Gå til hovedindhold

Byggros kantliste til grundmursplade, 2,5 meter

ByggrosTagrenderEAN: 5706253152286
Pris fra 62,5 krtil 454 kr
6 forhandlere

Prisforskel: 391,5 kr (86% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Byggros kantliste til grundmursplade, 2,5 meter og køb billigst

6 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 62.5 kr. 6 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til vvsfittings.dk
TrustScore 3.5 ud af 53,1
BG Kantliste til grundmursplade, 21/2 m
62,5 kr
Til butik
BG Kantliste til grundmursplade, 21/2 m billede

Produktinformation

Kantliste til afslutning/befæstelse af grundmursplade. Kantlisten sikrer, at der ikke trænger jord ned bag grundmurspladen og giver samtidig en pæn afsluning af pladen opadtil. Længde: 2,5 m

Produktspecifikationer

Mærke: BG
Kategori: Tilbehør
EAN: 5706253152286
Varenr.: 491240925
Gå til WATTOO.DK
TrustScore 5 ud af 54,7
E-mærke certificeret
BG kantliste til grundmursplade, 2 meter
66 kr
Til butik
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
Byggros 2,5 m kantliste til grundmursplader
68,38 kr
Til butik
Gå til LavprisVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Byggros kantliste til grundmursplade, 2,5 meter
149 kr
Til butik
Gå til BilligVVS DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Byggros kantliste til grundmursplade, 2,5 meter
155 kr
Til butik
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Byggros 2,5 m kantliste til grundmursplader
454 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Byggros kantliste til grundmursplade, 2,5 meter koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Byggros kantliste til grundmursplade, 2,5 meter koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1vvsfittings.dk62,5 kr62,5 krKøb
2WATTOO.DK66 kr66 krKøb
3EL-GROSSISTEN68,38 kr68,38 krKøb
4LavprisVVS149 kr149 krKøb
5BilligVVS DK155 kr155 krKøb
6CS MEGASTORE DK454 kr653 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Byggros kantliste til grundmursplade, 2,5 meter

PriceData har fulgt prisen på Byggros kantliste til grundmursplade, 2,5 meter i 162 dage. Laveste pris i perioden er 59 kr (registreret d. 21. december 2025), højeste er 68,38 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 64 kr.

Den nuværende pris på 62,5 kr er 2% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 9% den seneste måned. Der er registreret 5 prisfald og 7 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 13 prisændringer for Byggros kantliste til grundmursplade, 2,5 meter. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 13 prisændringer for Byggros kantliste til grundmursplade, 2,5 meter de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
23. maj 202662,5 kr5,88 kr (9%)
22. maj 202668,38 kr5,88 kr (9%)
30. apr. 202662,5 kr5,88 kr (9%)
29. apr. 202668,38 kr2,38 kr (4%)
14. apr. 202666 kr3,5 kr (6%)
28. mar. 202662,5 kr3,5 kr (5%)
27. mar. 202666 kr3,5 kr (6%)
22. mar. 202662,5 kr3,5 kr (5%)
21. mar. 202666 kr3,5 kr (6%)
6. mar. 202662,5 kr3,5 kr (5%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret