Gå til hovedindhold

Canon Canon 571 Y Blækpatron Gul CLI-571Y Modsvarer: N/A

CanonTonere og inkjetpatronerEAN: 4549292032970
Pris fra 90 krtil 139 kr
9 forhandlere

Prisforskel: 49 kr (35% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 86 kr 6. maj

Sammenlign priser på Canon Canon 571 Y Blækpatron Gul CLI-571Y Modsvarer: N/A og køb billigst

9 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 90 kr. 9 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Canon CLI-571 / 0388C001 Yellow
90 kr
Til butik
Canon CLI-571 / 0388C001 Yellow billede

Produktinformation

7 ml, gul, original, blækbeholder, for PIXMA TS5051, TS5053, TS5055, TS6050, TS6051, TS6052, TS8051, TS8052, TS9050, TS9055

Produktspecifikationer

Mærke: Canon
Kategori: Blaek Toner Forbrugsstoffer
Artikel nr.: 0388C001
EAN: 4549292032970
Varenr.: 2518507
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Canon CLI 571Y Gul 161 sider Blækbeholder 0388C001
100 kr
Til butik
Canon CLI 571Y Gul 161 sider Blækbeholder 0388C001 billede

Produktinformation

Canon 0388C001. Farveblæktype: Pigmentbaseret blæk, Patron kapacitet: Standard udbytte, Farve blæk sidekapacitet: 347 Sider, Farve blæk volumen: 7 ml, Udskrivning af farver: Gul, Antal pr. pakke: 1 stk

Produktspecifikationer

Mærke: Canon
Artikel nr.: 0388C001
EAN: 4549292032970
Varenr.: 989872089
Gå til Tonerland.dk
TrustScore 5 ud af 54,9
E-mærke certificeret
Canon CLI-571Y Gul printerpatron Original
101 kr
Til butik
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
Canon Blæk 0385C001 Gul
-20%119 kr
Før 149 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Blækpatron Canon CLI-571Y gul - 7 ml, standard
119 kr
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Canon CLI 571Y Gul 161 sider Blækbeholder 0388C001
129 kr
Til butik
Gå til InkClub DK
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
Canon Canon 571 Y Blækpatron Gul CLI-571Y Modsvarer: N/A
129 kr
Til butik
Gå til Dustin DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Canon Blæk Gul Cli-571y
-0%131 kr
Før 131,25 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Blækpatron Canon CLI-571Y gul - 7 ml, standard
139 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 9 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Canon Canon 571 Y Blækpatron Gul CLI-571Y Modsvarer: N/A koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 9 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Canon Canon 571 Y Blækpatron Gul CLI-571Y Modsvarer: N/A koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Proshop DK90 kr129 krKøb
2CompuMail DK100 kr100 krKøb
3Tonerland.dk101 kr101 krKøb
4Teknikproffset DK119 kr168 krKøb
5Boligcenter DK119 kr119 krKøb
6Ultrashop129 kr129 krKøb
7InkClub DK129 kr129 krKøb
8Dustin DK131 kr217,25 krKøb
9Vivas DK139 kr208 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Canon Canon 571 Y Blækpatron Gul CLI-571Y Modsvarer: N/A

PriceData har fulgt prisen på Canon Canon 571 Y Blækpatron Gul CLI-571Y Modsvarer: N/A i 171 dage. Laveste pris i perioden er 67,2 kr (registreret d. 17. februar 2026), højeste er 93 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 85 kr.

Den nuværende pris på 90 kr er 6% over normalprisen. Prisen er steget 5% den seneste måned. Der er registreret 4 prisfald og 5 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 10 prisændringer for Canon Canon 571 Y Blækpatron Gul CLI-571Y Modsvarer: N/A. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 10 prisændringer for Canon Canon 571 Y Blækpatron Gul CLI-571Y Modsvarer: N/A de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
28. maj 202690 kr3 kr (3%)
7. maj 202687 kr1 kr (1%)
6. maj 202686 kr1 kr (1%)
24. apr. 202687 kr3 kr (3%)
9. apr. 202690 kr3 kr (3%)
2. apr. 202687 kr6 kr (6%)
20. feb. 202693 kr25,8 kr (38%)
17. feb. 202667,2 kr16,8 kr (20%)
15. dec. 202584 kr1 kr (1%)
14. dec. 202583 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret