Gå til hovedindhold

Canon Canon 052H Tonerkassett sort, 9.200 sider 2200C002 Modsvarer: N/A

CanonTonere og inkjetpatronerEAN: 4549292089424
Pris fra 1.085 krtil 2.431 kr
8 forhandlere

Prisforskel: 1.346 kr (55% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 1.049 kr 6. mar.

Sammenlign priser på Canon Canon 052H Tonerkassett sort, 9.200 sider 2200C002 Modsvarer: N/A og køb billigst

8 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 1085 kr. 7 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Canon 052 H Sort 9200 sider
1.085 kr
Til butik
Canon 052 H Sort 9200 sider billede

Produktinformation

Canon 052 H - Høj kapacitet - sort - original - tonerpatron - for imageCLASS LBP212, LBP215, MF429; i-SENSYS LBP212, LBP214, LBP215, MF421, MF426, MF429

Produktspecifikationer

Mærke: Canon
Artikel nr.: 2200C002
EAN: 4549292089424
Varenr.: 993244342
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Canon CRG 052 / 2200C002 Black
1.129 kr
Til butik
Gå til Tonerland.dk
TrustScore 5 ud af 54,9
E-mærke certificeret
Canon CRG 052H Sort Lasertoner Original
1.166 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Tonerpatron Canon 052 H - sort, original
-6%1.329 kr
Før 1.409 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Tonerpatron Canon 052 H - sort, original
-6%1.349 kr
Før 1.429 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til InkClub DK
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
Canon Canon 052H Tonerkassett sort, 9.200 sider 2200C002 Modsvarer: N/A
1.779 kr
Til butik
Gå til Dustin DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Canon Toner Sort 052h 9.2k - Mf421/426
2.119 kr
Til butik
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
Canon Toner 2200C002 052H Sort
2.431 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 8 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Canon Canon 052H Tonerkassett sort, 9.200 sider 2200C002 Modsvarer: N/A koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 8 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Canon Canon 052H Tonerkassett sort, 9.200 sider 2200C002 Modsvarer: N/A koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK1.085 kr1.085 krKøb
2Proshop DK1.129 kr1.129 krKøb
3Tonerland.dk1.166 kr1.166 krKøb
4Boligcenter DK1.329 kr1.329 krKøb
5Vivas DK1.349 kr1.428 krKøb
6InkClub DK1.779 kr1.779 krKøb
7Dustin DK2.119 kr2.205,25 krKøb
8Teknikproffset DK2.431 kr2.490 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Canon Canon 052H Tonerkassett sort, 9.200 sider 2200C002 Modsvarer: N/A

PriceData har fulgt prisen på Canon Canon 052H Tonerkassett sort, 9.200 sider 2200C002 Modsvarer: N/A i 168 dage. Laveste pris i perioden er 1.049 kr (registreret d. 6. marts 2026), højeste er 1.166 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 1.090 kr.

Den nuværende pris på 1.085 kr er tæt på normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 13 prisfald og 14 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 28 prisændringer for Canon Canon 052H Tonerkassett sort, 9.200 sider 2200C002 Modsvarer: N/A. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 28 prisændringer for Canon Canon 052H Tonerkassett sort, 9.200 sider 2200C002 Modsvarer: N/A de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
7. maj 20261.085 kr1 kr (0%)
1. maj 20261.084 kr4 kr (0%)
29. apr. 20261.088 kr25 kr (2%)
18. apr. 20261.113 kr1 kr (0%)
10. apr. 20261.112 kr2 kr (0%)
8. apr. 20261.114 kr1 kr (0%)
5. apr. 20261.113 kr4 kr (0%)
3. apr. 20261.109 kr5 kr (0%)
28. mar. 20261.114 kr1 kr (0%)
26. mar. 20261.113 kr1 kr (0%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret