Gå til hovedindhold

Burt's Bees Mama Soothing Nipple Cream 39,6 g

Burt's BeesLotion og fugtighedscremeEAN: 0792850648876
Pris fra 113 krtil 139 kr
2 forhandlere

Prisforskel: 26 kr (19% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 92 kr 7. mar.

Sammenlign priser på Burt's Bees Mama Soothing Nipple Cream 39,6 g og køb billigst

2 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 113 kr. 1 butik har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Cocopanda DK
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
Burt's Bees Mama Soothing Nipple Cream 39,6 g
-20%113 kr
Før 142 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Burt's Bees Mama Soothing Nipple Cream 39,6 g billede

Produktinformation

Burt's Bees Mama Soothing Nipple Cream 100 % naturlig salve der lindrer, beroliger og forhindrer ømme og revnede brystvorter når du ammer.

Produktspecifikationer

Mærke: Burt's Bees
Kategori: Kropspleje
Artikel nr.: 64887-14
EAN: 0792850648876
Varenr.: 3222673
Gå til Lyko DK
TrustScore 3 ud af 52,6
Burt´s Bees Baby Calming Nipple Cream 39 g
139 kr
Til butik
Burt´s Bees Baby Calming Nipple Cream  39 g billede

Produktinformation

Sørg for, at denne creme bliver en del af din naturlige rutine efter fødslen. Beriget med 100% naturlige ingredienser, indeholder denne creme kokos, morgenfrue og E-vitamin, der beroliger brystvorter efter amning. En uundværlig del af pusletasken! Denne creme fugter og behøver ikke tørres af, før du ammer. Som førende mærke inden for naturlig hudpleje er vi stolte af at tilbyde bæredygtige alternativer, der aldrig testes på dyr, så du kan føle dig tryg!Anvendelse:Påfør en mængde på størrelse med en ært rundt om hele området efter hver amning eller oftere, hvis det er nødvendigt for at berolige tør og irriteret hud forårsaget af amning. Burt´s Bees Baby Calming Nipple Cream 39 g...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Burt´s Bees
Kategori: Body Cream
Størrelse: 39.000000000
Artikel nr.: 64887-14
EAN: 0792850648876
Varenr.: 1364-252-0039

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 2 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Burt's Bees Mama Soothing Nipple Cream 39,6 g koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 2 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Burt's Bees Mama Soothing Nipple Cream 39,6 g koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Cocopanda DK113 kr113 krKøb
2Lyko DK139 kr139 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Burt's Bees Mama Soothing Nipple Cream 39,6 g

PriceData har fulgt prisen på Burt's Bees Mama Soothing Nipple Cream 39,6 g i 180 dage. Laveste pris i perioden er 92 kr (registreret d. 7. marts 2026), højeste er 139 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 111 kr.

Den nuværende pris på 113 kr er 2% over normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 4 prisfald og 6 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 11 prisændringer for Burt's Bees Mama Soothing Nipple Cream 39,6 g. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 11 prisændringer for Burt's Bees Mama Soothing Nipple Cream 39,6 g de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
20. maj 2026113 kr26 kr (19%)
23. apr. 2026139 kr9 kr (7%)
26. mar. 2026130 kr25 kr (24%)
14. mar. 2026105 kr13 kr (14%)
7. mar. 202692 kr12 kr (12%)
7. feb. 2026104 kr5 kr (5%)
31. jan. 202699 kr2 kr (2%)
15. jan. 202697 kr6 kr (6%)
8. jan. 2026103 kr36 kr (26%)
20. dec. 2025139 kr42 kr (43%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret