Gå til hovedindhold

Camelbak Thrive Chug 50oz - Charcoal - Str. 1.5L / 50 oz - Drikkeflaske

CamelbakVandflaskerEAN: 0886798053394
Pris fra 159 krtil 218 kr
9 forhandlere

Prisforskel: 59 kr (27% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 155 kr 4. mar.

Sammenlign priser på Camelbak Thrive Chug 50oz - Charcoal - Str. 1.5L / 50 oz - Drikkeflaske og køb billigst

9 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 159 kr. 8 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Outdoornu.dk
TrustScore 5 ud af 54,9
E-mærke certificeret
Camelbak Thrive Chug 1,5L drikkedunk-charcoal - Drikkeflasker /-dunk
159 kr
Til butik
Camelbak Thrive Chug 1,5L drikkedunk-charcoal - Drikkeflasker /-dunk billede

Produktinformation

En stor, robust og praktisk drikkedunk, der tåleropvaskemaskinen.

Produktspecifikationer

Mærke: Camelbak
Kategori: dunk
Farve: Sort
Størrelse: 1,5L
EAN: 0886798053394
Varenr.: CB2924-charcoal
Gå til Skisport.dk
TrustScore 5 ud af 54,9
Camelbak Thrive Chug 1,5L, sort
-15%170 kr
Før 199 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Camelbak Thrive Chug 1,5L, sort billede

Produktinformation

CamelBak Thrive Chug 50oz er en drikkeflaske med stor kapacitet, der er ideel til dem, der har brug for effektiv hydrering i løbet af dagen. Den er fremstillet af Tritan? Renew, som består af 50% genanvendt materiale, hvilket gør den til et bæredygtigt va...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Camelbak
Kategori: vandflasker
Farve: CHARCOAL
Størrelse: 1,5L
EAN: 0886798053394
Varenr.: 30329-33859-89480
Gå til AktivVinter.dk
TrustScore 5 ud af 54,8
Camelbak Thrive Chug 1,5L, sort
-15%170 kr
Før 199 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Camelbak Thrive Chug 1,5L, sort billede

Produktinformation

Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Camelbak
Kategori: Vandflasker
Farve: CHARCOAL
Størrelse: 1,5L
EAN: 0886798053394
Varenr.: 30329-33859-89480
Gå til Outmore.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,2
Camelbak Thrive Chug 50oz - Charcoal - Str. 1.5L / 50 oz - Drikkeflaske
-11%195,95 kr
Før 219,95 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til MAXiPRO
TrustScore 4 ud af 53,7
Camelbak Thrive Chug 50oz - Charcoal - Str. 1.5L / 50 oz - Drikkeflaske
-11%195,95 kr
Før 219,95 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Bikepack.dk
TrustScore 3.5 ud af 53,2
Camelbak Thrive Chug 50oz - Charcoal - Str. 1.5L / 50 oz - Drikkeflaske
-11%195,95 kr
Før 219,95 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til KidsZoo.dk
TrustScore 5 ud af 54,7
Camelbak Thrive Chug 50oz - Charcoal - Str. 1.5L / 50 oz - Drikkeflaske
195,95 kr
Til butik
Gå til HUNTERS´ POINT ApS
TrustScore 5 ud af 54,7
E-mærke certificeret
CamelBak - Thrive Chug - 1.5L
199 kr
Til butik
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Camelbak Thrive drikkeflaske 1,5 liter grå
218 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 9 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Camelbak Thrive Chug 50oz - Charcoal - Str. 1.5L / 50 oz - Drikkeflaske koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 9 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Camelbak Thrive Chug 50oz - Charcoal - Str. 1.5L / 50 oz - Drikkeflaske koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Outdoornu.dk159 kr159 krKøb
2Skisport.dk170 kr170 krKøb
3AktivVinter.dk170 kr170 krKøb
4Outmore.dk195,95 kr195,95 krKøb
5MAXiPRO195,95 kr195,95 krKøb
6Bikepack.dk195,95 kr195,95 krKøb
7KidsZoo.dk195,95 kr195,95 krKøb
8HUNTERS´ POINT ApS199 kr199 krKøb
9CS MEGASTORE DK218 kr257 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Camelbak Thrive Chug 50oz - Charcoal - Str. 1.5L / 50 oz - Drikkeflaske

PriceData har fulgt prisen på Camelbak Thrive Chug 50oz - Charcoal - Str. 1.5L / 50 oz - Drikkeflaske i 182 dage. Laveste pris i perioden er 153 kr (registreret d. 4. januar 2026), højeste er 197,95 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 162 kr.

Den nuværende pris på 159 kr er 2% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 6% den seneste måned. Der er registreret 23 prisfald og 26 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 48 prisændringer for Camelbak Thrive Chug 50oz - Charcoal - Str. 1.5L / 50 oz - Drikkeflaske. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 48 prisændringer for Camelbak Thrive Chug 50oz - Charcoal - Str. 1.5L / 50 oz - Drikkeflaske de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
24. maj 2026159 kr11 kr (6%)
23. maj 2026170 kr11 kr (7%)
23. apr. 2026159 kr10 kr (6%)
22. apr. 2026169 kr10 kr (6%)
24. mar. 2026159 kr38,95 kr (20%)
23. mar. 2026197,95 kr38,95 kr (24%)
12. mar. 2026159 kr4 kr (3%)
4. mar. 2026155 kr4 kr (3%)
3. mar. 2026159 kr4 kr (3%)
2. mar. 2026155 kr4 kr (3%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret