Gå til hovedindhold

Canon BCI 6Y Gul 360 sider Blækbeholder 4708A002

CanonTonere og inkjetpatronerEAN: 4960999864761
Pris fra 83 krtil 156 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 73 kr (47% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Canon BCI 6Y Gul 360 sider Blækbeholder 4708A002 og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 83 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Canon BCI 6Y Gul 360 sider Blækbeholder 4708A002
83 kr
Til butik
Canon BCI 6Y Gul 360 sider Blækbeholder 4708A002 billede

Produktinformation

Canon 4708A002. Farveblæktype: Pigmentbaseret blæk, Farve blæk sidekapacitet: 360 Sider, Udskrivning af farver: Gul, Antal pr. pakke: 1 stk

Produktspecifikationer

Mærke: Canon
Artikel nr.: 4708A002
EAN: 4960999864761
Varenr.: 987690963
Gå til Tonerland.dk
TrustScore 5 ud af 54,9
E-mærke certificeret
Canon BCI-6Y Gul Blækpatron Original
87 kr
Til butik
Gå til Hertels Boresko
TrustScore 4 ud af 53,7
Canon Blæk Bci-6 Y Yellow
119,94 kr
Til butik
Canon Blæk Bci-6 Y Yellow billede

Produktinformation

Produktinfo: Produkt: Originale Canon forbrugsstoffer Driftssikkerhed: Yder høj driftssikkerhed i Canon printere Kapacitet: Høj kapacitet Kvalitet: Fremragende og ensartet udskriftskvalitet Canon-printere: Perfekt kompatibilitet 3 hurtige: Canon forbrugss...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Canon
Kategori: Blækpatroner
EAN: 4960999864761
Varenr.: 4708A002
Gå til Dustin DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Canon Blæk Gul Bci-6y - S800/s820d/s900/i990
-0%156 kr
Før 156,25 krTidsbegrænset tilbud
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Canon BCI 6Y Gul 360 sider Blækbeholder 4708A002 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Canon BCI 6Y Gul 360 sider Blækbeholder 4708A002 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK83 kr83 krKøb
2Tonerland.dk87 kr87 krKøb
3Hertels Boresko119,94 kr119,94 krKøb
4Dustin DK156 kr242,25 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Canon BCI 6Y Gul 360 sider Blækbeholder 4708A002

PriceData har fulgt prisen på Canon BCI 6Y Gul 360 sider Blækbeholder 4708A002 i 175 dage. Laveste pris i perioden er 83 kr (registreret d. 27. december 2025), højeste er 93 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 88 kr.

Den nuværende pris på 83 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Der er registreret 5 prisfald og 3 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 9 prisændringer for Canon BCI 6Y Gul 360 sider Blækbeholder 4708A002. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 9 prisændringer for Canon BCI 6Y Gul 360 sider Blækbeholder 4708A002 de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
1. maj 202683 kr4 kr (5%)
7. feb. 202687 kr6 kr (6%)
6. feb. 202693 kr6 kr (7%)
28. dec. 202587 kr4 kr (5%)
27. dec. 202583 kr4 kr (5%)
23. dec. 202587 kr6 kr (6%)
22. dec. 202593 kr6 kr (7%)
10. dec. 202587 kr6 kr (6%)
9. dec. 202593 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret