Gå til hovedindhold

Camelbak Thrive Insulated Mug VSS 1L termokop-moss - Drikkeflasker /-dunk

CamelbakHovedtelefoner21 timers kølingOutdoor og aktivt arbejdeEAN: 0886798048741

CamelBak Thrive Mug VSS 1L med lækagesikker låg og vakuumisolering. Holder drikkevarer kolde i 21 timer og varme i 10 timer. Perfekt til outdoor og arbejde. Læs mere

Pris fra 255 krtil 418,95 kr
8 forhandlere

Prisforskel: 163,95 kr (39% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Camelbak Thrive Insulated Mug VSS 1L termokop-moss - Drikkeflasker /-dunk og køb billigst

8 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 255 kr. 7 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Skisport.dk
TrustScore 5 ud af 54,9
Camelbak Thrive Mug, VSS 1L, grøn
-31%255 kr
Før 369 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til AktivVinter.dk
TrustScore 5 ud af 54,8
Camelbak Thrive Mug, VSS 1L, grøn
-31%255 kr
Før 369 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Outdoornu.dk
TrustScore 5 ud af 54,9
E-mærke certificeret
Camelbak Thrive Insulated Mug VSS 1L termokop-moss - Drikkeflasker /-dunk
290 kr
Til butik
Gå til Friluft DK
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
CamelBak - Thrive termokrus (1L) (Grøn)
418 kr
Til butik
Gå til Outmore.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,2
Camelbak Thrive Mug, Vss 32oz - Moss - Str. 1L - Termokrus
418,95 kr
Til butik
Gå til Koeletaske.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,1
Camelbak Thrive Mug, Vss 32oz - Moss - Str. 1L - Termokrus
418,95 kr
Til butik
Gå til Trendyhjem.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,1
Camelbak Thrive Mug, Vss 32oz - Moss - Str. 1L - Termokrus
418,95 kr
Til butik
Gå til MAXiPRO
TrustScore 4 ud af 53,7
Camelbak Thrive Mug, Vss 32oz - Moss - Str. 1L - Termokrus
418,95 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 8 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Camelbak Thrive Insulated Mug VSS 1L termokop-moss - Drikkeflasker /-dunk koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 8 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Camelbak Thrive Insulated Mug VSS 1L termokop-moss - Drikkeflasker /-dunk koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Skisport.dk255 kr255 krKøb
2AktivVinter.dk255 kr255 krKøb
3Outdoornu.dk290 kr290 krKøb
4Friluft DK418 kr457 krKøb
5Outmore.dk418,95 kr418,95 krKøb
6Koeletaske.dk418,95 kr418,95 krKøb
7Trendyhjem.dk418,95 kr418,95 krKøb
8MAXiPRO418,95 kr418,95 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Om produktet

CamelBak Thrive Mug VSS 1L

Camelbak

CamelBak Thrive Mug VSS 1L med lækagesikker låg og vakuumisolering. Holder drikkevarer kolde i 21 timer og varme i 10 timer. Perfekt til outdoor og arbejde.

• termokoptermokruscamelbak kopvakuumkopoutdoor koprejsekoplækagesikker kopisoleret kop
• Outdoor og aktivt arbejde
• 21 timers køling

Beskrivelse

CamelBak Thrive Mug VSS 1L er en robust termokop designet til aktive mennesker, der har brug for pålidelig væskeforsyning hele dagen. Koppen er fremstillet med REPURPOSE SILVER teknologi, der anvender sikrere kemikalier og fokuserer på bæredygtighed. Den dobbeltvæggede vakuumisolering holder drikkevarer kolde i op til 21 timer og varme i op til 10 timer. Det lækagesikre låg og den integrerede skridsikre bund sikrer, at der ikke sker spild, selv på ujævne overflader. Det bløde, ergonomiske håndtag giver optimal komfort, mens det dobbelte gevinddesign gør koppen brugbar for både højre- og venstrehåndede. Koppen passer i de fleste kopholdere og har en beskyttende støddæmper, der forebygger buler. Både kop og låg tåler opvaskemaskine, hvilket gør rengøringen nem. Med en kapacitet på 32 oz (ca. 1 liter) er der rigeligt plads til at holde dig hydreret gennem lange arbejdsdage eller outdoor-aktiviteter.

Specifikationer

vægt:ca. 400g
gevind:Dobbeltgevind for højre/venstre hånd
håndtag:Blødt ergonomisk håndtag
kapacitet:32 oz / 1 liter
materiale:Rustfrit stål med vakuumisolering
støddæmper:Integreret beskyttelse mod buler
lækagesikker:Ja, lækagesikker låg
bæredygtighed:REPURPOSE SILVER teknologi
kopholder_kompatibel:Ja
opvaskemaskine_sikker:Ja
temperaturbevaring_koldt:21 timer
temperaturbevaring_varmt:10 timer

Ofte stillede spørgsmål3 spørgsmål

Hvor længe holder koppen drikkevarer kolde?

CamelBak Thrive Mug holder drikkevarer kolde i op til 21 timer og varme i op til 10 timer takket være den dobbeltvæggede vakuumisolering.

Er koppen lækagesikker?

Ja, koppen har et lækagesikker låg og integreret skridsikker bund, så du kan undgå spild selv på ujævne overflader.

Kan koppen vaskes i opvaskemaskine?

Ja, både koppen og låget tåler opvaskemaskine, hvilket gør rengøringen nem og praktisk.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Camelbak Thrive Insulated Mug VSS 1L termokop-moss - Drikkeflasker /-dunk

PriceData har fulgt prisen på Camelbak Thrive Insulated Mug VSS 1L termokop-moss - Drikkeflasker /-dunk i 180 dage. Laveste pris i perioden er 255 kr (registreret d. 28. april 2026), højeste er 290 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 283 kr.

Den nuværende pris på 255 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 11 prisfald og 9 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 21 prisændringer for Camelbak Thrive Insulated Mug VSS 1L termokop-moss - Drikkeflasker /-dunk. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 21 prisændringer for Camelbak Thrive Insulated Mug VSS 1L termokop-moss - Drikkeflasker /-dunk de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
3. maj 2026255 kr28 kr (10%)
2. maj 2026283 kr28 kr (11%)
28. apr. 2026255 kr28 kr (10%)
24. apr. 2026283 kr7 kr (2%)
9. apr. 2026290 kr7 kr (2%)
4. apr. 2026283 kr7 kr (2%)
1. apr. 2026290 kr7 kr (2%)
7. feb. 2026283 kr7 kr (2%)
4. feb. 2026290 kr7 kr (2%)
29. jan. 2026283 kr7 kr (2%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret