Gå til hovedindhold

By Astrup Kæphest m. Lukket Mund - Blond m. Kort Manke

By AstrupTøjdyrEAN: 5706798843472
Pris fra 262 krtil 379 kr
6 forhandlere

Prisforskel: 117 kr (31% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 246,92 kr 18. apr.

Sammenlign priser på By Astrup Kæphest m. Lukket Mund - Blond m. Kort Manke og køb billigst

6 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 262 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Mammashop.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,2
By Astrup Kæphest m. Lukket Mund - Blond m. Kort Manke
-31%262 kr
Før 379,95 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
By Astrup Kæphest m. Lukket Mund - Blond m. Kort Manke billede

Produktinformation

Kæphest fra By Astrup. Så kan I godt gøre klar til de vildeste ridestævner hjemme hos jer. Når først minimenneskets kæphest er pakket ud af tasken, går den vilde galop igennem stuerne. Hesten har en flot manke og et lækkert hovedtøj, så mini kan sty

Produktspecifikationer

Mærke: By Astrup
Kategori: Kæpheste og tilbehør
EAN: 5706798843472
Varenr.: shopify_DK_8404770849102_46722602533198
Gå til Ponypiger.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
By Astrup kæphest - Fjordhest
-21%299 kr
Før 379 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
By Astrup kæphest - Fjordhest billede

Produktinformation

Kæphest fra by Astrup i det sødeste fjodheste look. Har du altid drømt om, at få din egen hest så er muligheden der nu! Denne skønne kæpheste fjordhest fra By Astrup er utrolig sød og har en venligt udtryk. Den har en kort blød to farvet man, som en

Produktspecifikationer

Mærke: BY ASTRUP
Kategori: KÆPHESTE
EAN: 5706798843472
Varenr.: 84347
Gå til Loukrudt
TrustScore 4.5 ud af 54,2
By Astrup Kæphest m. Lukket Mund - Blond m. Kort Manke
-20%303,96 kr
Før 379,95 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
By Astrup Kæphest m. Lukket Mund - Blond m. Kort Manke billede

Produktinformation

Kæphest fra By Astrup. Så kan I godt gøre klar til de vildeste ridestævner hjemme hos jer. Når først minimenneskets kæphest er pakket ud af tasken, går den vilde galop igennem stuerne. Hesten har en flot manke og et lækkert hovedtøj, så mini kan sty

Produktspecifikationer

Mærke: By Astrup
Kategori: Kæpheste og tilbehør
EAN: 5706798843472
Varenr.: shopify_DK_7257821053092_41960335376548
Gå til Eurotoys
TrustScore 4.5 ud af 54,5
Kæphest - Blonde
-13%349 kr
Før 399 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Kids-world.dk
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
by ASTRUP Kæphest - 68 cm - Blond m. Kort Manke
369,95 kr
Til butik
Gå til Minegenverden.dk
TrustScore 5 ud af 54,9
Kæphest - Blond med kort manke
379 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad By Astrup Kæphest m. Lukket Mund - Blond m. Kort Manke koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad By Astrup Kæphest m. Lukket Mund - Blond m. Kort Manke koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Mammashop.dk262 kr262 krKøb
2Ponypiger.dk299 kr299 krKøb
3Loukrudt303,96 kr303,96 krKøb
4Eurotoys349 kr349 krKøb
5Kids-world.dk369,95 kr369,95 krKøb
6Minegenverden.dk379 kr379 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for By Astrup Kæphest m. Lukket Mund - Blond m. Kort Manke

PriceData har fulgt prisen på By Astrup Kæphest m. Lukket Mund - Blond m. Kort Manke i 182 dage. Laveste pris i perioden er 246,92 kr (registreret d. 4. december 2025), højeste er 349 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 271 kr.

Den nuværende pris på 262 kr er 3% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 20 prisfald og 17 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 36 prisændringer for By Astrup Kæphest m. Lukket Mund - Blond m. Kort Manke. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 36 prisændringer for By Astrup Kæphest m. Lukket Mund - Blond m. Kort Manke de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
20. maj 2026262 kr27 kr (9%)
19. maj 2026289 kr27 kr (10%)
6. maj 2026262 kr37 kr (12%)
30. apr. 2026299 kr10 kr (3%)
28. apr. 2026289 kr10 kr (3%)
27. apr. 2026299 kr10 kr (3%)
24. apr. 2026289 kr10 kr (3%)
21. apr. 2026299 kr52,08 kr (21%)
18. apr. 2026246,92 kr24,08 kr (9%)
17. apr. 2026271 kr9 kr (3%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret