Gå til hovedindhold

Legrand Cablofil FC 30/100-E - Gitterbakke, 30 mm, 100 mm, 3 m, Elektrogalva., Fasclic+ - (3 meter)

LegrandEludstyrEAN: 3599079921295
Pris fra 136,25 krtil 688 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 551,75 kr (80% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 72,14 kr 24. maj

Sammenlign priser på Cablofil FC 30/100-E - Gitterbakke, 30 mm, 100 mm, 3 m, Elektrogalva., Fasclic+ - (3 meter) og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 136.25 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til vvsfittings.dk
TrustScore 3.5 ud af 53,1
Cablofil FC 30/100-E Gitterbakke, 30 mm, 100 mm, 3 m, Elektrogalva., Fasclic+
136,25 kr
Til butik
Cablofil FC 30/100-E Gitterbakke, 30 mm, 100 mm, 3 m, Elektrogalva., Fasclic+ billede

Produktinformation

Gitterbakke FC med hurtig samling og sikkerhedskant, som minimerer ødelagte kabler eller personskade. Max. spændvidde på 2m fuldt belastet. Længde 3m. Højde 30mm og bredde 100mm. E Standard ISO 2081 Korrosionsklasse C2

Produktspecifikationer

Kategori: vvs
EAN: 3599079921295
Varenr.: 8737963179
Gå til WATTOO.DK
TrustScore 5 ud af 54,7
E-mærke certificeret
Gitterbakke FC, 30/100-E, elektrogalvaniseret Fasclic+, 3 meter - Legrand - 3 meter
216 kr
Til butik
Gå til VVS.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,4
E-mærke certificeret
Gitterbakke fc 30/100-e (3 mtr)
247,75 kr
Til butik
Gitterbakke fc 30/100-e (3 mtr) billede

Produktinformation

Gitterbakke FC med hurtig samling og sikkerhedskant, som minimerer ødelagte kabler eller personskade. Max. spændvidde på 2m fuldt belastet. Længde 3m. Højde 30mm og bredde 100mm. E Standard ISO 2081 Korrosionsklasse C2

Produktspecifikationer

Kategori: Lagervarer - dag til dag
EAN: 3599079921295
Varenr.: 8737963179
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Cablofil FC 30/100-E - Gitterbakke, 30 mm, 100 mm, 3 m, Elektrogalva., Fasclic+ - (3 meter)
688 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Cablofil FC 30/100-E - Gitterbakke, 30 mm, 100 mm, 3 m, Elektrogalva., Fasclic+ - (3 meter) koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Cablofil FC 30/100-E - Gitterbakke, 30 mm, 100 mm, 3 m, Elektrogalva., Fasclic+ - (3 meter) koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1vvsfittings.dk136,25 kr136,25 krKøb
2WATTOO.DK216 kr216 krKøb
3VVS.dk247,75 kr247,75 krKøb
4CS MEGASTORE DK688 kr727 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Cablofil FC 30/100-E - Gitterbakke, 30 mm, 100 mm, 3 m, Elektrogalva., Fasclic+ - (3 meter)

PriceData har fulgt prisen på Cablofil FC 30/100-E - Gitterbakke, 30 mm, 100 mm, 3 m, Elektrogalva., Fasclic+ - (3 meter) i 177 dage. Laveste pris i perioden er 72,14 kr (registreret d. 10. februar 2026), højeste er 221 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 127 kr.

Den nuværende pris på 136,25 kr er 7% over normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 14 prisfald og 16 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 31 prisændringer for Cablofil FC 30/100-E - Gitterbakke, 30 mm, 100 mm, 3 m, Elektrogalva., Fasclic+ - (3 meter). Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 31 prisændringer for Cablofil FC 30/100-E - Gitterbakke, 30 mm, 100 mm, 3 m, Elektrogalva., Fasclic+ - (3 meter) de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
3. jun. 2026136,25 kr64,11 kr (89%)
24. maj 202672,14 kr64,11 kr (47%)
23. maj 2026136,25 kr64,11 kr (89%)
21. maj 202672,14 kr33,42 kr (32%)
9. maj 2026105,56 kr33,42 kr (46%)
7. maj 202672,14 kr64,11 kr (47%)
6. maj 2026136,25 kr64,11 kr (89%)
23. apr. 202672,14 kr64,11 kr (47%)
22. apr. 2026136,25 kr64,11 kr (89%)
19. apr. 202672,14 kr64,11 kr (47%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret