Gå til hovedindhold

By Wishtrend By Wishtrend Natural Vitamin 21,5% Enhancing Sheet Mask 3 pcs

Pris fra 33 krtil 41 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 8 kr (20% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 25 kr 24. maj

Sammenlign priser på By Wishtrend By Wishtrend Natural Vitamin 21,5% Enhancing Sheet Mask 3 pcs og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 33 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Bangerhead DK
TrustScore 5 ud af 54,6
By Wishtrend Natural Vitamin 21.5% Enhancing Sheet (23ml)
-3%33 kr
Før 34 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
By Wishtrend Natural Vitamin 21.5% Enhancing Sheet (23ml) billede

Produktinformation

Denne sheet mask maksimerer og booster effekten af c-vitamin. Den indeholder 11 % c-vitamin og 10,5 % E-vitamin og har en blødgørende og beroligende effekt på huden. Hjælper med glans og beskytter mod oxidative skader såsom forurening eller solens stråler. Velegnet til alle hudtyper...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: By Wishtrend
Kategori: Sheet masks
Vægt: 30g
Artikel nr.: 304
EAN: 8809572890277
Varenr.: B076888
Gå til Cocopanda DK
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
By Wishtrend Natural Vitamin 21.5% Enhancing Sheet Mask 23 ml
-41%34 kr
Før 58 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Lyko DK
TrustScore 3 ud af 52,6
By Wishtrend Natural Vitamin 21.5% Enhancing Sheet Mask
35 kr
Til butik
By Wishtrend Natural Vitamin 21.5% Enhancing Sheet Mask billede

Produktinformation

Denne sheet mask maksimerer og booster effekten af ​​c-vitamin. Den indeholder 11 % C-vitamin og 10,5 % E-vitamin. Det maksimerer og booster effekten af ​​Vitamin C Serum. Fugter og beroliger med 11 % C-vitamin og 10,5 % E-vitamin. Giver glans og beskytter mod oxidative skader såsom forurening eller solens stråler.Anvendelse:For maksimal effekt, påfør efter vask og toner et vitamin c-serum (ByWishtrend C21,5 Vitamin C Serum eller Klairs Freshly Juiced C-Vitamin Drops til følsom hud). Det er også muligt at bruge denne maske med andre serum, men vi anbefaler på det kraftigste at bruge den sammen med c-vitamin serum for maksimal effekt. Tag masken ud af pakken og læg den forsigtigt omkring øjnene og næsen. Slap af i 15 - 20 minutter. Fjern masken og kassér. Afslut med fugtighedscreme.23 ml By Wishtrend Natural Vitamin 21.5% Enhancing Sheet Mask...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: By Wishtrend
Kategori: Arkmaske
Artikel nr.: 304
EAN: 8809572890277
Varenr.: 2689-101-0023
Gå til NordicFeel DK
TrustScore 0 ud af 50,0
By Wishtrend Natural Vitamin 21,5 % Enhancing Sheet Mask 1 stk/21 g - 21 g
41 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad By Wishtrend By Wishtrend Natural Vitamin 21,5% Enhancing Sheet Mask 3 pcs koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad By Wishtrend By Wishtrend Natural Vitamin 21,5% Enhancing Sheet Mask 3 pcs koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Bangerhead DK33 kr33 krKøb
2Cocopanda DK34 kr34 krKøb
3Lyko DK35 kr35 krKøb
4NordicFeel DK41 kr41 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for By Wishtrend By Wishtrend Natural Vitamin 21,5% Enhancing Sheet Mask 3 pcs

PriceData har fulgt prisen på By Wishtrend By Wishtrend Natural Vitamin 21,5% Enhancing Sheet Mask 3 pcs i 174 dage. Laveste pris i perioden er 25 kr (registreret d. 11. december 2025), højeste er 33 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 29 kr.

Den nuværende pris på 33 kr er 14% over normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 18 prisfald og 23 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 42 prisændringer for By Wishtrend By Wishtrend Natural Vitamin 21,5% Enhancing Sheet Mask 3 pcs. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 42 prisændringer for By Wishtrend By Wishtrend Natural Vitamin 21,5% Enhancing Sheet Mask 3 pcs de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
1. jun. 202633 kr6 kr (22%)
27. maj 202627 kr2 kr (8%)
24. maj 202625 kr8 kr (24%)
23. maj 202633 kr6 kr (22%)
22. maj 202627 kr1 kr (4%)
20. maj 202626 kr4 kr (13%)
16. maj 202630 kr3 kr (9%)
15. maj 202633 kr3 kr (10%)
13. maj 202630 kr4 kr (15%)
12. maj 202626 kr7 kr (21%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret