Gå til hovedindhold

Gembird Cablexpert Premium HD-15 (VGA) han -> HD-15 (VGA) han 30 m Sort

GembirdEAN: 8716309075848
Pris fra 223 krtil 248 kr
2 forhandlere

Prisforskel: 25 kr (10% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 219 kr 19. apr.

Sammenlign priser på Cablexpert Premium HD-15 (VGA) han -> HD-15 (VGA) han 30 m Sort og køb billigst

2 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 223 kr. 1 butik har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Cablexpert Premium HD-15 (VGA) han -> HD-15 (VGA) han 30 m Sort
223 kr
Til butik
Cablexpert Premium HD-15 (VGA) han -> HD-15 (VGA) han 30 m Sort billede

Produktinformation

Cablexpert Premium CC-PPVGA-30M-B - VGA-kabel - HD-15 (VGA) (han) til HD-15 (VGA) (han) - 30 m - formet, tommelskruer - sort

Produktspecifikationer

Mærke: Gembird
Artikel nr.: CC-PPVGA-30M-B
EAN: 8716309075848
Varenr.: 988629679
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Gembird Cablexpert Premium CC-PPVGA-30M-B - VGA cable - 30 m
248 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 2 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Cablexpert Premium HD-15 (VGA) han -> HD-15 (VGA) han 30 m Sort koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 2 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Cablexpert Premium HD-15 (VGA) han -> HD-15 (VGA) han 30 m Sort koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK223 kr223 krKøb
2Proshop DK248 kr287 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Cablexpert Premium HD-15 (VGA) han -> HD-15 (VGA) han 30 m Sort

PriceData har fulgt prisen på Cablexpert Premium HD-15 (VGA) han -> HD-15 (VGA) han 30 m Sort i 115 dage. Laveste pris i perioden er 197 kr (registreret d. 8. februar 2026), højeste er 227 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 221 kr.

Den nuværende pris på 223 kr er tæt på normalprisen. Prisen er steget 1% den seneste måned. Der er registreret 18 prisfald og 19 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 38 prisændringer for Cablexpert Premium HD-15 (VGA) han -> HD-15 (VGA) han 30 m Sort. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 38 prisændringer for Cablexpert Premium HD-15 (VGA) han -> HD-15 (VGA) han 30 m Sort de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
17. maj 2026223 kr3 kr (1%)
8. maj 2026220 kr2 kr (1%)
7. maj 2026222 kr2 kr (1%)
3. maj 2026220 kr2 kr (1%)
2. maj 2026222 kr2 kr (1%)
27. apr. 2026220 kr2 kr (1%)
25. apr. 2026222 kr2 kr (1%)
22. apr. 2026220 kr1 kr (0%)
19. apr. 2026219 kr1 kr (0%)
18. apr. 2026220 kr1 kr (0%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret