 2026420 kr1 kr (0%)
12. maj 2026419 kr1 kr (0%)
7. maj 2026420 kr11 kr (3%)
5. maj 2026431 kr1 kr (0%)
1. maj 2026432 kr9 kr (2%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret