Gå til hovedindhold

Canon Canon 551 XL Blækpatron fotosort CLI-551BKXL Modsvarer: N/A

CanonTonere og inkjetpatronerEAN: 4960999904948
Pris fra 110 krtil 194,08 kr
12 forhandlere

Prisforskel: 84,08 kr (43% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Canon Canon 551 XL Blækpatron fotosort CLI-551BKXL Modsvarer: N/A og køb billigst

12 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 110 kr. 11 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Canon CLI-551XL / 6443B001 High Black - Blækpatron Sort
110 kr
Til butik
Canon CLI-551XL / 6443B001 High Black - Blækpatron Sort billede

Produktinformation

Højtydende, sort, original, blækbeholder, for PIXMA iP8750, iX6850, MG5550, MG5650, MG5655, MG6450, MG6650, MG7150, MG7550, MX725, MX925

Produktspecifikationer

Mærke: Canon
Kategori: Blaek Toner Forbrugsstoffer
Artikel nr.: 6443B001
EAN: 4960999904948
Varenr.: 2394539
Gå til Tonerland.dk
TrustScore 5 ud af 54,9
E-mærke certificeret
Canon CLI-551BKXL Sort Blækpatron Original
123 kr
Til butik
Canon CLI-551BKXL Sort Blækpatron Original billede

Produktinformation

Canon CLI-551BKXL Sort Blækpatron Canon Sort Blækpatron (CLI-551BKXL) Oemnr. : 6443B001Indhold : 11 ml.Farve : Sort - BlackType : Original Canon CLI-551BKXL printerpatron. Denne printerpatron er størrelse XL, den indeholder mere blæk end, den alm. 551B...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Canon
Kategori: Canon Pixma MG5450
EAN: 4960999904948
Varenr.: 6443B001
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Canon CLI 551BK XL Sort 1125 sider Blækbeholder 6443B001
135 kr
Til butik
Gå til Av-Cables DK
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
Canon CLI-551BK XL Blækpatron Sort
149 kr
Til butik
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
Canon Blæk 6443B001 CLI-551XL Sort
-16%158 kr
Før 189 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Blækpatron Canon CLI-551BK XL - sort, 1.125 sider
159 kr
Til butik
Gå til RedOffice Konpap
TrustScore 4.5 ud af 54,1
E-mærke certificeret
Blækpatron Canon sort CLI-551BK XL
161 kr
Til butik
Gå til Dustin DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Canon Blæk Sort Cli-551bk Xl
169 kr
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Canon CLI 551BK XL Sort 1125 sider Blækbeholder 6443B001
179 kr
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Blækpatron Canon CLI-551BK XL - sort, 1.125 sider
179 kr
Til butik
Gå til InkClub DK
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
Canon Canon 551 XL Blækpatron fotosort CLI-551BKXL Modsvarer: N/A
189 kr
Til butik
Gå til Hertels Boresko
TrustScore 4 ud af 53,7
Canon Blæk Cli-551xl BK Sort
194,08 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 12 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Canon Canon 551 XL Blækpatron fotosort CLI-551BKXL Modsvarer: N/A koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 12 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Canon Canon 551 XL Blækpatron fotosort CLI-551BKXL Modsvarer: N/A koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Proshop DK110 kr149 krKøb
2Tonerland.dk123 kr123 krKøb
3CompuMail DK135 kr135 krKøb
4Av-Cables DK149 kr149 krKøb
5Teknikproffset DK158 kr207 krKøb
6Boligcenter DK159 kr159 krKøb
7RedOffice Konpap161 kr161 krKøb
8Dustin DK169 kr255,25 krKøb
9Ultrashop179 kr179 krKøb
10Vivas DK179 kr248 krKøb
11InkClub DK189 kr189 krKøb
12Hertels Boresko194,08 kr194,08 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Canon Canon 551 XL Blækpatron fotosort CLI-551BKXL Modsvarer: N/A

PriceData har fulgt prisen på Canon Canon 551 XL Blækpatron fotosort CLI-551BKXL Modsvarer: N/A i 142 dage. Laveste pris i perioden er 110 kr (registreret d. 2. maj 2026), højeste er 123 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 115 kr.

Den nuværende pris på 110 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 3 prisfald og 3 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 7 prisændringer for Canon Canon 551 XL Blækpatron fotosort CLI-551BKXL Modsvarer: N/A. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 7 prisændringer for Canon Canon 551 XL Blækpatron fotosort CLI-551BKXL Modsvarer: N/A de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
6. maj 2026110 kr9 kr (8%)
3. maj 2026119 kr9 kr (8%)
2. maj 2026110 kr9 kr (8%)
28. mar. 2026119 kr4 kr (3%)
17. feb. 2026123 kr10 kr (9%)
20. jan. 2026113 kr1 kr (1%)
13. jan. 2026112 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret