Gå til hovedindhold

CableMod Classic Coiled Keyboard Cable USB-C to USB Type A, Midnight Black - 150cm USB Kabler - GEEKD.dk

CableModEAN: 0712198995739
Pris fra 357 krtil 469 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 112 kr (24% besparelse)

Sammenlign priser på CableMod Classic Coiled Keyboard Cable USB-C to USB Type A, Midnight Black - 150cm USB Kabler - GEEKD.dk og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 357 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
CableMod Classic USB Type-C kabel Sort
357 kr
Til butik
CableMod Classic USB Type-C kabel Sort billede

Produktinformation

CableMod Classic - USB-kabel - USB (han) til USB-C (han) - snoet - midnat sort

Produktspecifikationer

Mærke: CableMod
Artikel nr.: CM-CKCA-CK-KK150KK-R
EAN: 0712198995739
Varenr.: 1000351048
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
USB-kabel 1,5 m - cablemod - USB-A til USB-C - Blå
429 kr
Til butik
USB-kabel 1,5 m - cablemod - USB-A til USB-C - Blå billede

Produktinformation

Fordele ved USB-A til USB-C kabelOpgrader dit setup med et stilrent USB-kabel i blå, der forbinder USB-A til USB-C. Med 1,5 m længde får du fleksibilitet ved skrivebordet, og den synlige spiral-del giver et ryddeligt udtryk i kabelhåndteringen. Ideelt til dig, der vil have en pæn og funktionel forbindelse mellem computer og USB-C-enheder.Til dig der vil have orden i kablerneKablet har lige stik i begge ender og er udformet med fokus på nem anvendelse i hverdagen. Farven blå gør det let at skelne fra andre ledninger i kabelføringen.Type: USB-kabelTilslutning 1: USB-A, han, ligeTilslutning 2: USB-C, han, ligeLængde: 1,5 mFarve: BlåAntal i pakken: 1 stk....

Produktspecifikationer

Mærke: CableMod
Kategori: Kabelhåndteringer
Vægt: 0.22g
EAN: 0712198995739
Varenr.: 1913930
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
USB-kabel 1,5 m - cablemod - USB-A til USB-C - Blå
449 kr
Til butik
USB-kabel 1,5 m - cablemod - USB-A til USB-C - Blå billede

Produktinformation

Fordele ved USB-A til USB-C kabelOpgrader dit setup med et stilrent USB-kabel i blå, der forbinder USB-A til USB-C. Med 1,5 m længde får du fleksibilitet ved skrivebordet, og den synlige spiral-del giver et ryddeligt udtryk i kabelhåndteringen. Ideelt til dig, der vil have en pæn og funktionel forbindelse mellem computer og USB-C-enheder.Til dig der vil have orden i kablerneKablet har lige stik i begge ender og er udformet med fokus på nem anvendelse i hverdagen. Farven blå gør det let at skelne fra andre ledninger i kabelføringen.Type: USB-kabelTilslutning 1: USB-A, han, ligeTilslutning 2: USB-C, han, ligeLængde: 1,5 mFarve: BlåAntal i pakken: 1 stk.

Produktspecifikationer

Mærke: CableMod
Kategori: Kabelhåndteringer
Vægt: 0.22g
EAN: 0712198995739
Varenr.: 1913930
Gå til Geekd
TrustScore 4.5 ud af 54,2
CableMod Classic Coiled Keyboard Cable USB-C to USB Type A, Midnight Black - 150cm USB Kabler - GEEKD.dk
469 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad CableMod Classic Coiled Keyboard Cable USB-C to USB Type A, Midnight Black - 150cm USB Kabler - GEEKD.dk koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad CableMod Classic Coiled Keyboard Cable USB-C to USB Type A, Midnight Black - 150cm USB Kabler - GEEKD.dk koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK357 kr357 krKøb
2Boligcenter DK429 kr429 krKøb
3Vivas DK449 kr528 krKøb
4Geekd469 kr469 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for CableMod Classic Coiled Keyboard Cable USB-C to USB Type A, Midnight Black - 150cm USB Kabler - GEEKD.dk

PriceData har fulgt prisen på CableMod Classic Coiled Keyboard Cable USB-C to USB Type A, Midnight Black - 150cm USB Kabler - GEEKD.dk i 184 dage. Den nuværende pris er 357 kr.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 1 prisændring for CableMod Classic Coiled Keyboard Cable USB-C to USB Type A, Midnight Black - 150cm USB Kabler - GEEKD.dk. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 1 prisændringer for CableMod Classic Coiled Keyboard Cable USB-C to USB Type A, Midnight Black - 150cm USB Kabler - GEEKD.dk de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
1. jun. 2026357 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret