Gå til hovedindhold

By Rydéns Væglampe Bazar sort 2827660-4000By Rydéns

By RydénsBelysningEAN: 7391741276612
Pris fra 729,5 krtil 1.216 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 486,5 kr (40% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 729 kr 7. mar.

Sammenlign priser på By Rydéns Væglampe Bazar sort 2827660-4000By Rydéns og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 729.5 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til LampeGuru.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
By Rydéns Bazar væglampe, sort
729,5 kr
Til butik
By Rydéns Bazar væglampe, sort billede

Produktinformation

"Fleksibel Bazar væglampe Væglampen Bazar som er en flot moderne industriel lampe, som består af 3 bevægelige led, der gør at du nemt kan justere lampens lysretning. Bazar lampen vil passe godt ind i stuen, soveværelset eller kontoret - men den er og...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: By Rydéns
Kategori: Lampetyper
Farve: Sort
EAN: 7391741276612
Varenr.: 6243115057
Gå til Greenline
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
By Rydéns Bazar væglampe, sort
819,5 kr
Til butik
By Rydéns Bazar væglampe, sort billede

Produktinformation

Væglampe fra By Rydens By Rydens Bazar er en væglampe med en lang arm i et klassisk design, der kan passe ind i de fleste hjem. Med den lange arm og bevægelige hoved er den velegnet ved sengebordet eller sofaen, hvor lyset nogle gange skal kunne drejes. V...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: By Rydéns
Kategori: Indendørslamper
Farve: Sort
EAN: 7391741276612
Varenr.: 6243115057
Gå til KitchenTime DK
TrustScore 4.5 ud af 54,2
By Rydéns Bazar væglampe Sandsort
-31%880 kr
Før 1.269 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
By Rydéns Væglampe Bazar sort 2827660-4000By Rydéns
-21%966 kr
Før 1.219 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Hulténs DK
TrustScore 4 ud af 53,7
by Rydéns, Bazar væglampe l61,5-122 cm sort
-15%1.216 kr
Før 1.430 krTidsbegrænset tilbud
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad By Rydéns Væglampe Bazar sort 2827660-4000By Rydéns koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad By Rydéns Væglampe Bazar sort 2827660-4000By Rydéns koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1LampeGuru.dk729,5 kr729,5 krKøb
2Greenline819,5 kr819,5 krKøb
3KitchenTime DK880 kr880 krKøb
4Teknikproffset DK966 kr1.025 krKøb
5Hulténs DK1.216 kr1.291 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for By Rydéns Væglampe Bazar sort 2827660-4000By Rydéns

PriceData har fulgt prisen på By Rydéns Væglampe Bazar sort 2827660-4000By Rydéns i 182 dage. Laveste pris i perioden er 709 kr (registreret d. 3. februar 2026), højeste er 1.399 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 929 kr.

Den nuværende pris på 729,5 kr er 21% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 11% den seneste måned. Der er registreret 28 prisfald og 26 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 53 prisændringer for By Rydéns Væglampe Bazar sort 2827660-4000By Rydéns. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 53 prisændringer for By Rydéns Væglampe Bazar sort 2827660-4000By Rydéns de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
24. maj 2026729,5 kr90 kr (11%)
23. maj 2026819,5 kr90 kr (12%)
23. apr. 2026729,5 kr150,5 kr (17%)
15. apr. 2026880 kr150,5 kr (21%)
11. apr. 2026729,5 kr90 kr (11%)
10. apr. 2026819,5 kr90 kr (12%)
2. apr. 2026729,5 kr156 kr (18%)
25. mar. 2026885,5 kr156 kr (21%)
21. mar. 2026729,5 kr156 kr (18%)
18. mar. 2026885,5 kr63,5 kr (7%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret