Gå til hovedindhold

Canon Beholder til spildtoner, 100.000 sider WT-202 Modsvarer: N/A

CanonTonere og inkjetpatronerEAN: 5704174198246
Pris fra 339 krtil 659 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 320 kr (49% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 289 kr 17. apr.

Sammenlign priser på Canon Beholder til spildtoner, 100.000 sider WT-202 Modsvarer: N/A og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 339 kr. 3 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Canon WT-202 Waste Toner Collector
339 kr
Til butik
Canon WT-202 Waste Toner Collector billede

Produktinformation

Opsamler til overskydende toner, for imageRUNNER ADVANCE C3330i

Produktspecifikationer

Mærke: Canon
Kategori: Blaek Toner Forbrugsstoffer
Artikel nr.: FM1-A606-020
EAN: 5704174198246
Varenr.: 2736494
Gå til InkClub DK
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
Canon Beholder til spildtoner, 100.000 sider WT-202 Modsvarer: N/A
347 kr
Til butik
Canon Beholder til spildtoner, 100.000 sider WT-202 Modsvarer: N/A billede

Produktinformation

Opsamlingsbeholder til toneraffald. Holder din laserprinter ren. Opsamler affald, så du får udskrifter af høj kvalitet. Passer til følgende printere: Imagerunner Advance C 3300 Series;Imagerunner Advance C 3320 i;Imagerunner Advance C 3325 i;Imagerunner Advance C 3330 i;imageRUNNER Advance C 3500 II;Imagerunner Advance C 3520 i;imageRUNNER Advance C 3520 i III;Imagerunner Advance C 3525 i;imageRUNNER Advance C 3525 i III;imageRUNNER Advance C 3530 F III-RG;Imagerunner Advance C 3530 i;imageRUNNER Advance C 5500 ES;Imagerunner Advance C 5535;Imagerunner Advance C 5535 i;Imagerunner Advance C 5540 i;imageRUNNER Advance C 5550 F III-RG;Imagerunner Advance C 5550 i;Imagerunner Advance C 5560 i;imageRUNNER Advance DX C 3720 i;imageRUNNER Advance DX C 3725 i;imageRUNNER Advance DX C 3730 i;imageRUNNER Advance DX C 3800 Series;imageRUNNER Advance DX C 3822 i;imageRUNNER Advance DX C 3826 i;imageRUNNER Advance DX C 3830 i;imageRUNNER Advance DX C 3835 i;imageRUNNER ADVANCE DX C 5740 i;imageRUNNER Advance DX C 5800 Series;imageRUNNER Advance DX C 5840 i;imageRUNNER Advance DX C 5840 i RM;imageRUNNER Advance DX C 5850 i;imageRUNNER Advance DX C 5860 i;imageRUNNER Advance DX C 5860 i RM;imageRUNNER Advance DX C 5870 i;IR Advance C 3500 Series;IR Advance C 3530 F III-RG;IR Advance C 3530 i;IR Advance C 5500 ES;IR Advance C 5535;IR Advance C 5535 i;IR Advance C 5540 i;IR Advance C 5550 F III-RG;IR Advance DX C 3725 i;IR Advance DX C 3730 i;IR-ADV C 5700 Series;IR-ADV C 5735 i DX;IR-ADV C 5740 i DX;IR-ADV C 5750 i DX;IR-ADV C 5760 i DX;IR-ADV DX C 3725 i;iR-ADV DX C 3800 Series;iR-ADV DX C 3822 i;iR-ADV DX C 3826 i;iR-ADV DX C 3830 i;iR-ADV DX C 3835 i;IR-ADV DX C 5800 Series;IR-ADV DX C 5840 i;IR-ADV DX C 5850 i;IR-ADV DX C 5860 i;IR-ADV DX C 5870 i;IR-ADV DX C 5880 i;IR-C 3320 i;IR-C 3325 i;IR-C 3330 i;IR-C 3520 i III;IR-C 3525 i;IR-C 3530 i;IR-C 3800 Series;IR-C 3826 i DX ADV;IR-C 3830 i DX ADV;IR-C 5535 i;IR-C 5560 i...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Canon
Kategori: Toner
EAN: 5704174198246
Varenr.: WT-202
Gå til Dustin DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Canon Waste Toner - C3325i/c3330i/c5535i/c5540i/c5550i/c5560
494 kr
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Canon WT-202 Waste Toner Box 100K
659 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Canon Beholder til spildtoner, 100.000 sider WT-202 Modsvarer: N/A koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Canon Beholder til spildtoner, 100.000 sider WT-202 Modsvarer: N/A koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Proshop DK339 kr378 krKøb
2InkClub DK347 kr347 krKøb
3Dustin DK494 kr580,25 krKøb
4Ultrashop659 kr659 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Canon Beholder til spildtoner, 100.000 sider WT-202 Modsvarer: N/A

PriceData har fulgt prisen på Canon Beholder til spildtoner, 100.000 sider WT-202 Modsvarer: N/A i 175 dage. Laveste pris i perioden er 289 kr (registreret d. 19. januar 2026), højeste er 347 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 330 kr.

Den nuværende pris på 339 kr er 3% over normalprisen. Prisen er steget 6% den seneste måned. Der er registreret 6 prisfald og 7 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 14 prisændringer for Canon Beholder til spildtoner, 100.000 sider WT-202 Modsvarer: N/A. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 14 prisændringer for Canon Beholder til spildtoner, 100.000 sider WT-202 Modsvarer: N/A de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
27. maj 2026339 kr10 kr (3%)
6. maj 2026329 kr10 kr (3%)
5. maj 2026319 kr14 kr (5%)
20. apr. 2026305 kr16 kr (6%)
17. apr. 2026289 kr50 kr (15%)
25. mar. 2026339 kr2 kr (1%)
18. mar. 2026341 kr2 kr (1%)
7. mar. 2026339 kr7 kr (2%)
19. feb. 2026346 kr1 kr (0%)
12. feb. 2026347 kr2 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret