Gå til hovedindhold

CamelBak Podium, 710 ml, Cykel, Sport, Sort, Polypropylen (PP), Silikone, Vride

CamelbakFriluftslivEAN: 0886798014739
Pris fra 91,98 krtil 130 kr
7 forhandlere

Prisforskel: 38,02 kr (29% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 86 kr 13. maj

Sammenlign priser på CamelBak Podium, 710 ml, Cykel, Sport, Sort, Polypropylen (PP), Silikone, Vride og køb billigst

7 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 91.98 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
CamelBak Podium, 710 ml, Cykel, Sport, Sort, Polypropylen (PP), Silikone, Vride
91,98 kr
Til butik
CamelBak Podium, 710 ml, Cykel, Sport, Sort, Polypropylen (PP), Silikone, Vride billede

Produktspecifikationer

Mærke: CamelBak
Kategori: Drikkedunke og Flaskeholdere
Farve: 4
Artikel nr.: 1875001071
EAN: 0886798014739
Varenr.: 9679747
Gå til Skisport.dk
TrustScore 5 ud af 54,9
Camelbak Podium 700ml, sort
-16%100 kr
Før 119 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Camelbak Podium 700ml, sort billede

Produktinformation

Podium 24oz er en cykelflaske designet til at passe i forskellige flaskeholdere og har en let klemfunktion, der sikrer mere væske med mindre anstrengelse. Flasken er udstyret med en selvlukkende hætte, der reducerer spild og stænk. En tænd/sluk-ventil giv...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Camelbak
Kategori: vandflasker
Farve: BLACK
Størrelse: 700ml
EAN: 0886798014739
Varenr.: 30126-33656-89275
Gå til AktivVinter.dk
TrustScore 5 ud af 54,8
Camelbak Podium 700ml, sort
-16%100 kr
Før 119 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Camelbak Podium 700ml, sort billede

Produktinformation

Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Camelbak
Kategori: Vandflasker
Farve: BLACK
Størrelse: 700ml
EAN: 0886798014739
Varenr.: 30126-33656-89275
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
Camelbak Podium 0,7L vandflaske, sort
109 kr
Til butik
Gå til Handelshuset Aulum
TrustScore 4.5 ud af 54,5
Camelbag Podium Drikkedunk, 700 ml
119 kr
Til butik
Gå til Cykelpartner.dk
TrustScore 5 ud af 54,7
Camelbak Podium - Drikkedunk 710 ml - Sort - 100% BPA fri
129 kr
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Camelbak Podium
130 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad CamelBak Podium, 710 ml, Cykel, Sport, Sort, Polypropylen (PP), Silikone, Vride koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad CamelBak Podium, 710 ml, Cykel, Sport, Sort, Polypropylen (PP), Silikone, Vride koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CS MEGASTORE DK91,98 kr130,98 krKøb
2Skisport.dk100 kr100 krKøb
3AktivVinter.dk100 kr100 krKøb
4Teknikproffset DK109 kr158 krKøb
5Handelshuset Aulum119 kr119 krKøb
6Cykelpartner.dk129 kr129 krKøb
7Proshop DK130 kr169 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for CamelBak Podium, 710 ml, Cykel, Sport, Sort, Polypropylen (PP), Silikone, Vride

PriceData har fulgt prisen på CamelBak Podium, 710 ml, Cykel, Sport, Sort, Polypropylen (PP), Silikone, Vride i 184 dage. Laveste pris i perioden er 83 kr (registreret d. 17. december 2025), højeste er 108 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 95 kr.

Den nuværende pris på 91,98 kr er 3% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 23 prisfald og 27 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 50 prisændringer for CamelBak Podium, 710 ml, Cykel, Sport, Sort, Polypropylen (PP), Silikone, Vride. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 50 prisændringer for CamelBak Podium, 710 ml, Cykel, Sport, Sort, Polypropylen (PP), Silikone, Vride de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
16. maj 202691,98 kr
14. maj 202692,08 kr6,08 kr (7%)
13. maj 202686 kr6,08 kr (7%)
12. maj 202692,08 kr7,92 kr (8%)
28. apr. 2026100 kr6 kr (6%)
27. apr. 202694 kr4 kr (4%)
26. apr. 202698 kr3,36 kr (4%)
23. apr. 202694,64 kr6,64 kr (8%)
22. apr. 202688 kr12 kr (12%)
31. mar. 2026100 kr8 kr (7%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret