Gå til hovedindhold

B&W International B&W Outdoor Cases BW Outdoor Cases Type 1000 for Insta360 X4, black

B&W InternationalHovedtelefonerEAN: 4031541762054
Pris fra 459 krtil 791,95 kr
3 forhandlere

Prisforskel: 332,95 kr (42% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 433 kr 15. apr.

Sammenlign priser på B&W Outdoor Cases BW Outdoor Cases Type 1000 for Insta360 X4, black og køb billigst

3 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 459 kr. 3 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Av-Cables DK
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
BW Outdoor Case Type 1000 til Insta360 X4
459 kr
Til butik
BW Outdoor Case Type 1000 til Insta360 X4 billede

Produktinformation

Den skræddersyede skumindsats i BW Outdoor Case Type 1000 holder Insta360 X4 præcist på plads under transport og opbevaring. Kufferten har en vandtæt og stødsikker konstruktion, der beskytter udstyret mod slag og fugt. Overfladen i polypropylen (PP) er nem at tørre af efter brug, og med en vægt på 0,8 kg er den stadig håndterbar i tasken eller hånden. Et gummeret håndtag gør det mere behageligt at bære kufferten, også når den er fyldt op. Løkker til hængelåse giver mulighed for at aflåse kufferten, hvis du ønsker ekstra sikkerhed omkring dit kamera. I pakken: BW Outdoor Case Type 1000 med skræddersyet skumindsats.

Produktspecifikationer

Mærke: Bw
Kategori: Kamera-taske
Artikel nr.: 128696
EAN: 4031541762054
Varenr.: 57889
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
B&W International Outdoor Cases Type 1000 for Insta360 X4 (black)
472 kr
Til butik
B&W International Outdoor Cases Type 1000 for Insta360 X4 (black) billede

Produktinformation

Hård kasse beskytter Insta360 X4 med kompakt skumindsats, der understøtter ekstra udstyr, samtidig med at den leverer MIL-STD-klassificeret stødresistens, IP67 vandmodstand og automatisk trykudligning. Designet til sikker transport kombinerer BW Outdoor Cases Type 1000 for Insta360 X4 en støvtæt skal med temperaturstabilitet fra -30 °C til +80 °C og et gummigrebshåndtag samt dobbelte låse. Polypropylen skal certificeret til MIL-STD-810, STANAG 4280 og ATA 300. Automatisk trykudligningsventil holder indholdet sikkert under flyrejser. To låseøjer, navneplade og dokumentlomme for ekstra kontrol. Blå/sort tilpasset skumbund og dokumentrum i låg inkluderet. Pålidelig beskyttelse sikrer, at actionkameraet ankommer klar til ethvert eventyr.

Produktspecifikationer

Kategori: Kameratasker
Artikel nr.: 1000/B/X4
EAN: 4031541762054
Varenr.: 3336691
Gå til MAXiPRO
TrustScore 4 ud af 53,7
B&W Outdoor Cases BW Outdoor Cases Type 1000 for Insta360 X4, black
-8%791,95 kr
Før 860,86 krTidsbegrænset tilbud
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad B&W Outdoor Cases BW Outdoor Cases Type 1000 for Insta360 X4, black koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad B&W Outdoor Cases BW Outdoor Cases Type 1000 for Insta360 X4, black koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Av-Cables DK459 kr459 krKøb
2Proshop DK472 kr511 krKøb
3MAXiPRO791,95 kr791,95 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for B&W Outdoor Cases BW Outdoor Cases Type 1000 for Insta360 X4, black

PriceData har fulgt prisen på B&W Outdoor Cases BW Outdoor Cases Type 1000 for Insta360 X4, black i 171 dage. Laveste pris i perioden er 432 kr (registreret d. 19. januar 2026), højeste er 502 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 468 kr.

Den nuværende pris på 459 kr er 2% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 6 prisfald og 7 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 14 prisændringer for B&W Outdoor Cases BW Outdoor Cases Type 1000 for Insta360 X4, black. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 14 prisændringer for B&W Outdoor Cases BW Outdoor Cases Type 1000 for Insta360 X4, black de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
23. maj 2026459 kr26 kr (6%)
15. apr. 2026433 kr26 kr (6%)
9. apr. 2026459 kr13 kr (3%)
3. apr. 2026472 kr13 kr (3%)
11. mar. 2026459 kr13 kr (3%)
2. feb. 2026472 kr1 kr (0%)
26. jan. 2026471 kr39 kr (9%)
25. jan. 2026432 kr39 kr (8%)
23. jan. 2026471 kr39 kr (9%)
19. jan. 2026432 kr66 kr (13%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret