Gå til hovedindhold

Bumble and bumble Thickening Conditioner Travel Size (60 ml)

Bumble and bumbleShampoo og balsamEAN: 0685428031654
Pris fra 77 krtil 110 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 33 kr (30% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 69 kr 29. maj

Sammenlign priser på Bumble and bumble Thickening Conditioner Travel Size (60 ml) og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 77 kr. 2 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Cocopanda DK
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
Bumble and bumble Bb. Thickening Conditioner 60ml
-30%77 kr
Før 110 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Bumble and bumble Bb. Thickening Conditioner 60ml billede

Produktinformation

Thickening Conditioner fra Bumble & Bumble er en let og fugtgivende balsam i rejsestørrelse, der giver øjeblikkelig fylde og spændstighed til fint og tyndt hår.

Produktspecifikationer

Kategori: Balsam
Artikel nr.: B44R010001
EAN: 0685428031654
Varenr.: 3331811
Gå til Bangerhead DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Bumble and bumble Thickening Conditioner Travel Size (60 ml)
-30%77 kr
Før 110 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Bumble and bumble Thickening Conditioner Travel Size (60 ml) billede

Produktinformation

En letvægtsbalsam, der løfter og styrker håret for øjeblikkelig fylde. Hvad er det: Ny formel, samme navn, stor volumen. Vores lette, fugtgivende balsam giver spændstighed og øjeblikkelig fylde. Med endnu mere Strand-Plumping Technology opbygger denne øjeblikkelige bodybuilder hårstråene fra rod til spids for et tykkere look - et boost til fint, tyndt hår eller andet hår, der ønsker voluminøse resultater. Fordele: Strand-Plumping Technology Fylde Forhindrer brud Letvægt Fugter Reducerer Blødgør håret Farvesikker Sådan virker det: Strand-Plumping Technology gør øjeblikkeligt hvert eneste hårstrå tykkere. Denne balsam er formuleret med Panthenol (Pro-Vitamin B5) og tilfører fugt og fremmer et sundt udseende. Formuleret til: Ideal til fint til mellemlangt hår, der søger en let volumenbalsam. Betingelser: Ubehandlet, farvebehandlet, tørt Diameter: Fint til mellemlangt Mønster: Bølget (2A-2C) til glat (1A)...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Kategori: Balsam
Vægt: 76g
Artikel nr.: B46E010001
EAN: 0685428031654
Varenr.: B090402
Gå til NordicFeel DK
TrustScore 0 ud af 50,0
Bumble and bumble Thickening Conditioner Travel Size 60 ml
103 kr
Til butik
Bumble and bumble Thickening Conditioner Travel Size 60 ml billede

Produktinformation

Volumengivende balsam med revolutionerende Strand-Plumping TechnologyBumble & Bumble Thickening Conditioner er den perfekte løsning for dig, som drømmer om fyldigere, mere voluminøst hår. Denne lette veganske balsam med strand-plumping teknologi bygger hver hårstrå op fra rod til top og giver øjeblikkelig fyldighed uden at tynge håret ned. Beriget med fugtgivende Panthenol (Pro-Vitamin B5) plejer den håret samtidig med, at den skaber et tykkere look, som er ideelt til fint til medium hår. I praktisk flyrejsepakning på 60 ml er den perfekt til rejsen eller til at teste denne innovative hårplejerevolution.Derfor vil du elske denne volumengivende balsamStrand-Plumping Technology som øjeblikkeligt fortykker hver hårstrå for synlig fyldighedLet formel som giver volumen uden at tynge håret nedFugtgivende Panthenol plejer og fremmer et sundt, skinnende udseendeFarvesikker og vegansk formel som passer til alle hårtyperSådan får du mest ud af din volumenbehandlingEfter rengøring med Thickening Volume Shampoo, fordel gennem vådt hår, lad virke i 1 til 2 minutter og skyl grundigt.Klar til at forvandle dit hår med professionel volumenteknologi? Opdag Bumble & Bumble Thickening Conditioner allerede i dag!

Produktspecifikationer

Kategori: Balsam
Størrelse: 60 ml
Artikel nr.: 124831
EAN: 0685428031654
Varenr.: 124831
Gå til Lyko DK
TrustScore 3 ud af 52,6
Bumble and bumble Bb. Thickening Volume Conditioner 60 ml
110 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Bumble and bumble Thickening Conditioner Travel Size (60 ml) koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Bumble and bumble Thickening Conditioner Travel Size (60 ml) koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Cocopanda DK77 kr77 krKøb
2Bangerhead DK77 kr77 krKøb
3NordicFeel DK103 kr103 krKøb
4Lyko DK110 kr110 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Bumble and bumble Thickening Conditioner Travel Size (60 ml)

PriceData har fulgt prisen på Bumble and bumble Thickening Conditioner Travel Size (60 ml) i 164 dage. Laveste pris i perioden er 69 kr (registreret d. 10. maj 2026), højeste er 110 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 80 kr.

Den nuværende pris på 77 kr er 4% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 4% den seneste måned. Der er registreret 31 prisfald og 27 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 59 prisændringer for Bumble and bumble Thickening Conditioner Travel Size (60 ml). Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 59 prisændringer for Bumble and bumble Thickening Conditioner Travel Size (60 ml) de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
30. maj 202677 kr8 kr (12%)
29. maj 202669 kr8 kr (10%)
28. maj 202677 kr3 kr (4%)
25. maj 202674 kr3 kr (4%)
23. maj 202677 kr8 kr (12%)
21. maj 202669 kr8 kr (10%)
20. maj 202677 kr8 kr (12%)
19. maj 202669 kr11 kr (14%)
18. maj 202680 kr11 kr (16%)
16. maj 202669 kr5 kr (7%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret