Gå til hovedindhold

Candy IDEA FIDCP N615 L - Ovn - med dampfunktion - til indbygning - niche - bredde: 56 cm - dybde: 56 cm - højde: 58.5 cm - med selv-rengøring - Klas

CandyOvneEAN: 8059019059174
Pris fra 2.162 krtil 2.173,36 kr
2 forhandlere

Prisforskel: 11,36 kr (1% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 2.062 kr 1. apr.

Sammenlign priser på Candy IDEA FIDCP N615 L - Ovn - med dampfunktion - til indbygning - niche - bredde: 56 cm - dybde: 56 cm - højde: 58.5 cm - med selv-rengøring - Klas og køb billigst

2 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 2162 kr. 2 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Candy IDEA Sort Elektrisk ovn 70liter Klasse A+ Ovn
2.162 kr
Til butik
Candy IDEA Sort Elektrisk ovn 70liter Klasse A+ Ovn billede

Produktinformation

Candy IDEA FIDCP N615 L - Ovn - med dampfunktion - til indbygning - niche - bredde: 56 cm - dybde: 56 cm - højde: 58.5 cm - med selv-rengøring - Klasse A+ - sort

Produktspecifikationer

Mærke: Candy
Artikel nr.: FIDCP N615 L
EAN: 8059019059174
Varenr.: 1001356497
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Candy IDEA FIDCP N615 L - Ovn - med dampfunktion - til indbygning - niche - bredde: 56 cm - dybde: 56 cm - højde: 58.5 cm - med selv-rengøring - Klas
2.173,36 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 2 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Candy IDEA FIDCP N615 L - Ovn - med dampfunktion - til indbygning - niche - bredde: 56 cm - dybde: 56 cm - højde: 58.5 cm - med selv-rengøring - Klas koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 2 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Candy IDEA FIDCP N615 L - Ovn - med dampfunktion - til indbygning - niche - bredde: 56 cm - dybde: 56 cm - højde: 58.5 cm - med selv-rengøring - Klas koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK2.162 kr2.162 krKøb
2CS MEGASTORE DK2.173,36 kr2.372,36 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Candy IDEA FIDCP N615 L - Ovn - med dampfunktion - til indbygning - niche - bredde: 56 cm - dybde: 56 cm - højde: 58.5 cm - med selv-rengøring - Klas

PriceData har fulgt prisen på Candy IDEA FIDCP N615 L - Ovn - med dampfunktion - til indbygning - niche - bredde: 56 cm - dybde: 56 cm - højde: 58.5 cm - med selv-rengøring - Klas i 180 dage. Laveste pris i perioden er 2.012 kr (registreret d. 7. december 2025), højeste er 2.466 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 2.162 kr.

Den nuværende pris på 2.162 kr er tæt på normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 39 prisfald og 42 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 82 prisændringer for Candy IDEA FIDCP N615 L - Ovn - med dampfunktion - til indbygning - niche - bredde: 56 cm - dybde: 56 cm - højde: 58.5 cm - med selv-rengøring - Klas. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 82 prisændringer for Candy IDEA FIDCP N615 L - Ovn - med dampfunktion - til indbygning - niche - bredde: 56 cm - dybde: 56 cm - højde: 58.5 cm - med selv-rengøring - Klas de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
3. jun. 20262.162 kr1 kr (0%)
29. maj 20262.161 kr4 kr (0%)
25. maj 20262.157 kr4 kr (0%)
24. maj 20262.153 kr7 kr (0%)
23. maj 20262.160 kr2 kr (0%)
22. maj 20262.158 kr3 kr (0%)
18. maj 20262.155 kr4 kr (0%)
17. maj 20262.159 kr5 kr (0%)
16. maj 20262.154 kr2 kr (0%)
15. maj 20262.156 kr4 kr (0%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret