Gå til hovedindhold

Campingaz Powerbox Plus 24L - Transportabelt køleskab - bredde: 40.7 cm - dybde: 43.5 cm - højde: 31.3 cm - 24 liter

CampingazFriluftslivEAN: 3138522087098
Pris fra 540 krtil 1.372 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 832 kr (61% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Campingaz Powerbox Plus 24L - Transportabelt køleskab - bredde: 40.7 cm - dybde: 43.5 cm - højde: 31.3 cm - 24 liter og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 540 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Campingaz Powerbox Plus 24L - Transportabelt køleskab - bredde: 40.7 cm - dybde: 43.5 cm - højde: 31.3 cm - 24 liter
540 kr
Til butik
Campingaz Powerbox Plus 24L - Transportabelt køleskab - bredde: 40.7 cm - dybde: 43.5 cm - højde: 31.3 cm - 24 liter billede

Produktspecifikationer

Mærke: Campingaz
Kategori: Kølebokse
Farve: 4
Artikel nr.: 2000024955
EAN: 3138522087098
Varenr.: 1536778
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Campingaz Powerbox Plus 24L - portable refrigerator
610 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Campingaz Powerbox Plus 24 L elektrisk køleboks - Grey
-1%1.099 kr
Før 1.109 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Campingaz Powerbox Plus 24 L elektrisk køleboks - Grey billede

Produktinformation

Hold mad og drikke kolde på fartenCampingaz Powerbox Plus er en elektrisk køleboks på 24 l, der gør det nemt at holde snacks og drikkevarer kolde på køreturen, picnic eller camping. Den kompakte boks er let at tage med og passer perfekt i bilen.Praktisk design til rejser og udflugterMed 12 V tilslutning kan boksen forsynes direkte fra bilens cigarettænder. Det bærbare design i grå farve er robust og enkelt, og låget har kopholder for ekstra bekvemmelighed. Trods den rummelige kapacitet på 24 l vejer boksen kun 3,6 kg, så den er nem at flytte fra bil til strand eller skov.Kapacitet: 24 lStrømkilde: ElektriskDC indgangsspænding: 12 VFarve: GråKopholder: JaTransportabel: JaMål (H × B × D): 43,5 × 40,7 × 31,3 cmVægt: 3,6 kg...

Produktspecifikationer

Mærke: CAMPINGAZ
Kategori: Mini køleskabe
Vægt: 33.3g
EAN: 3138522087098
Varenr.: 2099405
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Campingaz Powerbox Plus 24 L elektrisk køleboks - Grey
-1%1.119 kr
Før 1.129 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Campingaz Powerbox Plus 24L Transportabelt køleskab Bærbar
1.372 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Campingaz Powerbox Plus 24L - Transportabelt køleskab - bredde: 40.7 cm - dybde: 43.5 cm - højde: 31.3 cm - 24 liter koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Campingaz Powerbox Plus 24L - Transportabelt køleskab - bredde: 40.7 cm - dybde: 43.5 cm - højde: 31.3 cm - 24 liter koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CS MEGASTORE DK540 kr579 krKøb
2Proshop DK610 kr649 krKøb
3Boligcenter DK1.099 kr1.099 krKøb
4Vivas DK1.119 kr2.318 krKøb
5CompuMail DK1.372 kr1.372 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Campingaz Powerbox Plus 24L - Transportabelt køleskab - bredde: 40.7 cm - dybde: 43.5 cm - højde: 31.3 cm - 24 liter

PriceData har fulgt prisen på Campingaz Powerbox Plus 24L - Transportabelt køleskab - bredde: 40.7 cm - dybde: 43.5 cm - højde: 31.3 cm - 24 liter i 166 dage. Laveste pris i perioden er 529 kr (registreret d. 19. februar 2026), højeste er 752 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 600 kr.

Den nuværende pris på 540 kr er 10% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 10 prisfald og 9 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 20 prisændringer for Campingaz Powerbox Plus 24L - Transportabelt køleskab - bredde: 40.7 cm - dybde: 43.5 cm - højde: 31.3 cm - 24 liter. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 20 prisændringer for Campingaz Powerbox Plus 24L - Transportabelt køleskab - bredde: 40.7 cm - dybde: 43.5 cm - højde: 31.3 cm - 24 liter de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
5. maj 2026540 kr13 kr (2%)
13. apr. 2026553 kr39 kr (7%)
11. apr. 2026592 kr39 kr (7%)
27. mar. 2026553 kr43 kr (7%)
26. mar. 2026596 kr43 kr (8%)
24. mar. 2026553 kr43 kr (7%)
23. mar. 2026596 kr43 kr (8%)
22. feb. 2026553 kr3 kr (1%)
20. feb. 2026550 kr21 kr (4%)
19. feb. 2026529 kr77 kr (13%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret