Gå til hovedindhold

Canon Canon 046H Tonerkassette Cyan 1253C002 Modsvarer: N/A

CanonTonere og inkjetpatronerEAN: 4549292074017
Pris fra 1.099 krtil 2.063 kr
10 forhandlere

Prisforskel: 964 kr (47% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 1.077 kr 6. maj

Sammenlign priser på Canon Canon 046H Tonerkassette Cyan 1253C002 Modsvarer: N/A og køb billigst

10 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 1099 kr. 8 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Canon CRG 046 / 1253C002 High Cyan
1.099 kr
Til butik
Canon CRG 046 / 1253C002 High Cyan billede

Produktinformation

Høj kapacitet, cyan, original, tonerpatron, for imageCLASS LBP654, MF731, MF733, MF735; i-SENSYS LBP653, LBP654, MF732, MF734, MF735

Produktspecifikationer

Mærke: Canon
Kategori: Blaek Toner Forbrugsstoffer
Artikel nr.: 1253C002
EAN: 4549292074017
Varenr.: 2590483
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Canon 046 H Cyan 5000 sider Toner 1253C002
1.137 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Tonerpatron Canon 046 H cyan - høj kapacitet
-4%1.279 kr
Før 1.329 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Tonerpatron Canon 046 H cyan - høj kapacitet billede

Produktinformation

Fordele ved cyan toner til CanonFå skarpe, klare farveudskrifter i hverdagen med Canon 046 H cyan. Denne originale højkapacitets toner er ideel til kontorer og hjemmearbejdspladser, der udskriver meget og ønsker stabil kvalitet side efter side. Den passer til laserprintere i Canon-serier som LBP650C og MF730C og leverer op til 5.000 sider i cyan.Hvorfor vælge original høj kapacitetOriginale forbrugsstoffer sikrer problemfri drift og pålidelige resultater. Med høj (XL) kapacitet reduceres behovet for hyppige skift, så du kan arbejde mere effektivt. Velegnet til alt fra rapporter og præsentationer til marketingmateriale, hvor en ren cyan-farve er vigtig.Type: Original tonerpatronFarve: CyanSidetal (ISO): 5.000 siderKapacitet: Høj (XL)Printteknologi: LaserKompatibilitet: Canon (bl.a. LBP650C Series, MF730C Series)Antal pr. pakke: 1 stk.Oprindelse: JapanEmballage: Kasse...

Produktspecifikationer

Mærke: Canon
Kategori: Toner
Vægt: 1g
EAN: 4549292074017
Varenr.: 1912177
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Tonerpatron Canon 046 H cyan - høj kapacitet
-4%1.299 kr
Før 1.349 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Canon 046 H Cyan 5000 sider Toner 1253C002
1.299 kr
Til butik
Gå til InkClub DK
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
Canon Canon 046H Tonerkassette Cyan 1253C002 Modsvarer: N/A
1.529 kr
Til butik
Gå til RedOffice Konpap
TrustScore 4.5 ud af 54,1
E-mærke certificeret
CANON CRG 046 HC cyan
1.680,36 kr
Til butik
Gå til Dustin DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Canon Toner Cyan 046h 5k - Mf732
1.869 kr
Til butik
Gå til Hertels Boresko
TrustScore 4 ud af 53,7
Canon Toner CRG 046h Cyan, 5000 Sider
1.933,05 kr
Til butik
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
Canon Toner 1253C002 046H Cyan
2.063 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 10 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Canon Canon 046H Tonerkassette Cyan 1253C002 Modsvarer: N/A koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 10 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Canon Canon 046H Tonerkassette Cyan 1253C002 Modsvarer: N/A koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Proshop DK1.099 kr1.099 krKøb
2CompuMail DK1.137 kr1.137 krKøb
3Boligcenter DK1.279 kr1.279 krKøb
4Vivas DK1.299 kr1.378 krKøb
5Ultrashop1.299 kr1.299 krKøb
6InkClub DK1.529 kr1.529 krKøb
7RedOffice Konpap1.680,36 kr1.680,36 krKøb
8Dustin DK1.869 kr1.955,25 krKøb
9Hertels Boresko1.933,05 kr1.933,05 krKøb
10Teknikproffset DK2.063 kr2.122 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Canon Canon 046H Tonerkassette Cyan 1253C002 Modsvarer: N/A

PriceData har fulgt prisen på Canon Canon 046H Tonerkassette Cyan 1253C002 Modsvarer: N/A i 178 dage. Laveste pris i perioden er 1.074 kr (registreret d. 24. januar 2026), højeste er 1.128 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 1.100 kr.

Den nuværende pris på 1.099 kr er tæt på normalprisen. Prisen er steget 2% den seneste måned. Der er registreret 11 prisfald og 14 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 26 prisændringer for Canon Canon 046H Tonerkassette Cyan 1253C002 Modsvarer: N/A. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 26 prisændringer for Canon Canon 046H Tonerkassette Cyan 1253C002 Modsvarer: N/A de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
27. maj 20261.099 kr2 kr (0%)
19. maj 20261.097 kr20 kr (2%)
6. maj 20261.077 kr7 kr (1%)
21. apr. 20261.084 kr9 kr (1%)
8. apr. 20261.093 kr1 kr (0%)
25. mar. 20261.094 kr34 kr (3%)
10. mar. 20261.128 kr2 kr (0%)
6. mar. 20261.126 kr13 kr (1%)
4. mar. 20261.113 kr15 kr (1%)
20. feb. 20261.098 kr14 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret