Gå til hovedindhold

Adler Camry CR 1041 Hopfällbar Toalett - Bärbar | Resetoalett | Resepall

AdlerToilet- og bidetsæderEAN: 5905575908056
Pris fra 299 krtil 359 kr
3 forhandlere

Prisforskel: 60 kr (17% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 268 kr 29. mar.

Sammenlign priser på Camry CR 1041 Hopfällbar Toalett - Bärbar | Resetoalett | Resepall og køb billigst

3 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 299 kr. 3 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
Camry CR 1041 Hopfällbar Toalett - Bärbar | Resetoalett | Resepall
299 kr
Til butik
Camry CR 1041 Hopfällbar Toalett - Bärbar | Resetoalett | Resepall billede

Produktinformation

Säkerställ komfort i alla situationer med, den bärbara toaletten Camry CR 1041, – en praktisk och kompakt lösning, perfekt för resenärer, sportfiskare, förare och campingentusiaster. Den lätta, hopfällbara designen möjliggör snabb installation och bekväm användning var som helst. Viktiga funktioner: 3-i-1 multifunktionalitet, - Kan användas som, toalett, ,, campingpall, eller, soptunna, . Perfekt för resor, - Perfekt för, camping, ,, camping, ,, långresor, eller, fiske, . Snabbvikningssystem, - Snabb och enkel ut- och ihopfällning. Kompakt och platsbesparande, – Får enkelt plats i bagageutrymmet, handskfacket eller väskan. Solid och bekväm att använda, – Hållbar konstruktion garanterar stabilitet och säkerhet under användning. Mått: Vikta (för transport): 32,0 x 31,5 x 8,2 cm, Utfälld (klar att använda): 32,0 x 31,5 x 33,0 cm, Setets innehåll: Hopfällbar toalettdesign, Silikon, vikbar avfallsbehållare, Reseförvaringsväska, EAN: 5905575908056.

Produktspecifikationer

Mærke: Adler
Kategori: Udendørs gadgets
EAN: 5905575908056
Varenr.: 38-94916
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Adler Camry CR 1041 sammenklappeligt rejsetoilet - sort
339 kr
Til butik
Adler Camry CR 1041 sammenklappeligt rejsetoilet - sort billede

Produktinformation

Praktisk sammenklappeligt rejsetoilet til camping og tureAdler Camry CR 1041 er et kompakt og sammenklappeligt toilet til rejser, camping, festivaler og nødsituationer derhjemme. Det stabile design kan justeres i højden i 6 trin, så både børn og voksne kan sidde komfortabelt. Med en indvendig kapacitet på 21 l og en maksimal belastning på 150 kg får du en pålidelig løsning, der er nem at tage med.Let at have med - klar til brugToilettet er fremstillet i ABS og vejer kun 1,45 kg. Det foldes fladt sammen (33 × 32 × 31,5 cm) og leveres med rejsetaske og medfølgende affaldsposer, så du hurtigt kan komme i gang. Den sorte farve gør udseendet diskret og praktisk i hverdagen.Til badeværelse, bil og outdoorCR 1041 er udviklet til turisme og midlertidige løsninger, hvor et traditionelt toiletsæde ikke er muligt. Juster højden, klik låget på, og nyd et rent og ordentligt setup - uanset om du er på vej, i sommerhus eller på teltplads.Produkttype: RejsetoiletFarve: SortMateriale: ABSIndvendig kapacitet: 21 lMaks. brugervægt: 150 kgHøjdeindstillinger: 6Justerbar højde: JaUdfoldet mål: H 8,2 cm × B 32 cm × D 31,5 cmSammenfoldet mål: H 33 cm × B 32 cm × D 31,5 cmVægt: 1,45 kgInkluderet: Affaldsposer, rejsetaskeFormål: Turisme...

Produktspecifikationer

Mærke: Adler
Kategori: Toiletsæder
Vægt: 2.11g
EAN: 5905575908056
Varenr.: 2093708
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Adler Camry CR 1041 sammenklappeligt rejsetoilet - sort
359 kr
Til butik
Adler Camry CR 1041 sammenklappeligt rejsetoilet - sort billede

Produktinformation

Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Adler
Kategori: Toiletsæder
Vægt: 2.11g
EAN: 5905575908056
Varenr.: 2093708

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Camry CR 1041 Hopfällbar Toalett - Bärbar | Resetoalett | Resepall koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Camry CR 1041 Hopfällbar Toalett - Bärbar | Resetoalett | Resepall koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Teknikproffset DK299 kr348 krKøb
2Boligcenter DK339 kr339 krKøb
3Vivas DK359 kr438 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Camry CR 1041 Hopfällbar Toalett - Bärbar | Resetoalett | Resepall

PriceData har fulgt prisen på Camry CR 1041 Hopfällbar Toalett - Bärbar | Resetoalett | Resepall i 67 dage. Laveste pris i perioden er 268 kr (registreret d. 29. marts 2026), højeste er 394 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 320 kr.

Den nuværende pris på 299 kr er 7% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 12% den seneste måned. Der er registreret 3 prisfald og 2 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 6 prisændringer for Camry CR 1041 Hopfällbar Toalett - Bärbar | Resetoalett | Resepall. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 6 prisændringer for Camry CR 1041 Hopfällbar Toalett - Bärbar | Resetoalett | Resepall de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
6. maj 2026299 kr40 kr (12%)
5. maj 2026339 kr13 kr (4%)
23. apr. 2026352 kr42 kr (11%)
21. apr. 2026394 kr125 kr (46%)
4. apr. 2026269 kr1 kr (0%)
29. mar. 2026268 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret