Gå til hovedindhold

BWT Magnesium Filtre til filterkande, 3 stk.

BWTKøkkenapparater – tilbehørEAN: 9022001901026
Pris fra 110 krtil 279 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 169 kr (61% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 102 kr 2. apr.

Sammenlign priser på BWT Magnesium Filtre til filterkande, 3 stk. og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 110 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
BWT 814133, 3 stk, BWT, Vandfilterpatron
110 kr
Til butik
BWT 814133, 3 stk, BWT, Vandfilterpatron billede

Produktspecifikationer

Mærke: BWT
Kategori: Vandfilter til Vandfilterkander
Farve: 1
Artikel nr.: 814133
EAN: 9022001901026
Varenr.: 3306255
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
BWT Magnesium mineralizer filtre (3-pakke)
136 kr
Til butik
BWT Magnesium mineralizer filtre (3-pakke) billede

Produktinformation

Forvandl dit postevand til velsmagende mineralvand med magnesium. Magnesium styrker din sportslige udholdenhed og fremhæver aroma og smag i kaffe og the. Filtret fjerner kalk samt stoffer som bly og kobber. BWT Magnesium mineralizer filtrene er til dig der ønsker at: få bedre smag og aroma i dit vand få et bedre alternativ til flaskevand reducere kalk samt stoffer som bly og kobber i dit vand beskytte husholdningsapparater mod kalkaflejringer...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: BWT
Kategori: Koekkentilbehoer
Artikel nr.: 428141330
EAN: 9022001901026
Varenr.: 3089720
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
BWT MAGNESIUM FILTER TIL KANDE
186,94 kr
Til butik
BWT MAGNESIUM FILTER TIL KANDE billede

Produktinformation

3-pak BWT Magnesium Mineralizer filtre til filterkander Filteret fjerner kalk samt stoffer som bly, klor og kobber samtidig med at det tilfører mineralet magnesium til vandet. Dobbeltfilteret kan rense op til 120 liter vand før udskiftning (100 opfyldning...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

EAN: 9022001901026
Varenr.: 15842932752719
Gå til BilligVVS DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
275 kr
Til butik
Gå til CompletVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,4
E-mærke certificeret
279 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad BWT Magnesium Filtre til filterkande, 3 stk. koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad BWT Magnesium Filtre til filterkande, 3 stk. koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CS MEGASTORE DK110 kr149 krKøb
2Proshop DK136 kr175 krKøb
3EL-GROSSISTEN186,94 kr186,94 krKøb
4BilligVVS DK275 kr275 krKøb
5CompletVVS279 kr279 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for BWT Magnesium Filtre til filterkande, 3 stk.

PriceData har fulgt prisen på BWT Magnesium Filtre til filterkande, 3 stk. i 179 dage. Laveste pris i perioden er 102 kr (registreret d. 2. april 2026), højeste er 135 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 111 kr.

Den nuværende pris på 110 kr er tæt på normalprisen. Prisen er steget 1% den seneste måned. Der er registreret 8 prisfald og 12 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 21 prisændringer for BWT Magnesium Filtre til filterkande, 3 stk.. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 21 prisændringer for BWT Magnesium Filtre til filterkande, 3 stk. de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
1. jun. 2026110 kr1 kr (1%)
30. maj 2026109 kr7 kr (7%)
2. apr. 2026102 kr8 kr (7%)
1. apr. 2026110 kr2 kr (2%)
8. mar. 2026112 kr6 kr (5%)
4. mar. 2026118 kr6 kr (5%)
22. feb. 2026112 kr1 kr (1%)
20. feb. 2026111 kr1 kr (1%)
19. feb. 2026110 kr1 kr (1%)
18. feb. 2026109 kr3 kr (3%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret