Gå til hovedindhold

Burberry Weekend For Woman Eau De Parfum 100 ml

BurberryParfume og eau de cologneEAN: 3614226905284
Pris fra 247 krtil 820 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 573 kr (70% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Burberry Weekend For Woman Eau De Parfum 100 ml og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 247 kr. 2 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Burberry Weekend For Women - 100 ml
247 kr
Til butik
Burberry Weekend For Women - 100 ml billede

Produktinformation

Eau de Parfum, 100 ml

Produktspecifikationer

Mærke: Burberry
Kategori: Parfume og dufte
Artikel nr.: 3614226905284
EAN: 3614226905284
Varenr.: 2886765
Gå til Beautycos DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
Burberry Weekend For Women EDP 100 ml
275 kr
Til butik
Burberry Weekend For Women EDP 100 ml billede

Produktinformation

Burberry's parfume hedder ikke 'weekend' for sjov. Parfumen er særligt udviklet med henblik på weekend og hvilke dufte der måtte høre til afslappende fridage. Det er en rolig, pudret og sød duft, der med blomstrede noter af sage og hyacinth rammer ceder og sandeltræ. Duften runder ud i en følelse af weekend-getaway og hygge.

Produktspecifikationer

Mærke: Burberry
Kategori: Parfume
Størrelse: 100.00ml
Artikel nr.: 3614226905284
EAN: 3614226905284
Varenr.: 3614226905284
Gå til Brandshop
TrustScore 5 ud af 54,6
E-mærke certificeret
Burberry Women's Weekend EDP, 100 ml.
660 kr
Til butik
Burberry Women's Weekend EDP, 100 ml. billede

Produktinformation

Den friske og feminine duft fra Burberry, er der perfekt til dig, som ønsker en let og ungdommelig parfume. Parfumen har noter af nektarin, hyacint og ferskenblomst, hvilket giver en frisk og sensuel duft.

Produktspecifikationer

Mærke: Burberry
Kategori: Eau de parfum
EAN: 3614226905284
Varenr.: BURBE0009
Gå til EauDeParfum.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
Burberry Weekend For Woman Eau De Parfum 100 ml
820 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Burberry Weekend For Woman Eau De Parfum 100 ml koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Burberry Weekend For Woman Eau De Parfum 100 ml koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Proshop DK247 kr286 krKøb
2Beautycos DK275 kr304 krKøb
3Brandshop660 kr660 krKøb
4EauDeParfum.dk820 kr820 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Burberry Weekend For Woman Eau De Parfum 100 ml

PriceData har fulgt prisen på Burberry Weekend For Woman Eau De Parfum 100 ml i 177 dage. Laveste pris i perioden er 226 kr (registreret d. 23. februar 2026), højeste er 820 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 309 kr.

Den nuværende pris på 247 kr er 20% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Der er registreret 7 prisfald og 7 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 15 prisændringer for Burberry Weekend For Woman Eau De Parfum 100 ml. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 15 prisændringer for Burberry Weekend For Woman Eau De Parfum 100 ml de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
9. apr. 2026247 kr413 kr (63%)
12. mar. 2026660 kr160 kr (20%)
11. mar. 2026820 kr591,57 kr (259%)
24. feb. 2026228,43 kr2,43 kr (1%)
23. feb. 2026226 kr2,43 kr (1%)
20. feb. 2026228,43 kr18,57 kr (8%)
11. feb. 2026247 kr18,57 kr (8%)
7. feb. 2026228,43 kr18,57 kr (8%)
15. jan. 2026247 kr5 kr (2%)
13. jan. 2026242 kr25 kr (9%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret