Gå til hovedindhold

Calvin klein deodorant naturals spray CK one 150ml

Pris fra 68,55 krtil 169 kr
8 forhandlere

Prisforskel: 100,45 kr (59% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 64,85 kr 4. maj

Sammenlign priser på Calvin klein deodorant naturals spray CK one 150ml og køb billigst

8 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 68.55 kr. 7 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Calvin Klein Ck One Deo Spray - Unisex - 150 ml
68,55 kr
Til butik
Calvin Klein Ck One Deo Spray - Unisex - 150 ml billede

Produktspecifikationer

Mærke: Calvin Klein
Kategori: Deodoranter
Farve: 4
Artikel nr.: 3614225971518
EAN: 3614225971518
Varenr.: 4918498
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
Calvin Klein Ck One Deo Spray 150ml
-48%78 kr
Før 149 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Hobbix
TrustScore 4.5 ud af 54,4
Calvin klein deodorant naturals spray CK one 150ml
89 kr
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Calvin Klein One Deodorant, Spray - 150 ml
89 kr
Til butik
Gå til Gucca.dk
TrustScore 5 ud af 54,7
Calvin Klein - Deodorant Spray - Ck One 150 Ml
99,95 kr
Til butik
Gå til EauDeParfum.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
Calvin Klein CK One Deodorant Spray 150 ml
110 kr
Til butik
Gå til NiceHair.dk
TrustScore 5 ud af 54,7
Calvin Klein Ck One Deodorant Spray 150 ml
-25%126,75 kr
Før 169 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til NordicFeel DK
TrustScore 0 ud af 50,0
Calvin Klein Ck One Deodorant Spray - 150 ml
169 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 8 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Calvin klein deodorant naturals spray CK one 150ml koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 8 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Calvin klein deodorant naturals spray CK one 150ml koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CS MEGASTORE DK68,55 kr107,55 krKøb
2Teknikproffset DK78 kr127 krKøb
3Hobbix89 kr89 krKøb
4Proshop DK89 kr128 krKøb
5Gucca.dk99,95 kr99,95 krKøb
6EauDeParfum.dk110 kr110 krKøb
7NiceHair.dk126,75 kr126,75 krKøb
8NordicFeel DK169 kr169 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Calvin klein deodorant naturals spray CK one 150ml

PriceData har fulgt prisen på Calvin klein deodorant naturals spray CK one 150ml i 182 dage. Laveste pris i perioden er 64,85 kr (registreret d. 4. maj 2026), højeste er 89 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 78 kr.

Den nuværende pris på 68,55 kr er 12% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er steget 6% den seneste måned. Der er registreret 24 prisfald og 25 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 49 prisændringer for Calvin klein deodorant naturals spray CK one 150ml. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 49 prisændringer for Calvin klein deodorant naturals spray CK one 150ml de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
30. maj 202668,55 kr1,94 kr (3%)
27. maj 202666,61 kr1,76 kr (3%)
4. maj 202664,85 kr3,01 kr (4%)
25. apr. 202667,86 kr13,14 kr (16%)
21. apr. 202681 kr9 kr (13%)
11. apr. 202672 kr9 kr (11%)
10. apr. 202681 kr8 kr (9%)
8. apr. 202689 kr2 kr (2%)
5. apr. 202687 kr2 kr (2%)
1. apr. 202689 kr3 kr (3%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret