Gå til hovedindhold

Gembird Cablexpert CC-SATAM-DATA - SATA-kabel - Serial ATA 150/300/600 - SATA (hun) haspet til SATA (hun) haspet - 50 cm - flad

GembirdEAN: 8716309093385
Pris fra 29 krtil 89 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 60 kr (67% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Cablexpert CC-SATAM-DATA - SATA-kabel - Serial ATA 150/300/600 - SATA (hun) haspet til SATA (hun) haspet - 50 cm - flad og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 29 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Cablexpert Seriel ATA-kabel Rød 50cm
29 kr
Til butik
Cablexpert Seriel ATA-kabel Rød 50cm billede

Produktinformation

Cablexpert CC-SATAM-DATA - SATA-kabel - Serial ATA 150/300/600 - SATA (hun) haspet til SATA (hun) haspet - 50 cm - flad

Produktspecifikationer

Mærke: Gembird
Artikel nr.: CC-SATAM-DATA
EAN: 8716309093385
Varenr.: 992345798
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Cablexpert CC-SATAM-DATA - SATA-kabel - Serial ATA 150/300/600 - SATA (hun) haspet til SATA (hun) haspet - 50 cm - flad
34 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
SATA-kabel Gembird SATA III 0,5 m - sort/rød
-13%69 kr
Før 79 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
SATA-kabel Gembird SATA III 0,5 m - sort/rød billede

Produktinformation

Fordele ved SATA-kabel til pc og lagringForbind dine interne drev sikkert og stabilt med dette SATA III datakabel fra Gembird. Med en længde på 0,5 m er det ideelt i kabinettet, hvor du ønsker orden og pålidelig dataoverførsel mellem bundkort og SSD/HDD. Kabellet er magnetisk afskærmet, hvilket hjælper med at reducere elektrisk støj for stabil forbindelse.Til dig der opgraderer eller bygger pcKablet leverer en maksimal datahastighed på 6 Gbit/s og har lige stik i begge ender, så det er nemt at føre i smalle rum. Den markante rød/sorte farve gør det let at identificere i kabinettet.Kabeltype: SATA IIIMaks. dataoverførsel: 6 Gbit/sStik: Lige til ligeStikkøn: Hun til hunLængde: 0,5 mFarve: Sort og rødMagnetisk afskærmning: JaPakning: PolybagPakkemål: 125 × 20 mm (B × H)Pakkevægt: 19 gYdre karton (B × D × H): 310 × 400 × 300 mmAdvarsler: Må ikke bruges i fugtigt miljø; undgå høje temperaturer...

Produktspecifikationer

Mærke: GEMBIRD
Kategori: Kabler
Vægt: 0.04g
EAN: 8716309093385
Varenr.: 1895526
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
SATA-kabel Gembird SATA III 0,5 m - sort/rød
-10%89 kr
Før 99 krTidsbegrænset tilbud
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Cablexpert CC-SATAM-DATA - SATA-kabel - Serial ATA 150/300/600 - SATA (hun) haspet til SATA (hun) haspet - 50 cm - flad koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Cablexpert CC-SATAM-DATA - SATA-kabel - Serial ATA 150/300/600 - SATA (hun) haspet til SATA (hun) haspet - 50 cm - flad koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK29 kr29 krKøb
2CS MEGASTORE DK34 kr73 krKøb
3Boligcenter DK69 kr69 krKøb
4Vivas DK89 kr168 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Cablexpert CC-SATAM-DATA - SATA-kabel - Serial ATA 150/300/600 - SATA (hun) haspet til SATA (hun) haspet - 50 cm - flad

PriceData har fulgt prisen på Cablexpert CC-SATAM-DATA - SATA-kabel - Serial ATA 150/300/600 - SATA (hun) haspet til SATA (hun) haspet - 50 cm - flad i 136 dage. Laveste pris i perioden er 29 kr (registreret d. 8. marts 2026), højeste er 32 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 31 kr.

Den nuværende pris på 29 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Der er registreret 1 prisfald i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 2 prisændringer for Cablexpert CC-SATAM-DATA - SATA-kabel - Serial ATA 150/300/600 - SATA (hun) haspet til SATA (hun) haspet - 50 cm - flad. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 2 prisændringer for Cablexpert CC-SATAM-DATA - SATA-kabel - Serial ATA 150/300/600 - SATA (hun) haspet til SATA (hun) haspet - 50 cm - flad de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
8. mar. 202629 kr3 kr (9%)
19. jan. 202632 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret