Gå til hovedindhold

B&W International OUTDOOR kuffert i gul med polstret skillevæg 250x175x95 mm Volume: 4,1 L Model: 1000/Y/RPD

B&W InternationalHovedtelefonerEAN: 4031541703378
Pris fra 435 krtil 757,02 kr
6 forhandlere

Prisforskel: 322,02 kr (43% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 344 kr 12. maj

Sammenlign priser på OUTDOOR kuffert i gul med polstret skillevæg 250x175x95 mm Volume: 4,1 L Model: 1000/Y/RPD og køb billigst

6 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 435 kr. 6 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
B&W International Type 1000 Yellow
435 kr
Til butik
B&W International Type 1000 Yellow billede

Produktinformation

Hårdt etui giver IP67-klassificeret støv- og vandforsegling, en polypropylenramme og automatisk trykudligning for pålidelig transport. Designet til kameragrej, BW Outdoor Cases Type 1000 / Yellow (divider system) leveres med polstrede opdelere til at holde objektiver og krop organiseret, mens det tåler -30° til +80° C. Stablebar konstruktion med gummibelagte håndtag for sikker håndtering. To løkker til hængelåse tilføjer ekstra sikkerhed på farten. Tilbehør som skulderrem, lomme i låg, netpose og panelramme fås. Konsistent beskyttelse holder udstyret klar til enhver opgave.

Produktspecifikationer

Kategori: Kameratasker
Artikel nr.: 1000/Y/RPD
EAN: 4031541703378
Varenr.: 2505440
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
B&W outdoor.case Type 1000 - Hårdt hylster - polypropylen - gul
528 kr
Til butik
Gå til Globaltools.dk
TrustScore 5 ud af 54,6
E-mærke certificeret
OUTDOOR kuffert i gul med polstret skillevæg 250x175x95 mm Volume: 4,1 L Model: 1000/Y/RPD
592,5 kr
Til butik
OUTDOOR kuffert i gul med polstret skillevæg 250x175x95 mm Volume: 4,1 L Model: 1000/Y/RPD billede

Produktinformation

Disse kufferter er specielt udviklet til at modstå nogle af de mest hårdføre konditioner. Kufferterne er således afprøvet under de mest ekstreme forhold, og kan klare temperaturer fra -40 °C til +80 °C. Kufferterne er 100% vandtætte (testet til dybde på 5...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Diesella
Kategori: Værktøjskasser
EAN: 4031541703378
Varenr.: 56115
Gå til Outmore.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,2
B&W Outdoor Cases BW OUTDOOR CASES TYPE 1000 YEL RPD (DIVIDER SYSTEM - Kuffert
757,02 kr
Til butik
Gå til MAXiPRO
TrustScore 4 ud af 53,7
B&W Outdoor Cases BW OUTDOOR CASES TYPE 1000 YEL RPD (DIVIDER SYSTEM - Kuffert
757,02 kr
Til butik
Gå til Rygsaeksalg.dk
TrustScore 4 ud af 53,6
B&W Outdoor Cases BW OUTDOOR CASES TYPE 1000 YEL RPD (DIVIDER SYSTEM - Kuffert
757,02 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad OUTDOOR kuffert i gul med polstret skillevæg 250x175x95 mm Volume: 4,1 L Model: 1000/Y/RPD koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad OUTDOOR kuffert i gul med polstret skillevæg 250x175x95 mm Volume: 4,1 L Model: 1000/Y/RPD koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Proshop DK435 kr474 krKøb
2CS MEGASTORE DK528 kr567 krKøb
3Globaltools.dk592,5 kr592,5 krKøb
4Outmore.dk757,02 kr757,02 krKøb
5MAXiPRO757,02 kr757,02 krKøb
6Rygsaeksalg.dk757,02 kr757,02 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for OUTDOOR kuffert i gul med polstret skillevæg 250x175x95 mm Volume: 4,1 L Model: 1000/Y/RPD

PriceData har fulgt prisen på OUTDOOR kuffert i gul med polstret skillevæg 250x175x95 mm Volume: 4,1 L Model: 1000/Y/RPD i 182 dage. Laveste pris i perioden er 344 kr (registreret d. 12. maj 2026), højeste er 436 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 391 kr.

Den nuværende pris på 435 kr er 11% over normalprisen. Prisen er steget 26% den seneste måned. Der er registreret 15 prisfald og 21 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 36 prisændringer for OUTDOOR kuffert i gul med polstret skillevæg 250x175x95 mm Volume: 4,1 L Model: 1000/Y/RPD. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 36 prisændringer for OUTDOOR kuffert i gul med polstret skillevæg 250x175x95 mm Volume: 4,1 L Model: 1000/Y/RPD de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
31. maj 2026435 kr11 kr (3%)
30. maj 2026424 kr2 kr (0%)
29. maj 2026422 kr3 kr (1%)
27. maj 2026419 kr16 kr (4%)
26. maj 2026435 kr16 kr (4%)
25. maj 2026419 kr1 kr (0%)
23. maj 2026420 kr35 kr (9%)
19. maj 2026385 kr36 kr (10%)
14. maj 2026349 kr2 kr (1%)
13. maj 2026347 kr3 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret