Gå til hovedindhold

By Terry By Terry Brow Gel Blackstar N0 Colorless 5 stk

By TerryForlængere til øjenbrynEAN: 3700076461954
Pris fra 275 krtil 317 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 42 kr (13% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 215 kr 23. apr.

Sammenlign priser på By Terry By Terry Brow Gel Blackstar N0 Colorless 5 stk og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 275 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Bangerhead DK
TrustScore 5 ud af 54,6
By Terry Brow Gel Blackstar N0 Colorless (5 g)
-4%275 kr
Før 285 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
By Terry Brow Gel Blackstar N0 Colorless (5 g) billede

Produktinformation

Unik teknologi. Beriget med vores videnskabeligt støttede Xtend Complex, vil denne gelé ikke kun style, men også pleje og styrke for at give fyldigere, sundere bryn over tid: Kaffebønneekstrakt: fremmer hårvækst og tæthed, Prickly Pear-olie: hydraterer og beskytter for sundere, fyldigere bryn over tid. Denne kraftfulde duo arbejder for at hydrere, beskytte og fremme væksten af bryn for et synligt tykkere, sundere resultat. Resultater Brynene virker fyldigere, sundere og perfekt skulpturerede. Den nærende formel giver fleksibelt hold uden flager eller stivhed og sikrer langvarige, naturlige resultater. 95 % er enige i, at brynene er fikseret på plads* 91 % er enige i, at brynene ser skulpturerede og definerede ud* 86 % er enige i, at brynene ser tykkere og fyldigere ud* 86 % er enige i, at påføringen er enkel* 86 % er enige i, at den efterlader en naturlig, poleret finish* *Effektivitetstest på 22 forsøgspersoner.

Produktspecifikationer

Mærke: By Terry
Kategori: Øjenbrynsgel
0
Artikel nr.: 461954
EAN: 3700076461954
Varenr.: B096619
Gå til Cocopanda DK
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
By Terry Brow Gel Blackstar N0 Colorless 5ml
275 kr
Til butik
Gå til Lyko DK
TrustScore 3 ud af 52,6
By Terry By Terry Brow Gel Blackstar N0 Colorless 5 stk
309 kr
Til butik
By Terry By Terry Brow Gel Blackstar N0 Colorless 5 stk billede

Produktinformation

Unik teknologiBeriget med vores videnskabeligt støttede Xtend Complex, vil denne gelé ikke kun style, men også pleje og styrke for at give fyldigere, sundere bryn over tid:• Kaffebønneekstrakt: fremmer hårvækst og tæthed,• Prickly Pear-olie: hydraterer og beskytter for sundere, fyldigere bryn over tid.Denne kraftfulde duo arbejder for at hydrere, beskytte og fremme væksten af bryn for et synligt tykkere, sundere resultat.ResultaterBrynene virker fyldigere, sundere og perfekt skulpturerede. Den nærende formel giver fleksibelt hold uden flager eller stivhed og sikrer langvarige, naturlige resultater.95 % er enige i, at brynene er fikseret på plads*91 % er enige i, at brynene ser skulpturerede og definerede ud*86 % er enige i, at brynene ser tykkere og fyldigere ud*86 % er enige i, at påføringen er enkel*86 % er enige i, at den efterlader en naturlig, poleret finish**Effektivitetstest på 22 forsøgspersoner.Anvendelse:Børst Browgel Blackstar gennem dine bryn med opadgående strøg, og fremhæv deres naturlige form og fylde. For et mere dristigt udseende, påfør i flere lag, så hvert strøg kan sætte sig for et blødt, fleksibelt hold.Profftips: Brug gelen alene for et naturligt look, eller påfør den i lag over en brynspensel for mere dramatiske, skulpturerede bryn. By Terry By Terry Brow Gel Blackstar N0 Colorless 5 stk...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: By Terry
Kategori: Øjenbrynsgel
Størrelse: 5.000000000
Artikel nr.: 461954
EAN: 3700076461954
Varenr.: 2082-322-0000
Gå til NordicFeel DK
TrustScore 0 ud af 50,0
By Terry Brow Gel Blackstar N0 - Colorless - 5 ml
317 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad By Terry By Terry Brow Gel Blackstar N0 Colorless 5 stk koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad By Terry By Terry Brow Gel Blackstar N0 Colorless 5 stk koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Bangerhead DK275 kr275 krKøb
2Cocopanda DK275 kr275 krKøb
3Lyko DK309 kr309 krKøb
4NordicFeel DK317 kr317 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for By Terry By Terry Brow Gel Blackstar N0 Colorless 5 stk

PriceData har fulgt prisen på By Terry By Terry Brow Gel Blackstar N0 Colorless 5 stk i 181 dage. Laveste pris i perioden er 206,25 kr (registreret d. 4. december 2025), højeste er 275 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 240 kr.

Den nuværende pris på 275 kr er 15% over normalprisen. Prisen er steget 25% den seneste måned. Der er registreret 17 prisfald og 20 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 37 prisændringer for By Terry By Terry Brow Gel Blackstar N0 Colorless 5 stk. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 37 prisændringer for By Terry By Terry Brow Gel Blackstar N0 Colorless 5 stk de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
2. jun. 2026275 kr55 kr (25%)
1. jun. 2026220 kr55 kr (20%)
31. maj 2026275 kr55 kr (25%)
29. maj 2026220 kr55 kr (20%)
28. maj 2026275 kr28 kr (11%)
27. maj 2026247 kr27 kr (12%)
21. maj 2026220 kr18 kr (8%)
17. maj 2026238 kr37 kr (13%)
16. maj 2026275 kr55 kr (25%)
10. maj 2026220 kr55 kr (20%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret