Gå til hovedindhold

Canon Canon 045H Tonerkassette Cyan 1245C002 Modsvarer: N/A

CanonTonere og inkjetpatronerOriginal kvalitetHjemmekontor og erhvervEAN: 4549292073751

Canon 045H original cyan lasertoner med 2200 siders kapacitet til i-SENSYS printere. Sikrer høj udskriftskvalitet og pålidelig ydeevne hver gang. Læs mere

Pris fra 249 krtil 1.016 kr
11 forhandlere

Prisforskel: 767 kr (75% besparelse)

Sammenlign priser på Canon Canon 045H Tonerkassette Cyan 1245C002 Modsvarer: N/A og køb billigst

11 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 249 kr. 9 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Tonerland.dk
TrustScore 5 ud af 54,9
E-mærke certificeret
CRG-045H Cyan Lasertoner 1245C002 Uoriginal Canon
249 kr
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Canon CRG 045 / 1245C002 High Cyan
638 kr
Til butik
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Canon 045 H Cyan 2200 sider Toner 1245C002
663 kr
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Canon 045 H Cyan 2200 sider Toner 1245C002
789 kr
Til butik
Gå til InkClub DK
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
Canon Canon 045H Tonerkassette Cyan 1245C002 Modsvarer: N/A
825 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Toner til laserprinter Canon 045 H - Cyan, høj kapacitet
-12%829 kr
Før 939 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Toner til laserprinter Canon 045 H - Cyan, høj kapacitet
-11%849 kr
Før 959 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til RedOffice Konpap
TrustScore 4.5 ud af 54,1
E-mærke certificeret
CANON CRG 045 HC cyan
855 kr
Til butik
Gå til Dustin DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Canon Toner Cyan 045h 2.2k - Lbp-613
869 kr
Til butik
Gå til Hertels Boresko
TrustScore 4 ud af 53,7
Canon Toner CRG 045h Cyan, 2200 Sider
996,42 kr
Til butik
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
Canon Toner 1245C002 045H Cyan
1.016 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 11 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Canon Canon 045H Tonerkassette Cyan 1245C002 Modsvarer: N/A koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 11 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Canon Canon 045H Tonerkassette Cyan 1245C002 Modsvarer: N/A koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Tonerland.dk249 kr249 krKøb
2Proshop DK638 kr677 krKøb
3CompuMail DK663 kr663 krKøb
4Ultrashop789 kr789 krKøb
5InkClub DK825 kr825 krKøb
6Boligcenter DK829 kr829 krKøb
7Vivas DK849 kr928 krKøb
8RedOffice Konpap855 kr855 krKøb
9Dustin DK869 kr955,25 krKøb
10Hertels Boresko996,42 kr996,42 krKøb
11Teknikproffset DK1.016 kr1.075 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Om produktet

Canon 045H Cyan Lasertoner

Canon

Canon 045H original cyan lasertoner med 2200 siders kapacitet til i-SENSYS printere. Sikrer høj udskriftskvalitet og pålidelig ydeevne hver gang.

• cyan toner
• lasertoner
• canon toner
• 045h
• printerpatron
• farvetoner
• Hjemmekontor og erhverv
• Original kvalitet

Beskrivelse

Canon 045H Cyan Lasertoner 1245C002 er en original lasertoner med høj kapacitet, der leverer op til 2200 sider ved 5% dækning. Toneren er specielt designet til Canon i-SENSYS printere, herunder LBP610, LBP630 og MF635 serien, og sikrer perfekt kompatibilitet og optimal ydeevne. Med Canon's originale kvalitet får du skarpe, klare cyan udskrifter med ensartet farvegengivelse. Toneren er nem at installere og giver pålidelig drift uden bøvl. Ideel til både hjemmekontor og erhverv, hvor du har brug for professionelle farvudskrifter til dokumenter, præsentationer og kreative projekter. Canon 045H cyan toner garanterer fremragende resultater og lang holdbarhed.

Specifikationer

type:Original lasertoner
farve:Cyan
mærke:Canon
dækning:5% dækning
kapacitet:2200 sider
varenummer:1245C002
kompatible_printere:i-SENSYS LBP610, LBP630, MF635

Ofte stillede spørgsmål3 spørgsmål

Hvilke printere passer denne toner til?

Canon 045H cyan toner passer til Canon i-SENSYS LBP610, LBP630 og MF635 serien.

Hvor mange sider kan jeg printe med denne toner?

Du kan printe op til 2200 sider ved 5% dækning med Canon 045H cyan toner.

Er det en original Canon toner?

Ja, det er en original Canon toner med varenummer 1245C002, som garanterer optimal kvalitet og kompatibilitet.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Canon Canon 045H Tonerkassette Cyan 1245C002 Modsvarer: N/A

PriceData har fulgt prisen på Canon Canon 045H Tonerkassette Cyan 1245C002 Modsvarer: N/A i 176 dage. Laveste pris i perioden er 249 kr (registreret d. 10. december 2025), højeste er 578 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 411 kr.

Den nuværende pris på 249 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Der er registreret 3 prisfald og 2 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 6 prisændringer for Canon Canon 045H Tonerkassette Cyan 1245C002 Modsvarer: N/A. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 6 prisændringer for Canon Canon 045H Tonerkassette Cyan 1245C002 Modsvarer: N/A de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
7. feb. 2026249 kr311 kr (56%)
6. feb. 2026560 kr311 kr (125%)
23. dec. 2025249 kr329 kr (57%)
22. dec. 2025578 kr329 kr (132%)
10. dec. 2025249 kr329 kr (57%)
9. dec. 2025578 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret